جوان شمال بهداشت در ICU پس از عقد قرارداد coronavirus

دکتر یکی از بیش از 951 بهداشت و درمان کارگران که آلوده شده با این ویروس پس از همه گیر آغاز شد.

همانطور که از اواخر روز پنجشنبه وجود دارد 549 بهداشت و درمان کارگران با فعال coronavirus عفونت و صدها نفر دیگر که کنار توجه به پتانسیل قرار گرفتن در معرض ویروس.

استرالیا انجمن پزشکی ویکتوریا جمهور جولیان Rait گفت: این انجمن تا به حال مطلع شده است که در اوایل زندگی حرفه ای دکتر بود در بخش مراقبت های پس از فرض قرار گرفتن در معرض COVID-19 در محل کار خود را.

“وجود دارد به طور طبیعی بسیاری از مضطرب پزشکان در حال آموزش هستند که آگاهی از تعدادی از همسالان خود که ناخوشی پس احتمالا پیمانکاری coronavirus در محل کار خود” استاد Rait در بیانیه ای گفت.

“آما ویکتوریا در اینجا به حمایت از چنین کارکنان در این زمان دشوار است که ما شده اند برای تمام کارکنان بهداشتی درمانی در این بیماری همه گیر در هل دادن بیشتر PPE اجرای حقوق در اطراف امن حجم کار و شرح وظایف در حالی که دفاع از پشتیبانی های اضافی برای آنها سلامت روان و تندرستی.”

بیشتر به آمده

ما صبح و شب Edition خبرنامه

مهم ترین اخبار و تحلیل و بینش به صندوق پستی خود تحویل در آغاز و پایان هر روز. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>