در حال ظهور coronavirus بیماری همه گیر قرار داده شده ووهان در کانون بحران است. این شهر همراه با یک منطقه حاوی 50 میلیون نفر در حال حاضر تحت یک ضد اپیدمی قفل های ترکیبی اندازه گیری بین قرنطینه و بهداشتی کمربند.

بر خلاف موارد اخیر از آنفلوآنزای پرندگان در هنگ کنگ در سال 2011 و شانگهای در سال 2013 کنترل گسترده مرغ کشتار این بحران اتفاق می افتد نیست در مرزهای این خاک چینی اما در آن مرکز. در زمینه neo-Confucianist ایدئولوژی است که چین در مرکز جهان و یا tianxia – “همه چیز زیر آسمان” – قوی مدیریت بحران در ووهان را تست ظرفیت دولت چین برای آماده سازی به اندازه کافی برای همه گیر.

موقعیت ووهان در تاریخ اخیر چین نیاز به تجزیه و تحلیل به منظور درک بسیج چینی و بین المللی و مقامات در پاسخ اولیه به این کروناویروس جدید به عنوان استراحت از ساعت جهان.

پس ووهان شد نقطه شروع 1911 چینی “انقلاب” – که به نام چینی geming یک اصطلاح است که به معنی هر دو “انقلاب” و “تغییر دستور آسمانی” – این Xi Jinping دولت با توجه به نشانه هایی که این بیماری را افزایش می دهد برای دولت چین است.

یک پست تجاری در معرض بحران های محیطی

نقشه Hankow (Hankou در پینیین) با Hanyang و هاربین به عنوان سال 1915. این سه شهر بعد از ادغام به صورت مدرن ووهان. این نقشه نشان می دهد مرزهای فرانسوی, انگلیسی, روسی, آلمانی و ژاپنی امتیازات در Hankou. تگزاس کتابخانه/ویکیمدیا

ووهان است که 11 میلیون نفر در کلان شهر و پایتخت استان هوبئی. آن ایجاد شد و در سال 1927 وقتی شهر هاربین, Hankou و Hanyang با هم ادغام شدند به یک. این سه مهم پست معامله شد بر اساس تلاقی Yangzi و هان رودخانه. آنها توسعه یافته در قرن 19 زمانی که سرمایه گذاران غربی مستقر در منطقه تحت شرایط “معاهدات نابرابر” امضا شده در 1860s توسط شاهزاده گونگ و امپراتور Xianfeng.

انقلاب چین که پایین آورده چینگ امپراتوری آغاز شده و در سال 1911 زمانی که سربازان در هاربین اعتراض به انتقال کمک های مالی از ساخت و ساز راه آهن را به بانک های خارجی منجر به اعلام چینی جمهوری توسط Sun-Yat Sen در نانجینگ که پس از آن جایگزین پکن به عنوان پایتخت کشور است.

ووهان منطقه شهری به عنوان 2018. OpenStreetMap سی سی توسط

ووهان شده است یک کانون بحران های مختلف برای چندین دهه است. در سال 1931 یک فاجعه سیل کشته شدن بیش از 2 میلیون نفر است. آن را یک رویداد است که مورخ کریس کورتنی واجد شرایط به عنوان “شاید کشنده ترین سیل در تاریخ” است که او می نویسد: “تشدید اجتماعی بخش شد و سلامت و بحران انسانی”.

تنها چند سال بعد در 1937-1945 ووهان خدمت همراه با چونگ کینگ به عنوان شهر پایتخت Guomingdang دولت در چین و ژاپن جنگ و مانند بود به شدت بمباران کردند.

پس از سال 1949 مائو تسه تونگ ساخته شده ووهان یکی از مراکز صنعتی از مردم ایران به ویژه برای فولاد و برق و مواد شیمیایی. خود دولت بیش از ده دانشگاه برای تحقیقات علمی ساخته شد. چندین جلسات مهم حزب کمونیست برگزار شد در سواحل ووهان دریاچه کرسی سیاسی اهمیت این شهر است.

تحت “چهار modernisations” دوره راه اندازی شده توسط دنگ ژیائوپینگ * پس از مرگ مائو در سال 1976 ووهان شد یک مرکز فن آوری بالا مانند فیبر نوری و صنعت خودرو است.

دستکاری تصویر منتشر شده توسط چینی ها اخبار رسمی آژانس نشان می دهد رئیس مائو تسه تونگ (C پایین) احاطه شده توسط محافظان خود و شنا در جولای 16, 1966 در رودخانه یانگ تسه در نزدیکی ووهان برای اثبات او هنوز هم در مبارزه با روح. ایسنا/AFP

تخصص در ویروس مرگبار

بیش از ده سال گذشته ووهان شده است به طور فزاینده ای متصل به بقیه چین و جهان را از طریق ساخت و ساز از زیرساخت برای قطار با سرعت بالا و پروازهای بین المللی.

ووهان است همچنین شهری که در آن آکادمی علوم چین با کمک کارشناسان فرانسوی – به ویژه انستیتو پاستور – باز تنها P4 آزمایشگاه در آسیا در ماه ژانویه 2018. AP4 آزمایشگاه آزمایشگاه که در آن سطح از اقدامات امنیت زیستی (شماره 4) زیست شناسان اجازه می دهد تا به دستکاری بسیار خطرناک ویروس ابولا سارس یا H5N1.

