پکن — پنج شنبه بود بعد از تضاد در خط مقدم مبارزه با کروناویروس جدید. در نشانه ای از امید, چینی شهر ووهان گزارش جدید وطنی, عفونت, اما در یک استارک هشدار برای جهان ایتالیا به نظر می رسد مجموعه ای برای پیش افتادن از چین مرگ و میر از این ویروس است.

دو نقاط عطف شد دراماتیک تصویر چقدر شیوع جهانی دارد چرخد و به سمت اروپا و ایالات متحده است. آنها همچنین نشان داد که چگونه قوس از سرایت می تواند متفاوت باشد در کشورهای مختلف مانند ایتالیا با 60 میلیون نفر پرانتز برای دیدن قتل عام بیشتر از چین یک ملت از 1.4 میلیارد دلار است.

ایتالیا ثبت شده 2,978 مرگ و میر در روز چهارشنبه پس از دیگری 475 نفر کشته شدند. با توجه به اینکه ایتالیا شده است به طور متوسط بیش از 350 تن در روز از مارس 15, آن را به احتمال زیاد برای رسیدن به چین 3,249 مرده که روز پنجشنبه ارقام منتشر شده در روز پایان.

سازمان ملل متحد و مقامات بهداشتی را با ذکر دلایل و ایتالیا به بالا عوارض کلیدی در میان آنها بزرگ آن جمعيت سالمندان که به ویژه مستعد ابتلا به توسعه جدی عوارض ناشی از ویروس است. ایتالیا دارای دومین جمعیت پس از ژاپن و اکثریت قریب به اتفاق ایتالیا مرده — 87% — بیش از سن 70.

در ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید 80 درصد از ملت 138 مرگ و میر صورت گرفته در افراد بالای 65 سال. به طور کلی 8,900 بیماران فوت کرده اند در سراسر جهان و 84,000 بهبود یافته اند. گذشته از سالمند و بیمار, اکثر مردم فقط باید خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه.

در ضمن اخبار از مرکزی چین در شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته ارائه شده نادر با روشنایی ضعیف تابیدن از امید و شاید یک درس سخت اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش آن. آن را به عنوان رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشبیه مبارزه با “جنگ” و استناد اورژانس قدرت است که اجازه می دهد او را وادار به تولید کنندگان برای مقابله با این بیماری همه گیر.

ووهان یک بار بود جایی که هزاران نفر وضع بیمار یا در حال مرگ با عجله ساخته شده و بیمارستان و اولین جایی در جهان که در آن امکانات پزشکی به نظر می رسد ضعف است. اما مقامات چینی روز پنجشنبه گفت که تمام 34 مورد جدید ثبت بیش از روز قبل وارد شده از خارج از کشور.

“امروز ما شاهد سپیده دم پس از چندین روز تلاش سخت” گفت: Jiao Yahui یک بازرس ارشد در ملی کمیسیون بهداشت.

در حالی که چین گزارش نشده هر مورد جدید در ووهان یا هوبئی آن را ضبط هشت اضافی مرگ و میر. ووهان شده است تحت سخت مستند از ژانویه تاکنون است. مقامات در حال حرکت به شل محدودیت های مسافرتی اما تنها در داخل و اطراف استان هوبئی. ووهان باقی می ماند قطع تنها با کسانی که با مجوز خاص مجاز به سفر در داخل یا خارج.

هنوز این ویروس نیز آلوده کرده است که 219,000 مردم در سراسر جهان در زمان عوارض خود را در جاهای دیگر هم در انسان و هم به لحاظ اقتصادی.

بازارهای سهام اروپا شد تا تنها کمی پس از ضرر و زیان در آسیا با وجود عظیم 750 میلیارد یورو بسته محرک اقتصادی اعلام کرد یک شبه بانک مرکزی اروپا. نفت کمتر از $21 بشکه در روز شنبه برای اولین بار پس از سال 2002 و کمی افزایش یافت پنج شنبه به $23.

سازمان ملل متحد هشدار داد که بحران می تواند منجر به از دست دادن نزدیک به 25 میلیون شغل در سراسر جهان است.

