بله این سیستم نیاز به بهتر خواهد بود. اما در اینجا چگونه به فرزند خود می توانید دسترسی NDIS اگر آنها به آن نیاز دارید

دسترسی به ملی بیمه از کار افتادگی طرح (NDIS) برای کودکان با ناتوانی است نه مساوی در سراسر استرالیا. که در آن شما زندگی می کنند می تواند مانع دسترسی به اطلاعات در مورد پشتیبانی معلولین کمک برای آن اعمال می شود و به موقع دسترسی به خدمات.

متاسفانه مشکلات دیرینه گرفتن کودکان به پشتیبانی از ناتوانی بخشی از دلیل NDIS معرفی شد در وهله اول.

محل سکونت شما می تواند باعث تشدید نابرابری در سه نقطه: با توجه به نیاز کودک خود را حمایت از اثبات آنها نیاز به حمایت و پیدا کردن مناسب پشتیبانی در نزدیکی شما.

ما مصاحبه خانواده با یک فرزند که رفت و از طریق NDIS روند و سازمان هایی که در حمایت از آنها. بر اساس تحقیقات ما ما گردآوری برخی نکات را به فرزند خود می توانید دسترسی NDIS اگر آنها به آن نیاز دارید.


ادامه مطلب: آشنایی با NDIS: به پدر و مادر تازه تشخيص کودکان با ناتوانی چپ در تاریکی ؟


1. توجه فرزند شما ممکن است نیاز به حمایت

برخی از معلولیت مانند معلولیت های جسمی قابل مشاهده هستند; اما بسیاری از معلولیت هستند که فورا آشکار و یا اصلا یک برچسب خاص.

گاهی اوقات خانواده ها و حرفه ای ها متوجه نمی کودکان نیاز به کمک دارید تا زمانی که آنها به مدرسه ابتدایی هنگامی که یک معلم ممکن است نشان می دهد یک کودک می تواند با بهره مندی از پشتیبانی.

ما در بر داشت یک مشکل مشترک برای خانواده ها است تعجب که آیا آنها کودک نیاز به حمایت و چه نوع پشتیبانی. اکثر خانواده ها باید حداقل تجربه ناتوانی بنابراین این می تواند گیج کننده و ناراحت کننده است.

فعالیت های اجتماعی مانند مهد کودک می تواند محل خوبی برای بررسی در با پدر و مادر دیگر. استان بریتیش کلمبیا, CC BY-NC-ND

اگر شما هر گونه نگرانی آن را یک ایده خوب به صحبت می کنند به بهداشت و درمان و مداخله زودرس دوران کودکی کارگران است. پرسیدن سوال در اوایل معنی است که فرزند شما بیشتر احتمال دارد به حمایت آنها نیاز دارید.

حتی در منطقه ای در مناطق روستايی و اکثر خانواده ها حضور خواهد خدمات بهداشتی – آیا پزشکان عمومی جامعه پرستاران یا اوایل دوران کودکی مراکز درمانی. این مکان خوبی برای پرسیدن اگر شما فکر می کنید کودک شما نیاز به پشتیبانی.

شما همچنین ممکن است به اشتراک گذاری ایده های در مورد چگونه و در کجا برای دریافت کمک با دیگر پدر و مادر و مربیان در فعالیت های اجتماعی مانند گروه بازی های مراقبت از کودک و پیش دبستانی.


ادامه مطلب: چگونه من می دانم اگر فرزند من است و در حال توسعه به طور معمول ؟


2. اثبات فرزند شما نیاز به پشتیبانی

هنگامی که شما می دانید که کودک شما نیاز به پشتیبانی شما باید ثابت کند که آنها واجد شرایط هستند.

پشتیبانی در دسترس است از بخش های مختلف دولت که باعث می شود آن را گیج کننده – سلامت آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی مداخله خدمات مراقبت از کودک, و در حال حاضر NDIS. بیشترین پشتیبانی رایگان است هر چند برخی از خانواده ها در پرداخت هزینه های اضافی پشتیبانی می کند.

NDIS دو حمایت از جریانهای مربوط به کودکان است.

اگر فرزند شما در سن شش تماس با NDIS اوایل دوران کودکی شریک (ECP) در منطقه شما.

ECPs هستند در اوایل دوران کودکی سازمان است که همکاری با NDIS برای حمایت از کودکان دسترسی به این طرح است. آنها آزاد هستید و کودک شما نمی نیاز به یک تشخیص به دنبال پشتیبانی می کند.

این تلمبه درون چاهی را به شما صحبت کردن در مورد آنچه که فرزند شما ممکن است نیاز و حمایت از شما به آن را دریافت. توجه به نیازهای کودک شما آنها کمک خواهد کرد که شما برای به دست آوردن تجهیزات دریافت پشتیبانی از خدمات بهداشتی و آموزش و پرورش دهندگان و درخواست به NDIS.


ادامه مطلب: NDIS عدم گرفتن کودکان با شروع دیر هنگام مشکلات


اگر فرزند شما در سن هفت یا بالاتر خود تماس بگیرید NDIS محلی هماهنگ کننده (لاک). این خدمات نیز رایگان است. اگر فرزند شما واجد شرایط برای NDIS این لاک را توضیح دهید که چگونه برای به دست آوردن یک تشخیص برای اثبات آنها باید “دائم و قابل توجهی از کار افتادگی” و چگونه به درخواست برای یک NDIS بسته است.

معمولا گرفتن یک تشخیص متکی بر سیستم بهداشت و درمان است که می تواند به تاخیر دسترسی به NDIS بسته به جایی که شما زندگی می کنند.

3. پیدا کردن پشتیبانی مناسب برای فرزند شما

هنگامی که شما امن یک NDIS بسته برای فرزند شما, شما می توانید انتخاب کنید که سازمان را ارائه و پشتیبانی می کند. این تلمبه درون چاهی و یا لاک زدن می تواند به شما کمک کند حرکت به این. ارائه دهندگان خدمات دیگر از جمله بهداشت حرفه ای مربیان و NDIS پشتیبانی هماهنگ کننده می تواند با این کمک بیش از حد.

هنگامی که در NDIS تحقیقات ما تایید در دسترس بودن و پشتیبانی از طیف وسیعی از گزینه های متفاوت که در آن شما زندگی می کنند.

برخی از خانواده ها زندگی می کنند در جاهایی مثل مناطق روستایی که در آن وجود دارد نه بسیاری از خدمات در دسترس است. در این موارد آنها نیاز به پیدا کردن راه های خلاقانه برای گرفتن پشتیبانی از جمله پرداخت اعضای جامعه و یا با استفاده از تله و یا پرواز در خدمات.

برخی از معلولیت قابل مشاهده هستند مانند معلولیت های جسمی, اما بسیاری از معلولیت هستند که فورا آشکار و یا اصلا یک برچسب خاص. شاتر

این سیستم نیاز به بهبود

این سیستم در حال حاضر متکی به خانواده و یا خدمات کودکان توجه کودک ممکن است نیاز به پشتیبانی. اما نه همه خانواده ها می دانند چگونه می توان قاطعانه باید از این ظرفیت برای درخواست کمک و یا رایگان پزشکی و مراقبت های اجتماعی در جامعه محلی خود را.

یکی دیگر از مشکل NDIS گیج کننده است برای خانواده ها و حتی برای حمایت از ارائه دهندگان خدمات. اولین, آن را متفاوت برای کودکان 0-6 و کودکان بزرگتر است. دوم آن همپوشانی با آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و سایر خدمات است. این عوامل به معنی خانواده ها و ارائه دهندگان خدمات اغلب مطمئن نیستید که بخشی از NDIS یا خدمات دیگر کمک می کند و چگونه.

هر خانواده را تجربه NDIS متفاوت است. برخی از خانواده ها در تحقیقات ما گفت که آنها نمی باید اطلاعات کافی در مورد NDIS. برخی از خانواده ها منتظر یک زمان طولانی قبل از آنها می تواند NDIS خدمات. خانواده ها با آموزش و پرورش بیشتر و پول و اطلاعات تا به حال یک تجربه بهتر است.

به طور کلی خانواده گفت: روند کار بهترین زمانی که خود را GP در اوایل دوران کودکی آموزش و یا دیگر خدمات به حال تجربه و تخصص در مورد معلولیت و NDIS و می تواند راهنمای آنها.


ادامه مطلب: آشنایی با NDIS: بسیاری از افراد واجد شرایط با معلولیت هستند به احتمال زیاد به از دست


این NDIS است که هنوز هم نسبتا جدید سیستم بنابراین برخی از مشکلات قابل فهم است. اما NDIS نیاز به همکاری با دیگر بخش های دولتی و خصوصی خدمات برای اطمینان از خانواده می دانند که چه پشتیبانی از کودکان برخوردار هستند و چگونه به آنها دسترسی داشته باشید.

هر گونه تاخیر دریافت NDIS بسته و یا حمایت های دیگر برای یک کودک خردسال تاخیر به نفع مداخله زودرس و خطرات بالاتر پشتیبانی نیاز دارد در دراز مدت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>