‘شما جمع آوری شایسته’: PM می گوید توافق به بالا تا دستمزد ضروری COVID-19 کارگران

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید که توافق رسیده با تمام استان ها و مناطق به بالا تا دستمزد برخی از ضروری کارگران خط مقدم از جمله کسانی که در دراز مدت مراقبت از امکانات که در آن COVID-19 سرایت میان هر دو ساکنان و کارکنان با ضربه مرگبار.

از سرگیری خود Rideau سالن COVID-19 روز رسانی نخست وزیر ارائه جزئیات جدید در مورد چگونه هزینه های طرح بین دولت فدرال و استان ها و مناطق کار می کنند, و چه کسانی را واجد شرایط.

برای این طرح دولت فدرال بودجه به $3 میلیارد به doled در سراسر کشور به کارگران که در حال ساخت “دستمزد بسیار پایین در حالی که فوق العاده مهم انجام کار است.”

ترودو گفت: دولت فدرال خواهد بود با قرار دادن سه چهارم از بالا با استان ها و مناطق پوشش دیگر 25 درصد از بودجه جمعا به مبلغ 4 میلیارد.

او می گوید: از آن خواهد شد تا به هر استان و منطقه برای تعیین دقیقا همان است که خواهد بود واجد شرایط در هر منطقه, اما خط پایین این است: “اگر شما در حال به خطر انداختن سلامت خود را به نگه داشتن این کشور در حال حرکت و شما در حال ساخت حداقل دستمزد شما جمع آوری شایسته است.”

در 15 آوریل ترودو اولین وعده داده است که بودجه بود که به نگه داشتن کارگران خط مقدم کار و دستمزد خواهد بود افزایش برای کارگران ضروری است که در حال ساخت کمتر از 2500 دلار در ماه است. به طور موقت بالا در حال رفتن به از طریق یک انتقال به استان ها و مناطق.

“داستان از سراسر کشور همه توافق دارند که ما نیاز به حمایت ما ضروری کارگران” ترودو گفت: در روز پنج شنبه. “ما با تکیه بر این کارگران در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری است و ما وجود دارد می خواهد به حمایت از آنها.”

در حال حاضر, Quebec, British Columbia, Ontario و ساسکاچوان اند نورد ساعتی پرداخت را افزایش می دهد برای برخی از کارگران ضروری در بخش خدمات.

ترودو یکی دیگر از تماس با premiers روز پنج شنبه که این افزایش دستمزد و دیگر جریان همه گیر مسائل را در دستور کار.

“من می دانم که تعدادی از استان ها در حال حاضر قرار دادن لیست از کارگران که به نظر آنها ضروری است و بسیاری از آنها در حال پیوستن از این لیست در نظر که می شود بالا… ما اعتماد استان به مطمئن شوید که افرادی که به آن نیاز دارید دریافت این کمک” او گفت:.

این می آید به عنوان رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفت: در حالی که این بیماری همه گیر است که “کرم” در کانادا “تعداد مرگ و میر را ادامه خواهد داد به افزایش می دهد” به ویژه در میان موارد متصل به مراقبت طولانی مدت خانه.

همانطور که از پنج شنبه صبح وجود دارد 63,895 تایید COVID-19 نفر در کانادا و 4,280 کشته شدهاند که اکثر آنان بیش از 60.

هدف از این افزایش دستمزد است که برای حفظ به عنوان بسیاری از این کارگران در این کار به خصوص کسانی که در سالمندان, خانه, داده, آنها در حال حاضر خواسته شده است که تنها به کار در یک مرکز برای کمک به کاهش گسترش و در نتیجه بسیاری از درآمد کمتر از آنها را اگر آنها کار را متوقف و جمع آوری کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند.

سالمندان خانه های سراسر کشور دیده می شود کارکنان آلوده و دیگران تمایلی به نشان می دهد تا برای کار با استناد به نگرانی های ناکافی تجهیزات حفاظت شخصی که منجر به نظامی که به نام در به کمک.

استقرار نظامی افزایش

پیش از ترودو آدرس وزیر دفاع Harjit Sajjan ارائه به روز رسانی در نیروهای مسلح کانادا’ همه گیر استقرار.

او گفت: اواسط ماه مارس وجود خواهد داشت 25 امکانات در منطقه مونترال با کمک نظامی در دست. وجود دارد در حال حاضر 13 دراز مدت مراقبت از خانه که در آن صدها نفر از اعضای ارتش کار کرده اند اما در مجموع استقرار مجموعه, برای افزایش به 1,350 پرسنل.

در انتاریو 265 اعضای نظامی مستقر شده اند به پنج دراز مدت مراقبت از خانه و Sajjan گفت: ارتش آماده است برای کمک بیشتر در صورت نیاز وجود دارد و یا در جای دیگر در کشور است.

“ما می دانیم که بسیاری از کانادایی ها نگران عزیزان خود را در این امکانات. آنها نگران سلامت و استرس اضافه شده از انزوا که ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ در حال تجربه” Sajjan گفت.

ترودو گفت: کاری که آنها انجام می دهند برای حمایت از کارکنان در این خانه باید به عنوان یک راحتی به خانواده هایی که عزیزان آنها شده اند قادر به بازدید هفته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de