جوان مردم نگران coronavirus. رهبران سیاسی باید با آنها صحبت کنید نه در آنها

افراد جوان در استرالیا در میان سریعترین رشد گروه به قرارداد COVID19. با توجه به وزارت بهداشت در حال حاضر وجود دارد بیشتر موارد در استرالیا در میان افراد 20 تا 29 سال بیش از هر گروه سنی دیگری است. تحقیقات ما نشان داد که بر خلاف باور بسیاری از افراد جوان در استرالیا به طور جدی نگران ویروس.

YouthInsight بازوی تحقیقاتی دانشجویی لبه انجام یک نظرسنجی آنلاین از 520 افراد جوان در سن 14 – 25 را در سراسر استرالیا در ماه مارس سال 2020 است. نود و سه درصد از پاسخ دهندگان بودند.

Coronavirus به ارمغان می آورد اضطراب

این بررسی نشان داد که سلامت خانواده را بزرگترین نگرانی به دنبال تاثیر بر مطالعات خود را. پاسخ دهندگان به دست آورد بسیاری از اطلاعات خود را در مورد COVID-19 از رسانه های اجتماعی خود را در مدارس و تلویزیون اخبار. دانش در مورد بهداشت جسمی و فاصله اقدامات نسبتا بالا اما وجود دارد برخی از اطلاعات غلط در مورد شیوه های مانند نوشیدن آب بیشتر و “مصرف واکسن ذات الریه”. بیش از نیمی از پاسخ دهندگان تا به حال ساعت کار خود را کاهش دهد. اکثریت ابراز احساسات از نگرانی و ترس و اضطراب و افسردگی است.

Reachout استرالیا پیشرو, جوانان, آنلاین سلامت روان سازمان نشان داده است که افراد جوان با استفاده از انجمن جامعه نگران هستند در مورد مدیریت سلامت روان خود را و دیگر موجود شرایط بهداشتی با افزایش محدودیت های فیزیکی. آنها از ترس خود را به خوبی بودن خواهد بود د-همگانی در سلامت سیستم تحت فشار. آنها توصیف احساس ضعف و اضطراب و نامشخص در مورد کوتاه مدت و بلند مدت آینده با از دست دادن کار و اشتغال بی ثباتی باعث اضطراب شديد. مدرسه و دانشگاه دانش آموزان در مواجهه با تغییرات شدید به حالت از یادگیری و یا حتی deferrals.


ادامه مطلب: COVID-19 انداخته است سال 12 دانش آموزان’ زندگی به هرج و مرج. بنابراین آنچه که ما می توانید انجام دهید ؟


افراد جوان درگیر در تندرستی و سلامت جوانان NHMRC مرکز تحقیقات تعالی و استرالیا انجمن بهداشت بلوغ احساس می کنید که متناقض پیام از دولت در دولت و در سطح ملی ساخته شده است آن را سخت تر برای جامعه به گرد هم می آیند.

به عنوان نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید آنها افراد جوان در مدرسه را دریافت مشاوره متضاد از دولت و خام دستورات مانند حفظ فاصله فیزیکی در حالی که نشسته در دو کلاس درس, میز, آرنج به آرنج.

کسانی که زندگی دور از خانواده (مانند بسیاری از دانشجویان دانشگاه) در صورت تصمیم گیری های دشوار بین بودن قطع از خانواده و یا مطالعه آنلاین, به دور از همسالان. جوان بومی و Torres Strait Islander افراد نگران نحوه COVID-19 خواهد خود را تحت تاثیر قرار بگیرد. بزرگان همه دانش و در زمان هایی از این افراد جوان خواهد دیدار با نشستن و از آنها یاد بگیرند. این است که دیگر ممکن است با فاصله فیزیکی محدودیت.

در حالی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus ابراز قدردانی جوان ترین مردم “گسترش کلمه نه ویروس” استرالیا دولت را ساخته اند کمی تلاش به برقراری ارتباط با افراد جوان است.

به جای آنها جدا شده است در کنفرانس مطبوعاتی “لعنتی” و “مورد” توسط افسر ارشد پزشکی. آنها نیز شده است chided توسط نخست وزیر که گزارش “از دست رفته اعتماد به نفس” در “جوان و جامعه”. پوشش رسانه ای از بحث در اطراف مدرسه تعطیلی بیشتر صحبت در مورد افراد جوان و نه با آنها.

چگونه می تواند به سیاستگذاران تبدیل شدن به بیشتر هماهنگ و پاسخگو به نیازهای مردم و نگرانی ها ؟

درگیر شدن با مردم کار می کند

ما را دیده اند اقدام جهانی به رهبری توسط جوانان در رابطه با تغییر آب و هوا و شواهدی وجود دارد که آنها نقش عمده ای در بلایای زمانی که به آنها داده می شود صدای.

کنفرانس های مطبوعاتی برای کودکان برگزار شده است توسط نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio و نروژ با ارنا سلبرگ نخست وزیر برای پاسخ به سوالات خود و کمک به کاستن اضطراب.

چنین فعالیت هایی ارسال یک پیام قدرتمند است که جوان مردم ارزش دارد و به گوش. یک رهبر سیاسی و یا سلامت ارتباطی متخصص می تواند نگه داشتن به طور منظم گفتگو با جوان مردم را به خود جلب نگرانی و اطلاع رسانی کنفرانس های مطبوعاتی.

سازمان مانند ReachOut.com نشان داده اند که برای بیش از 20 سال چگونه همکاری با افراد جوان به درک چگونه سلامت روان سیاست و خدمات بهتر می تواند تعامل با نگرانی های خود را و نیاز به نتایج بهتر در تعامل و نتایج.

رسانه های اجتماعی این است که یک بخشی از راه حل

با فاصله فیزیکی کل جهان به طور فزاینده ای آنلاین به دنبال وضوح و اتصال در مورد چه باید بکنید. در پاسخ به اطلاعات غلط رفتن ویروسی, Facebook, Google, Instagram, Snapchat, پینترست و Infinite هستند “کار برای مقابله با اطلاعات غلط” با اولویت بندی منابع و نکات از منابع معتبر.


ادامه مطلب: تحصیل در یک دانشگاه دوره آنلاین ؟ در اینجا 4 راهنمایی برای دریافت خود را آماده tech


در حالی که این یک تغییر مثبت برای ما اطلاعات چشم انداز ما نمی تواند تنها با تکیه بر فیلترینگ توسط سیستم عامل رسانه های اجتماعی. یک نقد و بررسی رسانه های اجتماعی و رفاه کودکان و افراد جوان در بر داشت افراد جوان آنلاین و آفلاین ارتباطات اجتماعی, انگیزه ها و ارزش ها زیر بنای سلامت خود و رفاه.

بیش از هدف قرار دادن ارتباطات در افراد جوان و همسالان خود مراقبان و حرفه ای قابل اعتماد نیاز به درگیر در بحث در مورد چه اطلاعاتی به اشتراک گذاری و نحوه حمایت از یکدیگر در این بی سابقه بار. موجود در سیستم عامل های مانند youth services, جوانان, قله های مصرف کننده و بهداشت بلوغ سازمان های تحقیقاتی تشکیل گروه از افراد جوان به توصیه در چنین شرایطی است.

کروناویروس یک محک برای قدرت جوامع در همه جا. ما همه در این با هم. به ایجاد تغییرات است که عادلانه و پایدار برای پیر و جوان به طور یکسان ما باید با هم عمل می کنند – در سیاست و جامعه پاسخ. بهترین راه برای شامل افراد جوان است که به تعامل با معنی و با احترام و صحبت می کنند و نه در آنها.

این مقاله در نوشته شده بود با همکاری مردم جوان: Keshini Vijayan, Jahin Tanvir, مالی, Dillon, الا Cehun و کیت تامپسون.
*.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im