Zamboni راننده تبدیل NHL دروازه بان دیوید Ayres داده شده خود را در هاکی روی کارت

تورنتو — تورنتو-منطقه Zamboni راننده ای که معروف شد پس از استیلای تا در آخرین لحظه برای Carolina Hurricanes در حال حاضر اعطا شده است هاکی کارت به افتخار او.

دیوید Ayres یک زن 42 ساله از Whitby, Ont., پیوست طوفان به عنوان یک اورژانس دروازه بان در روز شنبه پس از هر دو به طور منظم خود را goalies چپ بازی به دلیل مصدومیت. Ayres رفت و در را به هشت موجب صرفه جویی در 10 عکس برای کمک به طوفان ضرب و شتم تورنتو افرا برگها 6-3.

پس از پیروزی Ayres تبدیل به یک احساس به اینترنت منجر به حضور در امروز نشان می دهد و این اواخر با نشان دادن Stephen Colbert, به نام چند. او رفت و به رالی, N. C., که در آن او را جشن گرفتند “دیوید Ayres روز” در شهر با امضای امضا از طوفان طرفداران و زنگ “آژیر هر چیزیکه صدا میکند” قبل از بازی.

چوب Ayres مورد استفاده در بازی نیز فرستاده شده به سالن هاکی از شهرت با توجه به این واقعیت که او در حال حاضر قدیمی ترین دروازه بان را به نفع خود NHL اولین و تنها اضطراری دروازه بان برای همیشه ثبت رسمی برنده شدن در لیگ.

Ayres’ 15 دقیقه از شهرت است هنوز رتبهدهی نشده است بیش از, اما, به عنوان کارت بازرگانی شرکت عرشه فوقانی ایجاد کرده هاکی کارت به نام او.

“هنگامی که ما شاهد لحظه ما دمیده شد دور چگونه خاص آن بود که” کریس کارلین سر از تجربه مشتری در عرشه فوقانی گفت: در یک مصاحبه تلفنی با CTVNews.ca.

Ayers برجسته است در عرشه فوقانی را “بازی مورخ لحظات” مجموعه که کارت رونمایی هفتگی-پایه و اساس است که برجسته و قابل توجه اجرای برنامه از هفته گذشته. Ayres’ کارت ویژگی های او را ایستاده در طوفان ” خالص پوشیدن تیم نیوجرسی و Maple Leafs تجهیزات در حالی که پشت کارت می گوید داستان از این بازی است.

کارت های دیگر در Ayres’ بسته شامل یک الکساندر Ovechkin کارت برجسته خود را 700th هدف شغلی و یکی در مورد پادشاهان لس آنجلس به جلو گابریل Vilardi که گل اول خود را NHL هدف فقط 10 ثانیه به اول خود را تغییر.

کارلین گفت: در این کارت برای هر هفته انتخاب شده بر اساس فن درخواست و خواستار Ayers کارت “مانند چیزی است که ما هرگز قبل از دیده می شود.” آن را در حال حاضر یکی از خود را بالا انجام بارگیری در این هفته طرح است.

“ما می دانستیم که در یک لحظه خاص پس از آن برای ما مهم بود به اختصاص تمام منابع ما مجبور به تسلیم به طرفداران ما,” او گفت:.

“وجود دارد جای تعجب است که تقاضای زیادی برای 42 ساله و تازه کار است.”

ایجاد کارت نمی آمد و بدون چالش های خاص خود را, اما. چون Ayres است که یک عضو از بازیکنان NHL انجمن عرشه فوقانی تا به حال به امن مقابله با Ayres به طور مستقیم برای اجازه به کارت.

“من شگفت زده شد خودم است که ما قادر به دریافت این انجام می شود در سه روز” کارلین گفت. “پنجره ما است تا در این بازی مورخ لحظات’ کارت که واقعا یکی از سخت به انجام. این سخت ترین چیز برای رفتن و گرفتن یک تصویر حقوق با کسی معامله اما برای به دست آوردن آن انجام می شود ظرف سه روز است که تقریبا بی سابقه است.”

کارلین گفت Ayres نیز یک “اسلحه جوان” rookie کارت به نام او است که برای انتشار در اواسط ماه مارس و برخی از امضا کارت در تاریخ بعد.

“ما مورد مناقشه شاید آن را یک ‘اسلحه’ با توجه به سن, چرا که به طور معمول بازیکنان در هر نقطه از 18 به 20” او به شوخی.

کارلین اضافه شده در نسخه های خاصی از Ayers’ rookie کارت فقط چاپ خواهد شد 10 یا 100 بار معنی آنها می تواند نگه دارید برخی از جدی ارزش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>