“شما تنها نیستید’: اضطراب کمک می رود آنلاین به سهولت coronavirus وحشت

Dr Mike Millard is part of a team of psychiatrists at St Vincent's Hospital who have put together free online mental health resources.

Dr Mike میلارد بخشی از یک تیم از روانپزشکان در بیمارستان سنت وینسنت که کنار هم آنلاین رایگان سلامت روان منابع است.اعتبار:فرانسوی Peeters

روانپزشک مایک میلارد می گوید دوگانه نیروهای تغییر و عدم اطمینان در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس را باعث “افزایش عظیم” در اضطراب سراسر جامعه است.

Dr میلارد است مدیر بالینی در سیدنی تحقیقات بالینی واحد برای اضطراب و افسردگی (CRUfAD) یک پروژه مشترک از بیمارستان سنت وینسنت و دانشگاه NSW است که در ساخت آن “این راه” دوره های آنلاین بر استرس و اضطراب و افسردگی رایگان در طول COVID-19 بحران است.

Dr میلارد گفت اضافی آنلاین ماژول های یادگیری با تمرکز بر مقابله با افزایش اضطراب و افسردگی مربوط به ویروس همچنین می تواند نورد به تدریج و به صورت رایگان برای دسترسی به, از شنبه.

“من فکر می کنم مردم احساس می کنند در لبه. مردم احساس بسیاری از تنش در ماهیچه های خود را. مردم پیدا کردن که آنها در حال تنفس کمی بیشتر به سرعت ضربان قلب خود را احتمالا کمی سریع تر, حتی اگر آنها نمی دانند.

“هر کس تجربه اضطراب در برخی از مراحل. آنها به تنهایی نیست. کلید در لحظه ای است که مدیریت اضطراب است.”

در حال بارگذاری

Dr میلارد گفت: در شش بخش برنامه های آنلاین با استفاده از درمان شناختی رفتاری و تکنیک های تمرکز حواس. آنها را به شرکت کنندگان از طریق یک داستان مصور از یک شخصیت است که تجربه مشابه علائم پس از تمرین های عملی و تکنیک های برای کمک به سلامت روان خود را.

Dr میلارد سخن گفته بود برای بسیاری از مردم “که نمی دانید که چگونه آنها احساس” در این لحظه و گفت: این وب سایت نیز ارائه شده یک ابزار آنلاین به طوری که مردم می تواند بررسی سطح خود را از استرس و اضطراب و یا غم و اندوه است.

“این برنامه ها ثابت کرده اند می تواند مفید باشد اما برخی از مردم نیاز به کمک های اضافی,” دکتر گفت: میلارد اشاره کرد که خدمات بهداشت روان oberoi mall شد ارائه کمک از طریق تلفن و آنلاین.

“در حال حاضر ما نیاز ساده و عملی چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای دریافت از طریق این با هم.”

کمپبللتون روانپزشک آنجلو Virgona گفت: دوره های آنلاین نیز “واقعا خوب مهمات” روان, بهداشت حرفه ای که به طور فزاینده ای با استفاده از آنلاین و بیش از تلفن و خدمات برای کمک به مردم از طریق بحران است.

“آنها واقعا خوب اولین گام اگر تاخیر در گرفتن برای دیدن GP خود را و یا گرفتن یک ارجاع به ما و یا به یک روانشناس و یا یک روانشناس بالینی” دکتر Virgona گفت.

Dr Virgona که رئیس NSW شعبه سلطنتی استرالیا و نیوزیلند کالج روانپزشکان گفت: همکاران او بودند با توجه به افزایش اضطراب و عدم اطمینان در میان بیماران است.

“ما دیدن اعداد در آینده به ما ؟ نه واقعا. اما مردم در قرنطینه و خود انزوا احتمالا تا به چیزی برای انجام با آن.”

احساس اضطراب? این نکات ممکن است کمک به

در اینجا Dr میلارد راهنمایی برای مقابله طول شیوع کروناویروس:

  • به دنبال حقایق است. “بدترین چیزی که برای مردم انجام می شود به طور مداوم به دنبال تلفن های خود را و به ویژه در تعامل با منابع غیر قابل اعتماد از اطلاعات است.”
  • هر روز در یک زمان و تمرکز بر اینجا و اکنون.
  • این مهم است به یاد داشته باشید آن را خوب نمی شود. این مهم است به خودتان مهربان باشند.
  • متصل نگه دارید. “من صحبت کردن در مورد نگه داشتن متصل به خودمان و سپس به ما دوستان و خانواده ها و جوامع است.”
  • آیا چیزهایی که شما قادر به انجام است. “این ممکن است به معنای توسعه یک روال در صفحه اصلی مدیریت برای فعال ماندن و خواب مهم است.”

شما می توانید دسترسی رایگان این راه تا دوره های اینجا. Oberoi mall, 1300 224 636.

در حال بارگذاری

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im