دو ستاره بسکتبال باید متعهد به دادن پول برای حمایت از کارکنان در خانه خود در دادگاه عرصه را در پی coronavirus-موجب NBA وقفه.

New Orleans Pelicans’ ستاره صهیون ویلیامسون جمعه اعلام کرد که او را در پوشش حقوق کارگران در اسموتی شاه مرکز برای 30 روز آینده.

“مردم نیواورلئان شده اند فوق العاده استقبال و حمایت از آنجایی که من پیش نویس توسط پلز آخرین ماه ژوئن” ویلیامسون نوشت: در Instagram. “برخی از ویژه ترین مردم من را ملاقات کرده اید کسانی هستند که کار در اسموتی شاه مرکز.”

“متاسفانه بسیاری از آنها هنوز دوره نقاهت بعد از دراز مدت با چالش های ایجاد شده توسط کاترینا و در حال حاضر به صورت اقتصادی از به تعویق افتادن بازی ها از آنجا که از virus.”

در نور از او متعهد به پوشش کارگران حقوق برای 30 روز آینده گفت: او پس از مادر خود به عنوان مثال از بودن و احترام به دیگران و سپاسگزار برای خود ثروت خوب است.

Giannis Antetokounmpo از Milwaukee Bucks همچنین متعهد US$100,000 به کارکنان در Fiserv فروم, به tweeting “آن را بزرگتر از توپ بسکتبال!

“در طول این زمان دشوار من می خواهم برای کمک به مردم که زندگی من و زندگی خانواده و هم تیمی های من زندگی راحت تر,” او نوشت.

NBA معلق 2020 نجومی روز چهارشنبه پس از رودی Gobert یک یوتا جاز, بازیکن, تست مثبت برای COVID-19. دوم جاز, بازیکن, Donovan میچل روز پنجشنبه اعلام کرد که او نیز آزمایش مثبت است.

اسموتی شاه مرکز و Fiserv فروم هر دو منظوره عرصه است که در خدمت به عنوان صفحه اصلی به پلیکان و دیگران بود.

ویلیامسون که شهرت بازی توپ کالج با دوک بود شماره 1 انتخاب کنید در طول این پیش نویس در ماه ژوئن. در Instagram پست او به نام شهر نیواورلئان “انعطاف پذیر است.”

“این یک راه کوچک برای من برای ابراز حمایت و قدردانی برای این فوق العاده است و افرادی که آنقدر به من و هم تیمی های من و امیدوارم همه ما می تواند با پیوستن به یکدیگر به تسکین برخی از استرس و مشکلات ناشی از این ملی سلامت در بحران,” او نوشت.

“گاهی اوقات ارائه یک کمی اضافی کمک می توانید همه چیز را کمی ساده تر برای جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو