نگران آینده خود را کروز? این متخصص بیماری های عفونی است برخی از مشاوره: نمی توان

تورنتو — متخصص بیماری های عفونی دکتر نیل راو گفت که برای جلوگیری از رفتن در یک سفر دریایی در حال حاضر, اما نه به این دلیل که او ترس از جدید کروناویروس که باعث شده است تا دو هفته قرنطینه در ژاپن است.

چه بدتر او گفته است پاسخ.

“این یک AK-47 روش برای کنترل عفونت” Rau گفت. “من نمی گویم باید وجود داشته باشد هیچ واکنشی به این مشکل اما این واکنش ها به طور فزاینده ای غیر عملی است.”

برآورد 3,700 مردم به دام افتاده روی الماس شاهزاده کشتی که در آن حداقل 174 مسافر باید آزمایش مثبت برای تازه تغییر نام داد COVID-19. ده کانادایی ها در میان کسانی که آلوده در حالی که یکی دیگر از 255 کانادایی باقی می ماند در کشتی خواهد بود که قرنطینه برای یک هفته دیگر.

راو گفت: کشتی کروز قرنطینه است شدید رویکرد غیر ضروری که باعث ایجاد ترس و ناراحتی. اما آن را نیز ممکن است گسترش این ویروس به افراد سالم است.

“کشتی های کروز می تواند یک بیت از یک ظرف مخصوص ذوب فلز اگر شما یک بیماری است که اسپرد از طریق مستقیم فرد به فرد تماس بگیرید و یا اگر آنها گسترش از طریق حمام مشترک استفاده کنید و یا به اشتراک گذاشته شده مواد غذایی, دست زدن به,” او گفت:. “این است که چرا نورو ویروس می کند تا به خوبی بر روی یک کشتی کروز.”

مشکل با COVID-19 است که دانشمندان هنوز هم لازم نیست که تصویر کامل از چگونگی آن گسترش می یابد. به نظر می رسد از طریق قطرات تنفسی, اما آن را هنوز هم معلوم نیست اگر آن را می تواند گسترش از طریق مدفوعی-دهانی معنی.

یکی مربوط به خصوص مورد گزارش داد اوایل این هفته از هنگ کنگ درگیر یک آپارتمان که در آن دو نفر از هم جدا شده توسط چند طبقه آزمایش مثبت برای ویروس. این ساختمان پس از تخلیه شده است.

راو گفت: در مورد خرس شباهت به سال 2003 شیوع در انگلستان باغ که در آن سیستم لوله کشی کمک به گسترش این بیماری اجازه می دهد آلوده به فاضلاب به aerosolized از صفحه اصلی به صفحه اصلی.

“یکی از شگفتی اگر که همچنین می تواند توضیح چه اتفاقاتی در کشتی کروز” Rau گفت. او در توصیف این امکان به عنوان “کنترل از راه دور.”

اما وجود دارد راه های دیگر این ویروس می تواند در کشتی. راو گفت: یک منبع تنها از قرار گرفتن در معرض می تواند گسترش ویروس. فرد-به-فرد تماس نیز می تواند یک عامل اما Rau گفت که باقی مانده بعید است چرا که مسافران در حال نگه داشته و در کابین خود و تنها مجاز در خارج به صورت مختصر پیاده روی های نظارت.

مسافران که تست مثبت برای ویروس حذف شده از کشتی و درمان در یک بیمارستان محلی است.

راو ابراز شک و تردید در مورد اولیه تصمیم به نگه داشتن تمام مسافران در یک فضای محدود است.

“اگر من تا به حال اجرا شده است و این نشان می دهد من تست کردم کل کشتی و رهایی زندانیان که منفی هستند و سپس آنها را مشاهده. من می خواهم نگه داشتن همه آنها را با هم,” او گفت:.

در کانادا صدها نفر از مردم تخلیه از ووهان تحت قرنطینه در CFB ترنتون یک پایگاه نظامی در انتاریو است. تا کنون هیچ مورد از COVID-19 گزارش شده در پایه.

برای هر کسی که احساس شدت دستپاچه در مورد گرفتن یک کشتی کروز تعطیلات این زمستان راو اشاره می کند که این ویروس به نظر نمی رسد به خصوص کشنده است. در سطح جهانی COVID-19 زخمی شدن بیش از 1100 نفر و آلوده بیش از 45 ، 000 حداقل 25 کشور جهان است. مقایسه آنفولانزا باعث حدود 3500 مرگ و میر و 12,200 بستری شدن در بیمارستان در کانادا هر سال با توجه به دولت تخمین می زند.

“آنها باید نگران واکنش به بیماری به جای این بیماری خود را” Rau گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>