این امر منجر به تئوری های توطئه در گردش در وب speculating که کروناویروس جدید منتشر شد از این آزمایشگاه و یا حتی ایجاد شده توسط آزمایشگاه برای به دست آوردن بودجه بیشتر.

در ووهان شده است انبوه مجهز توسط دولت چین به پیش بینی ویروس های جدید در حال ظهور از حیوانات در شهرهای بزرگ از سال 2003 زمانی که SRAS همه گیر را شکست. فرانسه توسعه یافته مشابه P4 آزمایشگاه در لیون در همان دوره است.

این P4 آزمایشگاه ژان Mérieux در شهر لیون فرانسه یک مرکز مشابه به ووهان P4.

یک آزمون برای Xi

چین به خوبی آگاه است که راه خود را دولت مدیریت coronavirus در ووهان مهد انقلاب چین در سال 1911 ممکن است به شدت تحت تاثیر قرار اقتدار خود را.

سیاست خود را در هنگ کنگ و سین کیانگ که در آن اعتراضات دانشجویی و اویغوری اقلیت خرد شد پایین شده اند در سطح جهانی انتقاد شده است. متن تب خوکی آفریقایی که به کشته شدن نیمی از جمعیت خوک و دو برابر قیمت گوشت خوک همراه با مالی تنش بیش از قابلیت تبدیل یوان به دلار را بی ثبات کرده اند اقتصاد چین بیش از تجاری جنگ با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

به طور مشابه در سال 2003 سارس بحران پدید آمده در میان حساس سیاسی در دوره انتقال بین جیانگ Zemin و هو جینتائو. این بیماری منجر به شکنندگی دولت چین به عنوان آن را مورد انتقاد قرار گرفته توسط سازمان جهانی بهداشت برای گزارش موارد است.

در سال 2020 این کروناویروس جدید خواهد شد در حال حاضر آزمون ظرفیت یازدهم که در سال 2018 به دست آمده و حق خود را گسترش اختیارات نامحدود برای ماندن در قدرت است.

مرکزیت ووهان در جغرافیای سیاسی چین در نتیجه منجر چینی و کارشناسان بین المللی به تمرکز بر کلان شهر به عنوان یک نقطه ظهور و شیوع بیماری در هر دو گزارش در مورد ویروس و قفل کردن جمعیت.

تا کنون به نظر می رسد جمعیت پذیرفته قفل کردن اقدامات, اما قبل از آنها اجرا شد 5 میلیون نفر در حال حاضر به ترک شهر برای پیوستن به خانواده های خود برای سال نو چینی. این موجب نگرانی های عمده ای در رسانه های اجتماعی و در مقامات بهداشت عمومی.

در حالی که بسیاری از موارد شده اند متمرکز در ووهان و مساحت آن ویروس گسترش یافته به شهرهای بزرگ متصل به ووهان و به کشورهای خارجی از جمله فرانسه که در آن سه فرانسوی-اتباع چینی از بازگشت از ووهان ارائه شده با علائم کروناویروس.

تماشای ووهان

چه اتفاقی می افتد در ووهان تبدیل به یک شاخص از آنچه اتفاق می افتد در بقیه جهان اگر ویروس گسترش می یابد برای آنچه که در حال حاضر یک بیماری همه گیر – جدید کروناویروس که تا کنون بیشتر مسری اما کمتر کشنده تر از سارس.

این بحران را تست ظرفیت ووهان به عنوان علمی hub به عنوان به خوبی به عنوان یک سیاسی دارایی.

خواهد ووهان تبدیل شدن به یک نگهبان ارسال برای همه گیر آمادگی? آن را دنبال مسیر هنگ کنگ که پس از سال 1970 بوده است که منجر بازیگر در بهداشت عمومی و بهداشت بحران و اثبات کارایی آن در طول شیوع بیماری آنفولانزای مرغی? هنگ کنگ شهر کارشناسان توسعه مدل به پروژه چگونه این بیماری همه گیر می تواند پیشرفت. از سوی دیگر در ووهان مقامات محلی تحت نظارت. Xi خود انتقاد خود را به کندی در گزارش اولین موارد عفونت است.

به جای یک بحران جدید بین چین و سایر نقاط جهان آن را به عنوان مورد با سارس در سال 2003 جدید کروناویروس برجسته ممکن است سنگین اجتماعی و تنش های سیاسی دروغ گفتن کم بین شهرستانها چینی.

مشاهده می کنیم در حال حاضر یک رقابت شدید بین شهرهای مختلف مانند ووهان هنگ کنگ و شانگهای تحت نظارت کردند. به عنوان آنها افزایش هشدار در مورد بحران های محیطی موثر بر چین باعث عظیم توسعه اقتصاد چین بیش از 50 سال گذشته – این شهرستانها ممکن است وارد یک بحران سیاسی نشان دادن تناقض نئو لیبرال استبدادی دولت یازدهم در “همه چیز زیر آسمان”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو