شما رو (کمتر) پست الکترونیکی: COVID-19 دست استرالیا ارسال یک فرصت طلایی برای پایان دادن به روزانه نامه تحویل

استرالیا پست تحویل بیش از 3.3 میلیارد موارد سال مالی گذشته. که تقریبا 14 میلیون تحویل یک روز (و نه شمارش تعطیلات آخر هفته و تعطیلات عمومی).

آن 2019 گزارش سالانه itemises عظیم لجستیکی شبکه مورد نیاز: 15,037 خیابان پست جعبه 4,343 ادارات پست 461 مرتب سازی و توزیع امکانات 4,845 تحویل وانت, 2,600 کامیون شش شرکت هواپیمایی باری راه آهن دارایی و 8,992 موتورسیکلت برقی و تحویل وسایل نقلیه.

نامه ها و بسته حرکت در “امواج” به 12.1 میلیون آدرس روزانه. فدرال وضع استانداردهای خدمات ملزم استرالیا پست برای تحویل یک نامه در داخل کشور در بیش از چهار روز در یک نرخ ثابت (در حال حاضر$1.10). و برای انجام این کار هر روز هفته به 98 ٪ از تمام نقاط تحویل.

یا حداقل استرالیا پست را تا اواخر ماه آوریل است. این زمانی است که دولت فدرال اعطا تعلیق موقت از خدمات استاندارد اجازه می دهد آن را به تحویل نامه دوم هر روز کسب و کار در مناطق شهری.

منطق بود برای فعال کردن استرالیا ارسال برای منحرف کردن منابع از نامه تحویل – بخشی از کسب و کار خود را در کاهش حداقل برای یک دهه به رشد تقاضا برای تحویل بسته رانده شده توسط COVID-19.


ادامه مطلب: COVID-19 اتحادش را تغییر آینده خرده فروشی: وجود مقدار زیادی بیشتر اتوماسیون در فروشگاه


در ماه مه با پشتیبانی از سنا crossbench دولت تصویب اصلاحات گسترش تعلیق به ژوئن 2021.

که حرکت است نه جهانی پشتیبانی می کند. اتحادیه های پستی ترس کارگران را از دست دادن شغل. فدرال رهبر مخالفان Anthony Albanese است حاکی از حزب کارگر حمایت مجلس سنا حرکت برای سرنگونی این تغییرات است.

این کاهش به شغل این کاهش به خدمات است که کاملا ضروری است […] در خصوص مسن استرالیایی واقعا تکیه بر خدمات پستی.

این درست استرالیا ارسال را فراهم می کند ضروری خدمات. اما درآمد آن داستان از مردم با تکیه بر خدمات پستی کمتر و کمتر.

نامه را فراموش کرده اید

کاهش نامه کسب و کار در طول دهه گذشته شده است بی امان.

در سال 2009 در استرالیا ارسال شده سود قبل از بهره و مالیات بر درآمد از$384.5 میلیون. از این نامه خود را کسب و کار تولید$52 میلیون. بسته و لجستیک ساخته میلیارد و 187 میلیون نفر است. دیگر کسب و کار (مانند آژانس خدمات و کالا) ساخته شده است در مورد$146 میلیون.

پاریس Rieveling, 9, نوشته های یک نامه در یک در سیدنی 14 دسامبر 2009. تریسی Nearmy/AAP

در سال 2019 آن سود خالص بود را به یک تیغ نازک$41 میلیون. سود قبل از بهره و مالیات برای آن غیر حروف کسب و کار تقریبا یک$259 میلیون. آن نامه های کسب و کار از دست داده و تقریبا یک$192 میلیون.

استرالیا پست هنوز هم می تواند سود ارائه نامه در شهرهای بزرگ و مراکز منطقه ای که در آن تراکم جمعیت بالا است و در مسافت های کوتاه. اما نه در مناطق روستایی که در آن هر هزینه های تحویل موشک وار رفتن. آن رقبای تجاری در ضمن می توانید گیلاس-انتخاب پر سود ترین بخش های بازار و جلوگیری از از دست دادن گیری ،

در تجزیه بسته

استرالیا پست طولانی آرزو داشت برای استفاده از آن موظف به ارائه نامه روزانه. در سال 2015 و پس از آن اجرایی احمد Fahour اعلام ارسال نامه “در ترمینال ساختاری و کاهش” و استرالیا پست “یک بسته شرکت بیش از یک نامه شرکت”.

در ماه مارس جاری اجرایی کریستین Holgate گفت: سنا برآورد کمیته:

ما مهم ترین چالش مدیریت نقطه اوج این دگرگونی از حروف برای ما تحویل شبکه است که حدود 70 درصد از هزینه های ما است که در واقع در حال حاضر در نیاز واقعا یک تحول قابل توجهی.

هزینه ارائه $1.10 حرف بسیار است کمتر از 10 دلار بسته است. آن را می سازد هیچ حس تجاری به استفاده از منابع دست دادن گیری در هزینه سود آور هستند.


ادامه مطلب: تحویل کارگران در حال حاضر ضروری است. آنها سزاوار حقوق سایر کارکنان


اما استرالیا پست است و نه فقط یکی دیگر از شرکت. سود نه تنها آن اندازه گیری از موفقیت است. آن است که متعلق به ملت است. خدمات خود را ضروری هستند به ویژه برای جوامع روستایی.

Fingal, اداره پست, در شمال شرقی تاسمانی. Shuttterstock

در این زمان یک مورد قوی می توان آن را بهتر خدمات اجتماعی برای اطمینان از به موقع تحویل بسته.

در دراز مدت این موضوع برای سیاست گذاران این است که آیا خوب اجتماعی است, بهترین خدمت را با نگه داشتن استرالیا ارسال تاریخی آن به تعهدات و یا اجازه می دهد آن را برای دیدار با رو به رشد بسته تقاضا و بازگشت بزرگتر سود سهام به دولت فدرال برای کمک به صندوق دیگر خدمات عمومی است.


ادامه مطلب: استرالیا ارسال می توانم به نوبه خود بازگشت. اینجا چرا


در حالی که نظرات متفاوت خواهد بود شماره یک مورد فوتی و فوری. آنها نشان می دهد یک پست تحویل سیستم طراحی شده قبل از ظهور اینترنت لازم نیست روزانه هر بیشتر – فقط به عنوان تلفن قرن گذشته کمک کرد تا پایان اهمیت پست تحویل دو بار در روز.