در جای دیگر در سراسر جهان بیشتر مرزهای بسته خروج برخی به تعجب که چگونه آنها را به عقب بر گردیم خانه. در اقیانوسیه و استرالیا و نیوزیلند بسته گردشگران اجازه می دهد تنها شهروندان و ساکنان به بازگشت در حالی که فیجی گزارش اولین مورد نگرانی توسعه در یک منطقه فقیر بهداشت و درمان.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای برنامه ریزی شده به عفو 10,000 بیشتر زندانیان — در میان آنها تعداد نامعلومی از زندانیان که مورد سیاسی — در یک تلاش آشکار برای مبارزه با کروناویروس ایرانی تلویزیون دولتی گزارش شده است. این کشور که در آن بیش از 1100 نفر در حال حاضر از درگذشت این ویروس در حال حاضر منتشر شده 85,000 زندانیان به طور موقت ترک کنند.

در لندن به حدود 9 میلیون نفر خواست برای اقامت کردن حمل و نقل عمومی به عنوان مقامات در نظر اعمال سخت تر محدودیت هایی در اجتماعی فاصله. لندن مرکز انگلستان شیوع کروناویروس با حدود یک سوم از آن 2,644 موارد است.

باواریا فرماندار Markus Soeder گفت: ممکن است لازم باشد برای اجرای حکومت نظامی در جنوب آلمان دولت اگر مردم نمی شروع بهتر است توصیه های زیر در محدود کردن تماس های اجتماعی است. در کشور همسایه اتریش غربی استان تیرول قرار داده 279 شهرداری تحت قرنطینه در نور تعداد زیادی از COVID-19 عفونت وجود دارد, ممنوعیت هر کسی از خود را ترک شهرها و یا روستاها به جز برای رفتن به محل کار در منطقه آلپ.

ایالات متحده و کانادا هر دو بسته مرزهای خود را به همه اما سفر ضروری و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او قصد دارد برای دفاع از قدرت فوق العاده ای بلافاصله پس از بازگشت به مکزیک هر کسی که می گذرد بیش از مرز جنوبی به طور غیر قانونی.

روسیه و مکزیک هر یک از گزارش خود اولین مرگ ناشی از ویروس است. مکزیک بسته محبوب خود را اعتدال بهاری بازدید از اهرام خورشید و ماه در Teotihuacan.

در آمریکا میانگین صنعتی داو جونز ریختن بیش از 1,300 امتیاز در روز چهارشنبه و یا بیش از 6 درصد است و در حال حاضر از دست داده تقریبا تمام دستاوردهای آن نوشته شده بود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح. کاخ سفید تحت فشار کنگره به سرعت تصویب یک برنامه به طور بالقوه $1 تریلیون بسته نجات برای سرپا نگه داشتن اقتصاد و سرعت امداد چک به آمریکایی ها در چند هفته.

تماس خود را یک “جنگ به رئیس جمهور” مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل از سال 1950 به هدایت تولیدات صنعتی و غلبه بر کمبود ماسک صورت هواکش و سایر لوازم به عنوان بیمارستان بریس برای یک انتظار یورش موارد است.

کالیفرنیا فرماندار هشدار داد که حکومت نظامی می تواند تحمیل شود. شهردار نیویورک گفت: این شهر 8.6 میلیون نفر باید آماده برای یک مستند.

فورد و جنرال موتورز و فیات کرایسلر به همراه هوندا و تویوتا و گفت: آنها بسته خواهد شد همه از کارخانه های خود در آمریکا و کانادا و مکزیک است. بسته شدن دیترویت سه بزرگ به تنهایی بیکار حدود 150000 کارگران که به احتمال زیاد به دریافت مکمل پرداخت علاوه بر مزایای بیکاری.

ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 9,400 coronavirus موارد و حداقل 138 مرگ حدود نیمی از آنها در ایالت واشنگتن که در آن ده ها تن از ساکنان حومه شهر سیاتل خانه سالمندان درگذشت.

دانشمندان بر این باورند که تعداد واقعی افراد آلوده در ایالات متحده بالاتر از گزارش به دلیل احتمال این که بسیاری از موارد خفیف رفته اند به رسمیت شناخته نشده و به دلیل تاخیر در ramping تا تست.

——

افزایش گزارش شده از برلین. پری گزارش از ولینگتون, نیوزیلند. آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

——

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو