بله بچه ها می توانید COVID-19 – 3 اطفال توضیح آنچه شناخته شده در مورد کوروناویروس و کودکان

ما سه اطفال متخصصان بیماری های عفونی که زندگی و کار در غرب ویرجینیا است. غرب ویرجینیا دانشگاه نظام سلامت در خدمت 400,000 کودکان و با توجه به داده های داخلی, به روز 2,520 کودکان تا سن 17 سال تست شده اند برای coronavirus. شصت و هفت نفر از آنها آزمایش مثبت و یکی بیمار شد به اندازه کافی به بستری در بیمارستان است.

از ما خواسته تقریبا روزانه در مورد کودکان و COVID-19: آیا آنها COVID-19? باید حضور آنها در مراقبت روزانه یا مدرسه بازی های ورزشی, دیدن دوستان و حضور در اردوهای تابستانی? چه خطرات هستند به خود و به دیگران ؟

بر اساس تحقیقات و تجربیات خود ما آن را به نظر می رسد که کودکان و نوجوانان از 17 سال, پیر و جوان, چهره, خطر کمی از coronavirus. تقریبا تمام کودکان بدون علامت بسیار خفیف و یا بیماری خفیف اما درصد کمی از کودکان بسیار بیمار است. علاوه بر این شواهدی وجود دارد که کودکان می تواند گسترش ویروس به دیگران و با شیوع بیماری اتفاق می افتد در سراسر ایالات متحده این واقعیت نگرانی جدی در مورد مدرسه reopenings و کودکان چگونه باید حرکت همه گیر جهانی است.

A doctor in personal protective gear treating a young child inside of an ambulance.
هر چند تا حدودی نادر کودکان می تواند به شدت بیمار از coronavirus و چند فوت کرده اند. جان مور/گتی ایماژ اخبار از طریق گتی ایماژ

کودکان در معرض خطر

که با توجه به نقش کودکان در این بیماری همه گیر اولین سوال این است که آیا آنها می توانند آلوده و اگر چنین است چگونه اغلب.

از 149,082 موارد گزارش شده از COVID-19 در ایالات متحده از اواخر ماه آوریل تنها 2,572 – 1.7% – کودکان بودند با وجود کودکان ساخت تا 22 درصد از U. S جمعیت.

اما تحقیقات موجود نشان می دهد که کودکان در حال فیزیولوژیکی فقط به عنوان به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به آلوده به SARS-CoV-2 به عنوان بزرگسالان است. این اختلاف بین مورد اعداد و بیولوژیکی حساسيت ممکن است با توجه به این واقعیت است که کودکان به طور کلی به طور کلی باید حداقل به علائم خفیف هنگامی که با آلوده coronavirus و بنابراین کمتر احتمال دارد به تست. آن را نیز ممکن است که کودکان به طور کلی تا به حال کمتر قرار گرفتن در معرض این ویروس در مقایسه با بزرگسالان است. بچه ها در حال رفتن به محل کار آنها احتمالا رفتن به فروشگاه های کمتر از بزرگسالان در ایالات متحده است که تا به حال آرام قرنطینه اقدامات آنها در حال رفتن به کافه و یا در ورزشگاه.

حتی اگر کودکان به احتمال زیاد کمتر به بیمار از coronavirus آنها قطعا مصون نیست. داده ها نشان می دهد که کودکان کمتر از يک سال و کسانی که بیماری های زمینه ای هستند به احتمال زیاد به در بیمارستان بستری شود. این بچه ها معمولا تجربه ديسترس تنفسی معمولا از COVID-19 و اغلب نیاز به اکسیژن و مراقبت های ویژه پشتیبانی می کند. در جولای 11, 36, کودکان و نوجوانان 14 یا جوان مرده بود از ویروس.

در علاوه بر این به نوعی COVID-19 موارد به تازگی شده اند وجود دارد برخی از ترسناک گزارش از کودکان سیستم ایمنی بدن رفتن بلا استفاده پس از آنها در معرض SARS-CoV-2.

قابل توجه گزارش کاوازاکی بیماری است. به طور معمول, کاوازاکی بیماری کودکان نوپا و کودکان پیش دبستانی باعث طولانی شدن تب بالا و بثورات جلدی, قرمزی چشم, دهان تورم و تورم عروق قلب است. اکثریت قریب به اتفاق کودکانی که بیماری کاوازاکی زنده ماندن هنگامی که با توجه به درمان است که به پایین آوردن تورم اما متاسفانه چند کودکان از آن درگذشت و پس از قرار گرفتن در معرض coronavirus منجر به این بیماری است. پزشکان نمی دانند که چه چیزی باعث کاوازاکی بیماری به طور معمول و یا چرا یک coronavirus عفونت می تواند باعث آن است.

