چشم انداز دلهره آور است. یک بیماری همه گیر — یک بیماری همه گیر در حال انجام بر روی دو یا بیشتر از دو قاره — ممکن است به خوبی به عواقب جهانی با وجود فوق العاده ای محدودیت های مسافرتی و قرنطينه در حال حاضر اعمال شده توسط چین و کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده است.

دانشمندان هنوز نمی دانند که چگونه کشنده جدید کروناویروس است, اما, وجود دارد عدم اطمینان در مورد چقدر آسیب یک بیماری همه گیر ممکن است باعث شود. اما اجماع رو به رشد است که این پاتوژن است و به آسانی قابل انتقال بین انسان.

این ووهان coronavirus در حال گسترش است و بیشتر شبیه به آنفلوانزا است که به شدت انتقال از مثل آن در حال حرکت آهسته ویروسی عموزاده سارس و MERS دانشمندان دریافته اند.

“این بسیار انتقال و آن را تقریبا به طور قطع در حال رفتن به یک بیماری همه گیر” گفت: Dr S Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

“اما آن را فاجعه بار? من نمی دانم.”

در سه هفته گذشته تعدادی از آزمایشگاه تایید موارد افزایش یافت و از حدود 50 در چین به 14000 در 23 کشور; شده اند وجود دارد بیش از 300 مرگ همه اما یکی در چین است.

اما اپیدمیولوژیک مدل تخمین می زنند که تعداد واقعی موارد 100,000 یا حتی بیشتر. در حالی که توسعه نه به عنوان سریع که از آنفولانزا و یا سرخک آن است که یک جهش بزرگ فراتر از آنچه virologists دیدم که سارس و MERS پدید آمده است.

زمانی که سارس بود مغلوب در ماه جولای سال 2003 پس از پخش برای نه ماه تنها 8,098 موارد تاييد شده بود. MERS گردش شده است از سال 2012 اما وجود داشته اند تنها حدود 2500 مورد شناخته شده.

بزرگترین عدم قطعیت در حال حاضر به گفته کارشناسان این است که چگونه بسیاری از مردم در سراسر جهان خواهد مرد. سارس کشته شدن حدود 10 درصد از کسانی که آن را کردم و MERS در حال حاضر می کشد حدود 1 از 3.

1918 “آنفلوآنزای اسپانیایی” کشته تنها در حدود 2.5 درصد از قربانیان آن — اما از آنجا که آن را آلوده بسیاری از مردم و مراقبت های پزشکی بسیار cruder سپس 20 تا 50 میلیون درگذشت.

در مقابل شدت انتقال H1N1 “آنفولانزای خوکی” پاندمی سال 2009 کشته شدن حدود 285,000 کمتر از آنفولانزای فصلی به طور معمول می کند و تا به حال نسبتا کم نرخ مرگ و میر حدود .02%.

میزان مرگ و میر شناخته شده موارد از ووهان coronavirus شده است در حال اجرا در حدود 2 درصد است که احتمال دارد به رها کردن به عنوان تست های بیشتر انجام می شود و بیشتر موارد خفیف هستند یافت می شود.

آن است که “به طور فزاینده ای بعید است که این ویروس می تواند موجود باشد” گفت: Dr Thomas R فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در حال حاضر اجرا می شود حل و فصل برای صرفه جویی در زندگی یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به مبارزه با همه گیری.

“بنابراین این احتمال وجود دارد که آن را به عنوان آنفولانزا و دیگر موجودات زنده انجام, اما ما هنوز هم نمی دانم تا چه حد گسترده و یا کشنده خواهد بود.”

در اوایل سال 2009 آنفولانزای همه گیر “صحبت کردن در مورد آنها روز قیامت در مکزیک” Fauci گفت. (که ویروس پدید آمده در خوک-کشاورزی مناطق در مکزیک, خارجه وراکروس.) “اما آن معلوم نمی شود که شدید.”

FILE -- The Flushing neighborhood of New York, where the sight of people wearings masks has become more commonplace, Jan. 23, 2020. New York City health officials announced on Feb. 1 that a patient at Bellevue Hospital Center may have the novel coronavirus. If confirmed, it would be the first known instance of the virus in the city. (An Rong Xu/The New York Times)

فایل-گرگرفتگی محله نیویورک که در آن نزد مردم wearings ماسک تبدیل شده است بیشتر امری عادی Jan. در 23 سال 2020 است. شهر نیویورک مقامات بهداشتی اعلام کرد در فوریه. 1 که یک بیمار در بیمارستان بلوو مرکز ممکن است رمان coronavirus. در صورت تایید آن خواهد بود که برای اولین بار شناخته شده است نمونه ای از این ویروس در شهر. (یک رنگ زو/نیویورک تایمز)

برآورد دقیق از این ویروس مرگبار نخواهد بود و ممکن است تا انواع خاصی از مطالعات انجام می شود: آزمایش خون برای دیدن چگونه بسیاری از مردم بادی خانگی مطالعات به یاد بگیرند که چگونه اغلب آن را آلوده و اعضای خانواده و توالی ژنتیکی برای تعیین اینکه آیا برخی از سویه های خطرناک تر از دیگران است.

بسته شدن مرزها به شدت عفونی بیماری زا هرگز موفق به طور کامل از کارشناسان گفت: از آنجا که همه مرزها تا حدودی متخلخل. با این وجود بسته شدن و غربالگری دقیق ممکن است سرعت گسترش آن را خرید زمان برای توسعه درمانهای دارویی و واکسن.

دیگر مهم گمنام شامل چه کسانی بیشتر در معرض خطر که آیا سرفه یا سطوح آلوده هستند احتمال بیشتری برای انتقال ویروس, چگونه سریع شما می توانید جهش و این که آیا آن را محو خواهد شد زمانی که آب و هوا گرم.

اثر یک بیماری همه گیر احتمالا شدیدتر در برخی از کشورها نسبت به دیگران است. در حالی که ایالات متحده و دیگر کشورهای ثروتمند ممکن است قادر به تشخیص و قرنطینه اولین حامل کشورهای شکننده سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد شد. این ویروس در حال حاضر رسیده کامبوج و هند و مالزی و نپال و فیلیپین و روستایی روسیه است.

“این به نظر می رسد به مراتب بیشتر مانند H1N1 را از گسترش سارس و من به طور فزاینده ای نگران گفت:” دکتر پیتر Piot مدیر لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است. “حتی 1% مرگ و میر به معنی 10,000 مرگ و میر در هر یک میلیون نفر است.”

کارشناسان دیگر بودند محتاط تر.

Dr Michael Ryan رئیس اورژانس پاسخ سازمان بهداشت جهانی گفت: در مصاحبه با آمار اخبار در روز شنبه بود که “شواهد نشان می دهد این ویروس هنوز هم می تواند موجود باشد” و این که جهان نیاز به “تلاش برای نگه داشتن.”

Dr W ایان Lipkin یک ویروس-شکارچی در دانشگاه کلمبیا پستچی دانشکده بهداشت عمومی است که در چین ارائه مشاوره به آن مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت که اگر چه این ویروس است که به وضوح در حال انتقال از طریق تماس گاه به گاه آزمایشگاه هنوز پشت در پردازش نمونه.

اما زندگی در چین کاملا تغییر کرده در دو هفته گذشته. خیابان ها در حال ترک, رویدادهای لغو و شهروندان با پوشیدن ماسک و شستن دست های خود Lipkin گفت. همه از آن ممکن است آهسته آنچه در آزمایشگاه آزمایش نشان داده شد رشد نمایی در عفونت.

معلوم نیست دقیقا چه دقیق آزمایشات انجام شده در غرق چینی آزمایشگاه هستند. از یک طرف رسانه های دولتی چین گزارش داده اند کیت تست کمبود و پردازش تنگناها که می تواند تولید یک undercount.

اما Lipkin گفت: او می دانست که از یک آزمایشگاه در حال اجرا از 5000 نمونه یک روز که ممکن است تولید برخی از موارد مثبت کاذب inflating تعداد. “شما احتمالا نمی تواند انجام کنترل کیفیت در آن نرخ,” او گفت:.

گزارش های موردی از چین و یک مطالعه منتشر شده از آلمان حاکی از آن است که برخی از مردم با آلوده ووهان coronavirus می توانید آن را قبل از آنها علائم نشان می دهد. که ممکن است به مرز غربالگری بسیار سخت تر دانشمندان گفت.

اپیدمیولوژیک مدلسازی منتشر شد جمعه توسط مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری تخمین زده می شود که 75 درصد از افراد آلوده رسیدن به اروپا از چین هنوز هم در ـلی به محض ورود و در نتیجه تشخیص داده نشده توسط فرودگاه غربالگری که به نظر می رسد برای تب سرفه و مشکلات تنفسی است.

اما اگر دوربین های حرارتی از دست قربانیان که فراتر از جوجه کشی و به طور فعال در آلوده کردن دیگران این تعداد از دست رفته حامل ممکن است به بالاتر از 75%.

هنوز حامل بدون علامت “به طور معمول عمده رانندگان از شیوع” Fauci گفت. بسیاری از افراد بیمار از کسی می دانند که به بیمار — خانواده عضو یک همکار یا یک بیمار ،

این ویروس آسیب پذیر ترین هدف آفریقا و بسیاری از کارشناسان گفت. بیش از 1 میلیون مهاجر چینی کار وجود دارد بیشتر بر روی استخراج معدن حفاری و یا پروژه های مهندسی. همچنین بسیاری از آفریقایی ها, کار و تحصیل در چین و کشورهای دیگر که در آن ویروس یافت شده است.

اگر کسی در این قاره است که ویروس در حال حاضر “من مطمئن هستم که این عیب از سیستم در محل برای تشخیص آن,” دکتر گفت: Daniel Bausch سر از برنامه های علمی برای جامعه آمریکا از طب گرمسیری و بهداشت است که مشاوره با کسانی که در وقوع.

