زامبی قارچ کاترپیلار ممکن است حاوی داروی ضد سرطان – اما هنوز هم وجود دارد به سوالات پاسخ داده شود

اسپورهای منتشر شده توسط انگلی قارچ از گروه سرچماقی ها آلوده حشرات میزبان باعث قارچ به رشد در داخل آنها. در نهایت این جان میزبان اما یک پیچ و تاب و عجیب و غریب است که قبل از آنها می میرند رفتار خود را تغییر است برای کمک به آزادی جدید اسپور قارچ.

این تبدیل از حشرات میزبان به یک “زامبی” الهام گرفته شده است حداقل یک sci-fi رمان و فیلم (دختر با همه هدیه) به عنوان به خوبی به عنوان یک بازی کامپیوتری (آخرین ما). قضیه از این داستان این است که جهش قارچ ها می تواند انسان را آلوده سازد و آنها را تبدیل به زامبی.

در حالی که عفونت از انسان باقی می ماند و داستان های علمی تخیلی یک مثال واقعی ارائه شده توسط دیوید مستند در بی بی سی Planet Earth سری. فقط قبل از مرگ آلوده مورچه القا شد برای صعود به بالای یک گیاه در جنگل انبوه و گیره را با موچین. وحشتناکی های قارچی باردهی بدن و سپس رشد خارج از مورچه سر به انتشار اسپور آن رو به پایین بیش از یک منطقه گسترده ای.

BBC Planet Earth بررسی سرچماقی ها قارچ.

یکی دیگر از سرچماقی ها قارچ که آلوده به کرم در تبت بسیار باارزش در داروهای سنتی چینی و استفاده می شود برای درمان بسیاری از بیماری ها. به دلیل کمبود این کرم با قارچ هنوز هم متصل شده می توان به ارزش تا سه برابر وزن خود را در طلا.

همکاران من و من در حال حاضر توضیح داد که چگونه زامبی قارچ تولید می تواند مزایای بهداشت و درمان و حتی می تواند مفید باشد در برابر سرطان است. متاسفانه جواب این به معنی آن می تواند روی حیله و تزویر برای تولید یک بی خطر و موثر مواد مخدر از سرچماقی ها.

هشدار: باتری کم

پس چرا ممکن است سرچماقی ها قارچ ها بود از نظر پزشکی مفید است ؟ آنها شامل یک مولکول به نام cordycepin و مطالعات اخیر نشان داده اند که cordycepin سوئیچ بر روی یک پروتئین سلولی به نام AMPK از پروتئين من برای اولین بار تعریف شده در تحقیقات انجام شده در دانشگاه داندی در 1980s.

AMPK شده است به عنوان یک گلوله سحر و جادو برای سلامت. مطالعات در حیوانات نشان داده اند که مواد مخدر که سوئیچ در AMPK می تواند برخی از انواع دیابت و سرطان محافظت در برابر خون و بیماری های قلبی و حتی گسترش طول عمر. بنابراین فواید cordycepin ممکن است به دلیل توانایی خود را برای تغییر در AMPK. اما دقیقا چگونه آن را انجام شده است که در رمز و راز – تا به حال.

ما تحقیقات اخیر نشان می دهد که اگر سلول های عرضه شده با cordycepin آنها را تبدیل آن به یک ماده شیمیایی به نام CMP. این است که بسیار شبیه به یکی دیگر از مواد شیمیایی که بدن به طور طبیعی تولید است و همان اثر سوئیچینگ در AMPK که زمانی اتفاق می افتد که سلول های کم انرژی است. CMP کلاهبرداری سلول به فکر آنها در حال اجرا هستند از انرژی حتی اگر آنها نیست.

در حالی که تغییر در AMPK در این راه ممکن است بسیاری از اثرات مطلوبی مشکل این است که سلول ها نیز تبدیل برخی از cordycepin به یکی دیگر از مواد شیمیایی به نام CTP. این مشکلات باعث می شود با رشد سلول و تقسیم است که در نهایت ممکن است باعث مرگ سلولهای یک به اصطلاح “سميت” اثر. این حتی ممکن است چگونه قارچ انگلی در نهایت جان خود را حشرات میزبان.

متاسفانه سطح cordycepin مورد نیاز برای تولید اثر مثبت تغییر در AMPK ها خیلی نزدیک به سطح است که برای تولید اثر منفی از مرگ سلول ها را ماده یک داروی بی خطر برای درمان اکثر بیماری ها است.

اما هنوز هم ممکن است استفاده از cordycepin در درمان سرطان, چرا که به سرعت در حال رشد سلول های سرطانی هستند بیشتر در معرض خطر مرگ سلولی ناشی از سميت مواد مخدر نسبت به سالم غیر سلول های در حال رشد. بنابراین cordycepin می تواند اضافه شود به موجود زره از سميت مواد مخدر مورد استفاده در درمان سرطان است.

تناقض این توانایی cordycepin به سوئیچ در AMPK ممکن است یک چیز بد نیست در این مورد. ما در بر داشت که AMPK فعال سازی محافظت سلول ها در برابر مرگ سلولی ناشی از cordycepin و بنابراین ممکن است باعث بیشتر سلول های سرطانی برای زنده ماندن درمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im