[شما بیش از حد مشغول به خواندن همه چیز است. ما آن را دریافت کنید. به همین دلیل ما باید یک خبرنامه هفتگی. ثبت نام برای خوب یکشنبه خواندن. ]

در چند ماه گذشته نیز وجود داشته اند گزارش برخی از کودکان پس از تبدیل شدن به آلوده coronavirus دچار تب و بثورات جلدی همراه با یک زندگی-تهدید و فشار خون افت و ناگهانی شدید نارسایی قلبی است. کودکان و نوجوانان با این COVID-19-مربوط به سندرم شوک – در حال حاضر به نام multisystem التهابی سندرم در کودکان یا MIS-C – مسن تر هستند از کسانی که پزشکان معمولا با کاوازاکی بیماری است. کارشناسان فکر می کنم این دو بیماری یکسان نیست با وجود داشتن ویژگی های مشابه و شبیه درمان است.

A group of kids without masks gather around a teacher wearing a mask outside.
تحقیقات نشان می دهد که بچه ها قادر به گسترش coronavirus – کودکان بزرگتر آسان تر از کودکان. AP Photo/تد S. وارن

کودکان به عنوان پخش

بنابراین اگر کودکان و نوجوانان می تواند گرفتن coronavirus بعدی سوال مهم این است: چگونه به راحتی می توانید آنها گسترش آن ؟ از آنجا که کودکان دارای علائم خفیف برخی از کارشناسان فکر می کنم که کودکان احتمالا رانندگان COVID-19 بیماری همه گیر. علاوه بر این تحقیقات اخیر نشان داده است که اکثر بچه ها که گرفتن coronavirus توانید آن را از پدر و مادر خود را نمی, دیگر کودکان است.

بچه های کوچک ممکن است ضعیف تر سرفه و در نتیجه خواهد آزادی کمتر عفونی ویروس ذرات به محیط زیست خود را. یک مطالعه اخیر از کره جنوبی یافت می شود که در حالی که جوان به نظر می رسد کودکان کمتر قادر به گسترش این بیماری در مقایسه با کودکان 10 تا 19 سال گسترش این ویروس حداقل به عنوان به خوبی به عنوان بزرگسالان انجام دهد. عدم وجود شواهدی وجود دارد که کودکان در حال عمده منابع از انتقال به سادگی ممکن است به این دلیل که مسیر از عفونت قطع شد با توجه به تعطیلی مدارس در سراسر کشور در بهار. به عنوان کودکان رزومه بیشتر از فعالیت های عادی روزانه خود مانند مدرسه و ورزش و در بعد مراقبت – ما فقط ممکن است پیدا کردن پاسخ به چگونه به راحتی به کودکان گسترش این ویروس خطرناک است.

Two boys in a classroom wearing masks, with one raising his hand.
باید بازگشایی مدارس اگر کودکان مریض می تواند از گسترش coronavirus? AP Photo/LM اوترو فایل

بنابراین آنچه در حال حاضر ؟

شواهد به وضوح نشان می دهد که همه مردم بدون در نظر گرفتن سن می تواند آلوده به ویروس SARS-CoV-2. در حالی که تحقیقات نشان می دهد که بچه ها بیشتر مقاوم به بیماری شدید از coronavirus آنها هنوز در خطر است و می تواند گسترش ویروس حتی اگر آنها خود را نه بیمار.

با توجه به تمام این اطلاعات در یک سوال به طور طبیعی مطرح می شود: باید بازگشایی مدارس در هفته های آینده? در مکان های که در آن نرخ انتقال پایین بازگشایی مدارس می تواند یک گزینه قابل دوام. اما در حال حاضر در ایالات متحده مورد جدید تعداد فزاینده در بسیاری از ایالت ها. این نیاز به یک رویکرد دقیق تری از مقیاس کامل بازگشایی مدارس.

از آنجا که کودکان در صورت پایین خطر ابتلا به طور جدی بیمار هستند کمتر احتمال دارد به گسترش این بیماری و به نفع تا حد زیادی از فرد در تعاملات ما معتقدیم در مدرسه یادگیری باید در نظر گرفته شود. افتتاح مدارس برای کودکان مدرسه ابتدایی و در آینده به طور فزاینده ای با گزینه های آنلاین برای نمرات می تواند یکی از راه های به این روش خاردار مشکل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de