جوان مردم انداختن درمانی خصوصی لطمه می زند و اکثر شرکت های بیمه نه بیمارستان های دولتی

جوان استرالیایی در حال ترک بیمه درمانی خصوصی در droves. و به طور کلی کاهش در درصد از جمعیت با پوشش خصوصی ادامه دارد.

داده های جدید برای سه ماه به پایان سال 2019 منتشر شده روز گذشته توسط بیمه درمانی خصوصی تنظیم کننده نشان می دهد که در مقایسه با همین زمان در سال پیش, 44,000 کمتر از افراد جوان (سن 25 تا 34) باید بیمه درمانی خصوصی است.

درصد از جمعیت با برخی از بیمارستان های خصوصی بیمه پایین است 0.7 درصد نسبت به سه ماهه دسامبر در سال 2018 و در حال حاضر در 44.0%.خصوصی بیمه بهداشت و درمان صنعت است که در یک وضع وخیم و افرادی که باقی می ماند در بیمه درمانی خصوصی نیز ایستاده به از دست دادن.

اما این صنعت بحث جوانان exodus قرار داده خواهد شد مقدار زیادی از فشار اضافی در بیمارستان های دولتی نمی پشته. این صنعت خود خدمت ادعا می کند به سادگی طراحی شده برای تقویت آن مورد هنوز بیشتر دولت جزوه.


ادامه مطلب: جوانی تخفیف موفق به حفظ جوانان در خصوصی سلامت بیمه


به همین دلیل است که این صنعت را نگران ؟

بسیاری از مردم با هر شکل از بیمارستان های خصوصی بیمه در حال حاضر حدود 44%.

در حالی که تعدادی از افراد جوان کاهش یافته است وجود دارد 60,000 بیشتر مردم 70 و بالاتر از یک سال پیش. متوسط سن فرد با بیمه درمانی خصوصی همچنان به خزش به سمت بالا.تغییر در ترکیب جمعیت بیمه شده را تحت تاثیر قرار ذینفعان مختلف – مانند بیمه و بیمه و بیمارستان های عمومی سیستم متفاوت است.

بیشتر افراد جوان افت بیشتر “خطر استخر” بیمه جمعیت بدتر چرا که افراد جوان با استفاده از مراقبت های بهداشتی کمتر از افراد مسن است.

این باعث می شود قیمت بیمه به بالا برای هر کس که منجر به هنوز بیشتر افراد جوان ترک. این باعث ایجاد یک مرگ مارپیچی برای این صنعت است.

بیمه از دست دادن چرا که کمتر مردم در حال پرداخت حق بیمه.

و کسانی که باقی می ماند در بیمه های خصوصی از دست دادن چرا که آنها مجبور به پرداخت حق بیمه بالاتر.

تاثیر کمی در بیمارستان های عمومی سیستم

یک مسئله حیاتی است چه اتفاقی می افتد به تقاضا در سیستم های عمومی به عنوان بسیاری از مردم که در حال خصوصی بیمه کاهش می یابد.

افرادی که به احتمال زیاد به رها کردن هستند افراد جوان و افرادی که انتظار نداریم که به استفاده از بیمارستان های بسیار. بنابراین منطقی این است که به احتمال زیاد نیست که تاثیر زیادی بر تقاضا برای مراقبت های عمومی.

بیمه خصوصی است که در حال حاضر متفاوت به طلا و نقره و برنز و محصولات اساسی با “+” نامگذاریهای در آخرین سه این. به طور معمول بحث در مورد بیمه درمانی خصوصی تنها تمرکز بر تعداد افراد بیمه شده ندارد و سطح پوشش آنها.


ادامه مطلب: بیمه تا تخفیف پایین و یک لایه جدید سیستم – چه خصوصی بیمه سلامت تغییرات معنی


حدود 41 درصد از کسانی که بیمه باید پوشش با “هیچ محرومیت” را معادل طلا.

این به این معنی کمتر از 20 درصد از کل جمعیت تحت پوشش بیمه برای همه شرایط. بسیاری از مردم با بیمه درمانی خصوصی در حال حاضر تکیه بر سیستم عمومی برای کسانی که به روش هنوز تحت پوشش در بیمه خود را بسته است.

زنان و زایمان, مراقبت, برای مثال معمولا تنها تحت پوشش در طلا ردیف. احتمالا مردم با نقره و برنز و یا پایه محصولات همیشه رفتن به کودک خود را در یک بیمارستان دولتی. پس از یک کاهش در تعداد زیادی از مردم با این محصولات خواهد شد که هیچ تاثیری بر تقاضا برای مراقبت زایمان در بیمارستان های دولتی.

مشترک جایگزین مانند لگن و زانو نیز به طور معمول تنها در محصولات طلا, بنابراین استدلال همان اعمال می شود.

افراد با سطوح پایین تر از بیمه درمانی خصوصی در حال حاضر با استفاده از سیستم های عمومی. شاتر

شده است وجود دارد تحقیقات گسترده ای در تلاش برای پیش بینی تاثیر از کاهش بیمه های خصوصی در بیمارستان های دولتی. محققان دریافته اند مصرف کنندگان نسبتا آهسته برای پاسخ به تغییرات در قیمت بیمه. بیمه درمانی خصوصی است بنابراین گفته می شود “چسبنده”.

هنگامی که بیمه مردم به خصوص افراد مسن تر تمایل به ماندن بیمه شده و در پاسخ به افزایش حق بیمه توسط تنزیل رتبه پوشش خود را یا در شرایط از آنچه آنها برای تحت پوشش (حذف از طلا به نقره به عنوان مثال) و یا مصرف بالاتر بیش از حد آنها مجبور به پرداخت اگر آنها به بیمارستان بروید. اما بالاتر بیش از حد بعید است به آنها را انتخاب کنید یک بیمارستان عمومی.

تغییرات بزرگ در شرایط ترک اتفاق می افتد در گروه جدید است که به بیمه درمانی خصوصی – جوان – که تاسیس شده است سابقه با بیمه.

اما افراد جوان با استفاده از مراقبت های بهداشتی به ندرت به معنی تنها تعداد کمی از بستری شدن در بیمارستان خواهد بود انتظار می رود به حرکت از خصوصی به عمومی سیستم.

یک مرگ تدریجی

خود ما مدل سازی در Grattan موسسه نشان می دهد مرگ مارپیچی واقعی است اما کند است. مردم بیش از 70 احتمالا هنوز هم می شود بیمه شده در همان رای آنها در حال حاضر بیش از ده سال آینده اما افراد زیر 70 را رها کردن با افراد زیر 55 انداختن بیشتر به سرعت در حال.

جوان مردم دریافت یک معامله بد از بیمه درمانی خصوصی است. حق بیمه آنها پرداخت که در اصل همان حق بیمه هر کس دیگری می پردازد و تحت استرالیا سیستم “جامعه امتیاز” – این است که بسیار بیشتر از هزینه های خود را انتظار می رود استفاده از مراقبت های بهداشتی.

شکاف بین آنچه آنها پرداخت و انتظار می رود سود بدتر شده است. به همین دلیل آنها در حال ترک در droves.

اما این کاهش به یک مشکل بزرگتر برای شرکت های بیمه خصوصی از آن خواهد شد را برای سیستم بهداشت عمومی.


ادامه مطلب: چگونه شما جلوگیری از خروج جوانان از بیمه درمانی خصوصی? کاهش حق بیمه برای تحت 55s


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو