‘شما نیاز به هر دو داستان’: که مشاور تماس برای ملی coronavirus بازیابی شمارش

در حال بارگذاری

“ما نمی توانیم فقط پایه آن به طور متوسط از ادبیات یا چند مورد. اگر مردم در حال بازیابی سریع تر, و یا اگر آنها نیاز به زمان بیشتر از ما فکر می کردیم که به ما بگویید که ما ممکن است نیاز به تغییر رویکرد ما. داده است که دانش شما می توانید استفاده کنید برای برنامه ریزی و دوباره تنظیم.”

استاد Raina مک اینتایر رئیس امنیت زیستی برنامه های تحقیقاتی در کربی موسسه موافقت کرد که بهبود شمارش بسیار مهم است برای برآورد دقیق از میزان مرگ و میر.

COVID-19 بازیابی طول می تواند متفاوت باشد او گفت: به این معنی که اطلاعات لازم برای ساخت یک اطلاعات کامل تنظیم شده است.

نخست وزیر اسکات موریسون و وزیر بهداشت گرگ شکار اشاره به کروناویروس بهبود تا اوایل ماه مارس زمانی که استرالیا تا به حال کمتر از 50 مورد. آنها باید پس از متوقف ارائه به عنوان مجموع عفونت شمارش از پنج شنبه شب آمار 4976.

در حال بارگذاری

پرسید که چرا یک ملی بازیابی شمارش در دسترس نیست, فدرال, سلامت, سخنگوی وزارت گفت: “مراجع قضایی باید روش های مختلف گزارش در بهبود موارد”.

“ما نمی تطبیق این آمار و ارقام و مجموع آنها را به یک ملی در کل. این بخش به دنبال توسعه موقع اندازه گیری بهبود, وضعیت,” او گفت:.

استاد McLaws گفت: دولت فدرال از دست رفته بود یک فرصت مهم را با تهیه یک قابل اعتماد مجموعه ای از آمار و ارقام.

“توانمند سازی مردم با اطلاعات هرگز نباید دست کم گرفت,” او گفت:.

“جامعه می خواهد به دانستن این باشه که این کشور در حال بهتر شدن است. بیشتر شما را در مکان های بیشتر آنها را درک نیاز به همکاری کنند.”

در حال بارگذاری

دستورالعمل های فدرال دولت یک فرد مبتلا به کروناویروس می توانید ترک انزوا هنگامی که آنها شده اند علامت-رایگان به مدت سه روز و حداقل 10 روز گذشت از اولین علائم است.

در حالی که اوایل موارد swabbed دو بار به تایید منفی COVID-19 آزمون با توجه به محدودیت های موجود در کیت های آزمایش این است که در حال حاضر اعمال می شود تنها به مراقبت های بهداشتی و مراقبت از سالمندان کارگران بازگشت به خط مقدم.

در ویکتوریا است که ثبت 1036 موارد وزارت بهداشت تماس بیماران برای تایید آنها بوده است علامت-رایگان به مدت سه روز قبل از اضافه کردن آنها را به بهبود شمارش. استرالیای غربی عمل و NT نیز گزارش بهبود, اما, Queensland, تاسمانی در جنوب استرالیا و NSW نیست.

در NSW که در آن 2298 از کشور 4976 موارد تشخیص داده شده اند دولت می گوید که نیاز به تمرکز در مورد تشخیص و ردیابی تماس را محدود کرده است توانایی خود را برای پیگیری بهبود, اما آن را در حال کار برای ارائه به بازیابی داده ها به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

در سراسر جهان مطالعات هنوز ارزیابی بازیابی بار و چه مدت تایید coronavirus مورد باقی مانده عفونی ،

هر دو در استرالیا و ایالات متحده به دنبال 72 ساعت نشانه-رایگان دوره اگر چه یک مطالعه نشان داد 14 درصد از ترخيص بيماران آزمایش مثبت برای این ویروس دوباره چند هفته بعد.

استرالیا هنوز به رکورد تشخيص مورد که دوباره وارد جامعه و گسترش این بیماری است.

پروفسور آلن چنگ یک پزشک در بیمارستان آلفرد گفت: 10 روز از نقطه از نمایش علائم یک محافظه کار بافر برای بسیاری از بیماران به دیگر عفونی. او استدلال بهبود شمارش نشده بود بهترین استفاده از منابع به عنوان همه گیر حرکت به سمت اوج خود در ماه مه یا ژوئن.

“من مطمئن هستم از آن است که مفید است. شما می توانید استنباط آن – اگر بیمار نمیرد یا نیست در بیمارستان پس از 10 روز شما می توانید فرض کنیم آنها احتمالا بهبود” استاد چنگ گفت.

ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im