آفریقای جنوبی و سنگال احتمالا می تواند تشخیص آن, او گفت:. نیجریه و برخی کشورهای دیگر خواسته اند که به صورت ژنتیکی مواد و آموزش آنها نیاز به انجام تست های تشخیصی اما این زمان خواهد بود.

حداقل چهار کشور آفریقایی را قرنطینه موارد مشکوک با توجه به مقاله منتشر شده در روز جمعه در جنوب چین صبح پست. آنها با ارسال نمونه به فرانسه و آلمان و هند و آفریقای جنوبی برای تست.

در حال حاضر بعید به نظر می رسد که این ویروس گسترش به طور گسترده ای در کشورهای با شدید, هشدار, نظام بهداشت عمومی گفت: دکتر ویلیام Schaffner, یک متخصص طب پیشگیری در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت.

“هر پزشک در ایالات متحده است به این خاطر است,” او گفت:. “هر بیمار با تب یا مشکلات تنفسی خواهد شد دو سوال. ‘آیا شما شده است به چین ؟ آیا شما تا به حال در تماس با هر کسی چه کسی است؟’ اگر پاسخ مثبت است آنها را در انزوا قرار داده حق دور.”

Pedestrians wear face masks in Bangkok, Jan 31, 2020. The Wuhan coronavirus spreading from China is now likely to become a pandemic that circles the globe, according to many of the world’s leading infectious disease experts. (Amanda Mustard/The New York Times)

پیاده پوشیدن ماسک صورت در بانکوک, ژانویه 31 سال 2020 است. این ووهان coronavirus, پخش كردن, از چین است که در حال حاضر به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر است که در محافل جهان, با توجه به بسیاری از جهان پیشرو کارشناسان بیماری های عفونی. (آماندا خردل/نیویورک تایمز)

با فرض گسترش ویروس در سطح جهانی به گردشگری و تجارت با کشورها علاوه بر چین ممکن است تحت تاثیر قرار و ضرورت به پیدا کردن راه هایی برای متوقف کردن ویروس ها و جلوگیری از مرگ و میر رشد خواهد کرد.

ممکن است که ووهان coronavirus محو خواهد شد به عنوان آب و هوا گرم. بسیاری از ویروس ها مانند آنفولانزا و سرخک و نورو ویروس رشد در هوای سرد و خشک. سارس شیوع آغاز شد و در زمستان و MERS انتقال نیز قله های پس از آن, هر چند که ممکن است مربوط به انتقال نوزاد شتر.

چهار خفیف coronaviruses علت حدود یک چهارم از این کشور رایج سرماخوردگی, که همچنین قله در زمستان.

اما حتی اگر شیوع محو در ماه ژوئن وجود دارد می تواند موج دوم در پاییز که رخ داده است در هر عمده آنفولانزای همه گیر از جمله کسانی است که آغاز شد و در سال 1918 و در سال 2009.

در آن زمان برخی از درمان ممکن است در دست, اگر چه آنها نیاز به آزمایش های دقیق و شاید فشار سیاسی به آنها را در دسترس و مقرون به صرفه است.

در چین چندین داروهای ضد ویروسی تجویز شده. مشترک ترکیبی است, قرص های حاوی لوپیناویر و ریتوناویر با تزریق اینترفرون یک زنگ پروتئین که از خواب بیدار سیستم ایمنی بدن است.

در ایالات متحده این ترکیب به فروش می رسد به عنوان Kaletra توسط AbbVie برای HIV درمان آن نسبتا گران است. در هند یک دوجین عمومی سازندگان و تولید مواد مخدر در سنگ-قیمت پایین برای استفاده در برابر اچ آی وی در آفریقا و محصولات خود هستند که تایید شده است.

یکی دیگر از گزینه ممکن تجربی مواد مخدر remdesivir که در آن ثبت اختراع برگزار می شود جلعاد. این دارو هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده برای استفاده در برابر هر گونه بیماری. با این وجود شواهدی وجود دارد که آثار آن را در برابر coronaviruses و جلعاد اهدا کرده است دوز به چین است.

چند شرکت های آمریکایی در حال کار بر روی یک واکسن با استفاده از ترکیب های مختلف از کمک های مالی خود را مالیات دهندگان پول و کمک های مالی بنیاد.

اگر چه مدرن ژن-شیمی تکنیک های را ساخته اند آن را ممکن است برای ساخت واکسن نامزدها در عرض تنها چند روز اخلاق پزشکی نیاز است که آنها پس از آن می توان با دقت آزمایش بر روی حیوانات و اعداد کوچک از انسان سالم برای ایمنی و اثربخشی.

که جنبه ای از فرایند نمی تواند با سرعت بالا به دلیل عوارض جانبی خطرناک ممکن است زمان به نظر می رسد و از آنجا که انسان سیستم ایمنی بدن نیاز به زمان برای تولید آنتی بادی است که نشان می دهد که آیا یک واکسن در حال کار است.

یا نه چیزی است که سعی در چین خواهد بود قابل قبول در جای دیگر بستگی دارد که چگونه با دقت پزشکان چینی اجرای خود را در آزمایش های بالینی.

“به خدا اعتماد داریم” Schaffner گفت. “همه دیگران باید ارائه داده است.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو