بله آیووا قفقاز تا به حال عمده اشکالات اما نتایج ممکن است حتی مهم نیست که چقدر

آشکار مشکلات فنی که برگزار شد تا نتایج از آیووا قفقاز برای ساعت unleashed یک جریان از تئوری های توطئه آنلاین.

شايع شد که اتهامات دموکراتیک ماشین بود quashing آرا برای برنی ساندرز. وجود دارد هیچ مدرکی برای این, اما نظرات یاد تلخی که همراه با مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات در سال 2016.

آن پوچ است که آنچه اتفاق می افتد در آیووا داده شده است از جمله وزن, اما بیش از نیم قرن آن را تبدیل به اولین مرحله از مجموعه ای از آرا برای انتخاب یک نامزد. اولین دموکرات قفقاز در یک کشور با جمعیت معادل جنوب شرقی کوئینزلند دیدم میلیون دلار و هزاران داوطلب پرتاب به مبارزه برای نمایندگان به کنوانسیون دموکراتیک که در آن آیووا خواهد شد که یک دهم رای به عنوان بسیاری به عنوان کالیفرنیا.


ادامه مطلب: آمریکا در انتخابات مقدماتی در حال محرمانه و پیچیده و نمایندگان راستین. پس چرا آمریکایی ها هنوز رای این راه ؟


اما برنده آیووا می کند تقویت مبارزات و باید با کشتن دیگران است. شش رقیب بالقوه برای نامزدی یکی از آنها مایکل بلومبرگ ، حتی در آیووا برگه های رای. از این معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن را بدتر از حد انتظار سناتور ctq موفق به ماندن در مسابقه.

این رای نشان داد که اختلاف بین “مترقی” و “جریان اصلی” دموکرات ها با برنی ساندرز و الیزابت وارن – در مترقی پایان هم رای گیری نزدیک به 50 درصد است.

پیت Buttigieg نظرسنجی بهتر از انتظار می رود. بنابراین در حال حاضر راه اصلی بیشتر دموکراتیک رای در حال حاضر شکاف بین Buttigieg, Klobuchar و بایدن coalesces تعیین خواهد کرد که یکی از آنها به نظر می رسد قابل دوام.

چند ماه پیش بایدن به عنوان سناتور در سراسر کشور. اما به عنوان یک نامزد که به وضوح underperformed او در حال حاضر به شدت وابسته به قوی آفریقایی-آمریکایی در حمایت از کارولینای جنوبی به رقابتی باقی می ماند. اگر حمایت خود را از ورقه این فراهم می کند یک شانس واقعی برای بلومبرگ سابق شهردار نیویورک که مسن تر و غنی تر و لیبرال تر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و هزینه های هنگفتی در آماده سازی برای سه شنبه در مارس 3.

آیووا است که بیش از حد سفید و بیش از حد روستایی به نمایندگی از ملی رای دهندگان چه رسد به کسانی که ممکن است رای دموکراتیک است. بیش از چند هفته آینده وجود خواهد داشت دموکراتیک مقدماتی در نیوهمپشایر نوادا و کارولینای جنوبی که بین آنها یک جمعیت زیر 10 میلیون به مراتب کمتر از لس آنجلس.

مرحله نهایی مسابقات واقعی می آید در 3 مارس با شرکت در 15 ایالت از جمله کالیفرنیا و تگزاس و ویرجینیا است. اما با توجه به تعداد نامزدهای بالقوه ممکن است در این مسابقه برای نمایندگان ادامه خواهد داد تا به این کنوانسیون در ماه جولای در میلواکی احتمالا به دلیل انتخاب ویسکانسین است که یک دولت دموکرات ها نیاز به پیروزی در ماه نوامبر.

در سال 1980 عروسکی کندی مبارزه کرد و در برابر جیمی کارتر تا به این کنوانسیون فقط به عنوان رونالد ریگان تا به حال مبارزه جرالد فورد چهار سال پیش از آن. در هر دو مورد بود که وقت رفتن به برنده شدن در این انتخابات که نشان می دهد دام برای دموکرات ها.


ادامه مطلب: با چهار روز باقی مانده Sanders, آگهی دقت در آیووا اما بایدن فروش در سراسر کشور


با توجه به این که همه دموکرات مدعی موافقت هدف این است که به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است مایل برای برخی عاقلانه نفس-جستجو. ضعف آمریکا, حزب, سیستم معنی است که بدون قدرت قادر به محاسبه خواهد بود که قوی ترین نامزد در ماه نوامبر و فشار برخی از نامزدهای کنونی برداشت.

دیگر مسابقه همچنان بیشتر مهمات این را می دهد که جمهوری خواهان خواهد شد که تصرف بر هر نکته حیاتی برای استفاده در انتخابات. و شور از برخی از حامیان بارز ترین در Sanders, کمپ, معنی ممکن است برخی را رد خواهد شد برای رای دادن در ماه نوامبر اگر نامزد خود را انتخاب کرده اند.

در یک مسابقه از چهار یا پنج نامزد قوی بالا رای گیرنده در میان حزب وفاق ملی است نه لزوما بهترین نامزد برای پیروزی در ماه نوامبر. در یک کشور که در آن دشوار است برای گرفتن بیش از 60 درصد از رای دهندگان واجد شرایط رای به یک نامزد موفق نیاز برای الهام بخشیدن به افرادی که تا حد زیادی بی طرفانه و بدبینانه در مورد سیاست به نوبه خود.

روشن است که هر یک از نامزدهای کنونی می تواند درخواست تجدید نظر به هر دو جوان آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین و همچنین به عنوان سفید طبقه کارگر مردان در میانه. تمام باقی مانده ماندگار نامزدهای سفید; سه نفر از آنها در اواخر دهه هفتاد.

تلخ اختلاف بیش از سیاست های پیشنهادی از نامزدها را نادیده می گیرد این واقعیت است که مگر اینکه دموکرات ها کنترل سنا رئیس جمهور بعید است به تصویب بسیاری از قوانین. آنها نیاز به یک نامزد که می تواند از رای دهندگان در ایالات آریزونا کلرادو و مین که در آن سناتور جمهوریخواه آسیب پذیر هستند.

این هفته سه تا از رقیب بالا خواهد بود در سنای آمریکا برای اولین بار به گوش دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه و سپس به رای در کنار از دست دادن برای حذف خود را از دفتر.

یکی امیدوار است که آنها ممکن است نشستن با دیگر دموکرات ها برای پیدا کردن یک راه از پرتاب وزن خود را پشت یک برنامه به طور بالقوه نامزد برنده و کنترل یک فرایند است که می تواند حزب را ترک تلخ و تقسیم قبل از آن نمایندگان حتی تصمیم گیری در مورد نامزد خود را در ماه جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو