چگونه بسیاری از آمریکایی ها کشته شده اند به دلیل تهمت گمراه آنها را به ادامه مخاطره آمیز رفتار با او در ژانویه 21 ادعا می کنند که “ما آن را کاملا تحت کنترل” و “آن خواهد بود فقط خوب”?

به جای بازیگری در اوایل هشدارهای ووهان پزشکان Xi رژیم آنها را تهدید توسط پلیس است. به جای اقدام برای نجات جان خدمه ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت تهمت را دولت حذف شده و توهین به کاپیتان که می خواست برای کمک به یک پردازنده شیوع.

Illustration: Dionne Gain

تصویر: دیان به دست آوردناعتبار:

رویارویی ابرقدرت در حال حاضر تشدید قبل از جهان شنیده بود COVID-19. توسط سرزنش یکدیگر برای ایجاد بحران پکن و واشنگتن هستند و نه پرداختن به مشکلات بهداشت عمومی است.

البته ما به حقیقت در آن طرف در اشاره به این که این بیماری همه گیر است ساخته شده در چین پدیده است. وزارت خارجه چین در پاسخ به ادعا می کنند که ارتش ایالات متحده آغاز شده عفونت در چین – فقط احساساتی. اما هر یک با استفاده از این اتهامات در برابر دیگر برای منحرف کردن سرزنش خود و بی کفایتی و خیانت در خانه.

این ویروس خود را در ورزش ناب جهانی شدن و به رسمیت شناختن بدون مرز. همکاری های بین المللی در برابر جهانی از دشمن خواهد بود مسئول ، اما ملی پاسخ از آمریکا و چین هستند و برعکس. آنها به شدت خود را ژئوپولیتیک مسابقه و تسریع در روند به اصطلاح “افتراق”.

با ظهور تاج مسابقه “آن است که در حال حاضر غیر قابل برگشت است که این دو جدا از نظر اقتصاد و فناوری می گوید:” وانگ Jisi به خوبی در نظر گرفته محقق در دانشگاه پکن. او پیش بینی کرد “سخت ترین مرحله پس از ایجاد چین-آمریکا روابط دیپلماتیک در 1970s”.

Illustration: Andrew Dyson

تصویر: اندرو Dyson اعتباری:

دو ابرقدرت در حال راه اندازی اداره خود از این بحران به عنوان یک مسابقه بین دو شکل از دولت چین استبداد در مقابل دموکراسی آمریکایی. در حقیقت این دو رهبر نشان داده اند که هر دو شکل می تواند تولید نتایج فاجعه آمیز. دموکراسی را از مزیت است که مردم اگر آنها را انتخاب کنید, می توانید bloodlessly حذف بد شد. چین مردم را هیچ از این گزینه است.

و اگر شما فکر می کنید که تهمت بود تنها یکی از این جفت ارز به رنگ مو خود را یک محتمل رنگ, آیا شما واقعا فکر می کنم که 66 ساله چینی مرد می تواند به طور طبیعی جت سیاه و سفید قفل? این نیست بی ربطی. این یک انسان را با جزئیات برای نشان دادن نقطه ای که آنها هر دو بیهوده و از آن سیاسی است و غرور شخصی است که خود را به اشتراک گذاشته ضعف است.

به این دلیل است که یازدهم و تهمت اند بنابراین تا پایین افتاده و در بالا این است که آنها باید تحت درمان یک بحران بهداشت عمومی به عنوان یک تست شخصی خود و وضعیت سیاسی. مانند بسیاری از مدیران می خواهم که به وضعیت به عنوان “مردان قوی” انواع آنها در واقع بسیار شکننده است.

این است که یک بحران استبداد و نه یک بحران دموکراسی است. این بحران ناشی از overpoliticisation. انواع مختلف سیاست, بله. اما آنها هر دو bungled بدی چون آنها حاضر به کنار خود پروژه های سیاسی و شخصی ظواهر برای مقابله با پزشکی و بیولوژیکی بحران است.

استرالیا – تا کنون – در پاسخ با موفقیت برای این مشکل به دلیل آن دولت فدرال و رهبران به طور کلی مجموعه ای از سیاست و رقابت شخصی را کنار گذاشته برای مقابله مستقیما با یک تهدید مشترک به منافع ملی است.

یازدهم و تهمت دیدم یک ویروس به عنوان یک تهدید برای خود شخصی و سیاسی وضعیت. به همین دلیل آنها سعی در پنهان کردن آن کاهش آن حاضر به مسئولیت نادرست آن است. این ویروس هیچ respecter از غرور. اما همه این کمی نا امن “strongmen” ارائه شده بود. نه ظهور با هر افتخار.

به عنوان دو ابرقدرت تشدید رقابت خود را که در آن می کند که ترک استرالیا ؟ این امر می تواند یک خطای مهلک برای درمان این یک موضوع اخلاقی هم ارزی. بنابراین اگر چه Xi و مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بد به عنوان هر یک از دیگر ؟ استرالیا نمی تواند این درمان را به عنوان یک فکری جالب ورزش. این است که در مورد relativities اخلاق اما مطلق از منافع ملی است. که انتخاب را بهترین پیشرفت ما امنیت و حاکمیت و تندرستی?

برای استرالیا در این تعریف تفاوت بین رفتار ابرقدرت است که پکن می خواهد برای کنترل کشورهای دیگر از جمله ما. واشنگتن می خواهد ما را به عنوان متحد خود را. آنها هر دو خود را علاقه مند به قدرتهای بزرگ است. این اتفاق می افتد که استرالیا منافع بهتر در خدمت اتحاد با یکی به جای تن دادن به دیگری است. برای بسیاری از نقایص فعلی آمریکا استرالیا داد با ما باقی می ماند یک دارایی ملی. ما فقط یک داد. این امر می تواند بی پروا آن را دور بیندازید. این امر همچنین می تواند ساده برای قرار دادن اعتماد کامل در آن است.

در حال بارگذاری

در شدید تر تلاش از استرالیا تا به حال به ما نیاز به ساخت عمیق تر و قوی تر روابط با همه کشورهای که منافع ما. از جمله منافع ما در حفظ حاکمیت ملی ما از پکن بی امان کنترل تکانه.

آیا این اشتباه زمان به فکر کردن در مورد چنین چیزهایی ؟ نه در همه. آن را دقیقا در زمان مناسب. سازمان ملل در نظر گرفته خواهد شد برای سال های بسیاری در نحوه رفتار آنها در این بحران است. استرالیا در حال ظهور موفقیت در مدیریت, ویروس است که یک مزیت ملی است که ما باید با استفاده از به عنوان یک “قدرت نرم” دارایی. استرالیا شروع به کار برای کمک به کشورهای کوچک از اقیانوس آرام برآید. در حال حاضر کانبرا نیاز به شروع به ارائه مشاوره و کمک به طیف بسیار وسیع تری از سازمان ملل به عنوان بخشی از یک قوت بخشیده شبکه ملی تحت تاثیر قرار.

شما لازم نیست به راحتی فراموش همسایه که زخمی به شما هنگامی که شما در حال آسیب پذیر و نه یکی که ارائه می دهد کمک به دست در یک بحران. یازدهم و تهمت نشان داده اند که آنها نمی توان اعتماد کرد در یک بحران. استرالیا که یک فرصت را به نشان می دهد که می توان آن را.

پیتر Hartcher بین المللی است editor.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de