دوران کودکی خود را در محله می تواند نفوذ خود را چگونه ژن های کار – مطالعه جدید

مطالعات متعدد نشان داده اند که کودکان رشد می کنند تا در بیشتر محلات محروم تمایل به بدتر سلامت جسمی و بزرگسالان نسبت به آن مطرح شده و در بیشتر مناطق مرفه. این مورد حتی زمانی که محققان را به حساب درآمد خانواده و آموزش و پرورش و یا نه والدین به بیماری های عمده.

به منظور رسیدگی به سلامت این اختلاف محققان نیاز به درک چگونه کسانی که زندگی در محلات محروم تا پایان با بدتر سلامت است. تیم ما در آخرین مطالعه برجسته یک راه بالقوه دوران کودکی خود را در محله خود را تحت تاثیر قرار بهداشت برای سال آمده است. آن را ممکن است انجام این کار از طریق تغییر نحوه فعالیت ژن های خود را تنظیم شده است.

ژن تنظیم و یا “epigenetics” روند روشن یا خاموش کردن ژن. این بخش مهمی از چگونه بدن ما در طول زمان توسعه. برای مثال یک گروه خاصی از ژن های روشن برای افزایش تولید هورمون در دوران بلوغ است. تماس با ما مجموعه ای از راه هایی که ژن های خود را در حال تنظیم خود “epigenome”.

ما در بر داشت که کودکانی که مطرح شد در جوامع مشخص شده توسط بیشتر محرومیت اقتصادی و فیزیکی خرابی های اجتماعی قطع و خطر ها نمایش داده می شود تفاوت از همسالان خود در epigenomes. این در مقایسه با کسانی که در رشد خوبی کردن محلات که تا به حال هوای پاک بودند و بیشتر اجتماعی متصل امن و و پس از نگاه.

این epigenome ساخته شده از پروتئین ها و ترکیبات شیمیایی است که می تواند تغییر فعالیت ژن های ما با اتصال به بخش از DNA ما. این نیست تغییر توالی DNA اما به جای تحت تاثیر قرار چگونه ژن های ما کار می کنند. آن را می تواند روشن کردن یک ژن مربوط به آن را به تولید پروتئین های خاصی و یا آن را خاموش پس از آن نمی کند.

این پروتئین نقش مهمی در بدن ما و مورد نیاز برای ساختار تابع و مقررات ما بافت ها و اندام. فعال کردن ژن که خفته گاهی اوقات می تواند اثرات مخرب داشته باشد. برای مثال این می تواند اجازه می دهد یک تومور سرطانی به رشد است. اما خاموش کردن ژن نیز می تواند تداخل با رشد طبیعی مانند استخوان جلوگیری از در حال رشد است.

برای مطالعه ما ما نگاه epigenomes در حدود 2000 کودکان متولد شده در انگلستان و ولز بین 1994 و 1995 که ما شده اند پس از بیش از دو دهه گذشته. آنها بزرگ شده در محلات به نمایندگی از طیف کاملی از شرایط اجتماعی و اقتصادی در سطح وسیع تری در انگلستان است.

ما با استفاده از اطلاعات گوناگون منابع برای توصیف فیزیکی ، اجتماعی ، اقتصادی و بهداشتی و ایمنی ویژگی های این محله. این منابع شامل دولت های محلی و عدالت کیفری پایگاه داده ها مشاهدات سیستماتیک از تصاویر از خیابان گوگل مشاهده و نظرسنجی با ساکنان دیگر.

این اطلاعات سپس در مقایسه با اپی ژنتیک اطلاعات به دست آمده از نمونه خون که مطالعه اعضا ارائه زمانی که آنها 18. این است که قبل از بسیاری از افراد توسعه زندگی-محدود کردن شرایط بهداشتی مانند بیماری های قلبی و عروقی یا دیابت نوع 2.

ما در مقایسه با کودکان از یک طیف کامل از محلات مختلف. تام Gowanlock/ شاتر

ما در بر داشت که در کودکان که در بیشتر محلات محروم وجود دارد در حال حاضر تفاوت در تنظیم ژن که قبلا مرتبط با التهاب مزمن و توسعه سرطان ریه و با قرار گرفتن در معرض دود سیگار و آلودگی هوا. این مورد حتی در آن دسته از شرکت کنندگان که نمی دود و یا در واقع باید سطح بالایی از التهاب که هر دو عوامل خطر شناخته شده برای بیماری های قلبی و دیابت نوع 2 و سرطان است.

برای مثال شرکت کنندگان مطرح در بیشتر محلات محروم نشان داد تفاوت در تنظیم ژن CYP1A1. این ژن تصور می شود که در راه بدن معاملات با مواد شیمیایی اکسیژن موجود در دود سیگار و آلودگی هوا شناخته شده به عنوان آروماتيک چند حلقه ای.

این تغییرات اپی ژنتیک قرار دادن یک فرد در معرض خطر ابتلا به سرطان ریه است. این به این معنی که کودکان محروم از محلات ممکن است بیشتر مستعد ابتلا به عواقب منفی بهداشتی از قرار گرفتن در معرض دود سیگار و آلودگی هوا. و این ممکن است آنها را در معرض خطر ابتلا به فقیر سلامت از جمله سرطان بعد از آن.

یافته های ما حمایت به این ایده است که ژن مقررات ممکن است یکی از راه های که در همسایگی نقطه ضعف باعث می شود در دراز مدت سلامت و نابرابری. این یافته ها همچنین نشان می دهد که به ظاهر سالم کودکان محروم از محلات ممکن است وارد بزرگسالی سیمی متفاوت در سطح سلولی است که ممکن است منجر به فقیرتر سلامت بعد از آن.

این است که در خط با پژوهش های قبلی مانند یک مطالعه از بیش از 1000 سالمندان ساکن در آمریکا که نشان داد مردم زندگی در جوامع محروم نمایش داده می شود تفاوت در تنظیم ژن مربوط به استرس مزمن و التهاب است. دوباره این هر دو را مرتبط به سلامت فقیر.

آن را نمی ممکن است بدانید که در عین حال اینکه آیا اپی ژنتیک تفاوت ما در بزرگسالان جوان ماندگار هستند و یا اگر آنها می تواند تغییر یافتهاست. این چیزی است که ما همچنان به تحقیقات.

اما یافته های ما یادآوری مهم است که ژن های ما و که در آن ما در حال مطرح با هم کار کنند برای شکل دادن به سلامت ما است. بر اساس یافته های ما ممکن است ضروری برای شروع به برداشتن گام های اولیه برای تغییر زیادی نابرابری در سلامت و مرگ و میر در حال حاضر موثر بر جوامع محروم.