Zamboni راننده کشیده بر روی یخ به عنوان اورژانس دروازه بان کمک می کند تا طوفان ضرب و شتم برگ 6-3

تورنتو — یک Zamboni راننده که مجبور شد بر روی یخ به عنوان یک اورژانس پشتیبان گیری دروازه بان برای Carolina Hurricanes کمک به حمل این تیم به پیروزی بیش از تورنتو افرا برگها چشمگیر به نوبه خود از وقایع.

دیوید Ayres, که با این نسخهها کار به عنوان یک Zamboni درایور برای تورنتو Marlies بود که در خدمت به عنوان اورژانس دروازه بان برای شنبه شب NHL بازی بین طوفان و تورنتو افرا برگها در تورنتو است.

Ayres یک زن 42 ساله از Whitby, Ont., پا بر روی یخ در تورنتو Marlies دنده و یک طوفان نیوجرسی پس از طوفان goalies جیمز ریمر و پتر Mrazek مجروح شدند در طول بازی.

در طول NHL بازی این تیم در خانه است که نیاز به اورژانس دروازه بان در ساختمان در صورت هر دو تیم از دست می دهد خود را goalies در طول بازی به هر دلیلی.

این طوفان به پایان رسید شب با 6-3 برنده شدن بیش از برگها. این تیم جشن Ayres’ NHL اولین و اولین پیروزی خود را در توییتر.

“مرد, اسطوره, افسانه,” تیم توییتی پس از پیروزی.

این اولین بار نیست NHL تیم شده است مجبور به استفاده از اورژانس دروازه بان. در سال 2018 به Chicago Blackhawks به نام 36 ساله حسابدار اسکات فاستر بر روی یخ در دوره سوم پس از هر دو Blackhawks goalies مجروح شدند.

اسکات متوقف شد و همه هفت عکس های او مواجه شده بود و به نام, اولین ستاره, از بازی.

Ayres شد را به عمل آورده در وسط دوره دوم و اجازه دهید در دو گل قبل از دوم تنفس.

“ما باید برای جلوگیری از عکس های بیشتر فداکاری و حتی بیشتر کنید و سعی کنید همه چیز را در آن طول می کشد برای کمک به دیو” طوفان رو به جلو Nino Niederreiter گفت: Fox Sports در طول دوم تنفس.

“من می دانم که دیو رفتن به آمده تا بزرگ برای ما است.”

Ayers قبلا به عنوان اورژانس پشتیبان برای هر دو Marlies و اهل آن شارلوت چکرز اما هرگز آن را بر روی یخ.

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de