هاکی جوانان تیم را شکست COVID-19 قوانین با سفر به مانیتوبا برای مسابقات

WINNIPEG — برخی از جوانان تیم های هاکی از استان روبرو هستند انتقاد برای حضور در مسابقات در این استان در اوایل این ماه.

COVID-19 قوانین در ساسکاچوان اجازه نمی دهد خارج از استان سفر برای مسابقات. در عین حال برخی از تیم ها از ساسکاچوان سفر به Winnipeg به شرکت در این مسابقات که شامل بازی در زنگ MTS Iceplex.

“خیلی نگران کننده است که زمانی که ما شاهد قربانی های بسیاری در این استان است که ما می بینیم کسی تمایلی به قربانی مسابقات هاکی یکی از تعطیلات آخر هفته به خارج از استان” ساسکاچوان برتر اسکات وزارت معارف گفت.

آمریکای شمالی هاکی کلاسیک در شهرستان برگزار شد در جولای 16 تا 19.

آن را برجسته تیم از سراسر مانیتوبا و نیز چند از خارج استانی مرزی است.

رئیس ساسکاچوان اتحادیه فوتبال گفت: در مجموع پنج تیم از سازمان های دیگر سفر به Winnipeg, تیم که از بازیکنان از سراسر استان.

در حالی که این رویداد نمی افتد تحت آن اجراء شا مدیر کل کلی McClintock گفت: قبل از این مسابقات او از تماس با Saskatchewan Wheatland, وحشی و خواست سازمان به رفتن نیست.

بخشی از دوباره باز ساسکاچوان دولت آخرین COVID-19 سند آمده است:

“مسابقات و interprovincial رقابت مجاز نیست.”

“آن را مانند آن را به طور گسترده ای شناخته شده است” گفت: McClintock. “پس از آن بود که واقعا ناامید کننده در روز جمعه هنگامی که من شنیده ام که برنامه (Wheatland وحشی) را چهار نفر از تیم خود را.”

McClintock گفت که او قادر به ایجاد ارتباط با دیگر سازمان ها — پارک Junior Maulers بر اساس Yorkton که در زمان یکی از آن تیم است.

این Maulers منتشر شد بیانیه چهار شنبه گفت: آن دریافت اطلاعات از مقامات بهداشتی این قوانین تنها اعمال شده به مسابقات برگزار شد در ساسکاچوان.

“کادر مربیگری و مدیریت در هماهنگی با این گروه از والدین تصمیم به حضور در این مسابقات پس از بررسی ارتباطات از استان ساسکاچوان زبان به استان مانیتوبا در مورد دستورالعمل و بررسی [پیشگیرانه] اقدامات قرار NAHC (آمریکای شمالی هاکی کلاسیک) و عرصه را به نگه داشتن بازیکنان و خانواده امن” می خواند Maulers بیانیه.

پس از گرفتن اطلاعات از ساسکاچوان مقامات بهداشت شب قبل از شروع مسابقات رجینا Junior Pats کشیده از Manitoba مسابقات است.

“به عنوان یک تصمیم دشوار است زیرا شما می دانید که شما در حال رفتن به نا امید بچه ها و پدر و مادر باید با برنامه آن را یک تصمیم دشوار” گفت: Regina Pats افسر ارشد عامل استیسی کتل. “COVID بسیار سیال پس از تغییر قوانین و چیزهایی که تغییر در روزانه و هفتگی.”

“بچه های ما در خانه مانده و آنها تمرین و آنها هنوز در حال گرفتن مقدار زیادی از زمان یخ. که آنچه در این سال همه چیز در مورد. ما باید برای تغییر و پیروی از قوانین به طوری که ما می تواند در نهایت باید به طور کامل بازگشایی شد و جامعه و اقتصاد و…مردم می توانند به مسابقات.”

در بیانیه ای آمریکای شمالی هاکی کلاسیک گفت: عرصه در این استان شده است برای برخی از زمان باز و آن را به طور کامل پشتیبانی ایمنی و بهداشت پروتکل های اجرا شده توسط دولت مانیتوبا.

“امکانات این مسابقات شد سرويس رايگان فورشيرد در بسیار کامل در ارائه اطلاعات خود را از تصویب پروتکل” بخشی از این بیانیه می خواند. “آمریکای شمالی هاکی کلاسیک به طور کامل در آغوش و پشتیبانی از هر یک از تسهیلات دستورالعمل در طول مسابقات است.”

اما این واقعیت برخی از تیم ها از ساسکاچوان با حضور نیست نشسته و با Manitoba برتر.

“Skirting قوانین ساسکاچوان سرپیچی از اجرای قوانین در استان ما قابل قبول نیست و بنابراین ما بسیار نا امید انتخاب شد که ساخته شده وجود دارد و نمی خواهید برای دیدن تکرار آن نوع از چیزی که گفت:” Pallister.

در حالی که Manitoba مکان بدون محدودیت در مسافران از استان های ولایتی سخنگو گفت: مسابقات با تیم های متعدد می تواند نشان دهنده افزایش خطر ابتلا به COVID-19 انتقال است.

“در حالی که تخلف از دستورات Manitoba بهداشت عمومی را توصیه نمی کند مسابقات در این زمان” سخنگوی گفت.

این سخنگو گفت مقامات بهداشت عمومی دریافت ناشناس شکایت در مورد مسابقات هاکی در وینیپگ در اواسط ماه جولای. اما به گفته سخنگوی این تحقیقات بسته شد چرا که هیچ جزئیات بیشتر در مورد این مسابقات ارائه شد و نمی تواند در بر داشت.

مقامات بهداشت عمومی در استان گفت: وجود خواهد داشت یک پیگیری و رسیدگی به این موضوع است.

اخبار CTV شده است قادر به رسیدن به ساسکاچوان Wheatland وحشی برای نظر. پارک Junior Maulers گفت: آن تیم را نمی توان حضور در هر گونه مسابقات در آینده نزدیک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de