دفتر سازمان ملل در یمن گفت مقدماتی زمینه گزارش داد که “به عنوان بسیاری از 31 شهروند غیرنظامی کشته شدند و 12 نفر دیگر مجروح در حملات که آمار Al-Hayjah منطقه” در Al-Jawf استان است.

وزارت بهداشت در تکریت-کنترل Al-Jawf استان گفت: زنان و کودکان در میان کشته شدگان حوثی-اجرای ایسنا گزارش شده است. بعد از حوثی ها ادعا می کنند که ازطریق یک ائتلاف گردباد هواپیمای جنگی در منطقه در روز جمعه.

اما ائتلاف به رهبری عربستان سعودی سخنگوی سرهنگ ترکی al-ملکی گفت: تنها که یک گردباد جت سقوط کرده بود در Al-Jawf, عربستان دولت news agency (SPA) گزارش روز شنبه. مالکی بعد گفت که عملیات نجات راه اندازی شده است که امکان “خسارات” گزارش شده است بدون ارائه جزئیات بیشتر.

مالکی گفت: خدمه دو افسر خارج از هواپیما قبل از آن سقوط کرد اما با حوثی ها آتش گشودند ،

دفتر هماهنگ کننده مقیم سازمان ملل متحد در یمن در بیانیه ای گفت که شرکای بشردوستانه مستقر کرده اند واکنش سریع تیم برای قربانیان بسیاری از آنها در حال انتقال به بیمارستان در Al-Jawf استان و صنعا برای درمان.

به رهبری عربستان سعودی مسلمان سنی ائتلاف مداخله در یمن در ماه مارس 2015 پس از حوثی ها در یمن سرنگون بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت از قدرت در پایتخت یمن در سال 2014.

جنگ به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک جنگ نیابتی بین عربستان سعودی و منطقه ای آن دشمن شیعه ایران.

وجود مستقل از حملات هوایی یا گردباد داونینگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو