نگران coronavirus? یادگیری برای جلوگیری از دست زدن به صورت خود را

“بهداشت عمومی پیام این است: سعی کنید بسیار سخت به نگه داشتن دستان خود را دور از خود بینی و دهان و چشم است. اگر شما نیاز به آنها را لمس حمل برخی بر اساس الکل دست و ضدعفونی آنها می گوید:” استاد Mary-Louise McLaws یک کنترل عفونت محقق مستقر در دانشگاه NSW.

ویروس SARS-CoV-2 انجام شده در قطرات کوچک منتشر شد زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه.

اگر شما در حال ایستاده نزدیک به اندازه کافی به یک فرد زمانی که سرفه آنها شما می توانید تنفس قطرات.

که راه اصلی این ویروس گسترش می یابد و به همین دلیل سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند افراد اقامت حداقل یک متر دور از کسی که سرفه.

اما قطرات همچنین می توانید زمین روی سطوح جامد مانند یک قطار روکش پلاستیکی.

برخی از ویروس ها – احتمالا از جمله COVID-19 اگر چه ما نمی دانیم که مطمئن زندگی می کنند برای چند ساعت در آن قطرات فقط در حال انتظار برای کسی که برای لمس یک.

پوست ما این است که یک مانع بزرگ است که بلوک ویروس داخل بدن ما.

اما اگر شما ویروس را در دست خود را و سپس خود را لمس دهان و بینی یا چشم ها جوانه می تواند در داخل بدن خود را و شروع به آلوده کردن شما.

دانشمندان مدت ها مشکوک این بود که یک منبع مهم انتقال ویروس اما در سال های اخیر ما را کشف کرده اند این است که یک بزرگتر از انتظار است.

در یک مطالعه 2015, استاد McLaws و تیم فیلم برداری دانشجویان دانشگاه در یک سخنرانی برای یک ساعت. آنها را لمس چهره خود را 23 بار یک ساعت به طور متوسط. “که بسیاری از چهره-لمس کردن,” او می گوید. تقریبا نیمی از لمس آن به دهان و بینی و یا چشم.

در حال بارگذاری

محققان ژاپنی ساخته شده جعلی قطار حمل و نقل به ببینید که چگونه مردم در انجام حمل و نقل عمومی; شرکت کنندگان خود را لمس چهره خود را تقریبا 18 بار در ساعت.

“انسان preen خودمان این چیزی است که ما انجام می دهیم. ما این کار را عصبی ما آن را به عنوان یک اجتماعی حرکت ما آن را انجام دهد ناخودآگاه. من فقط تماشای مردم آن را در حال حاضر می گوید:” استاد McLaws.

که توصیه می کند در برابر پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش COVID-19 اما به شدت توصیه می کند مردم شستن دست های خود را به طور منظم و اجتناب از دست زدن به صورت خود را.

چند چیز وجود دارد که ما لمس می کنیم بیشتر در طول روز از گوشی های تلفن همراه ما.

اگر ما چیزی لمسی آلوده به ویروس قطرات و سپس ما را لمس گوشی های آنها می تواند تبدیل به آلوده بیش از حد گسترش ویروس. ما همچنین رها کردن تلفن های ما بر روی سطوح است که می تواند آلوده شود.

کارشناسان در نظر گرفتن این بسیار بعید است که مسیر ویروس گسترش یافته است.

“این چنین یک خطر کوچک می گوید:” پروفسور آنتون Peleg از بیماری های عفونی در بیمارستان آلفرد.

“و تلفن خود را است که معمولا مورد استفاده توسط شما به تنهایی. اگر وجود دارد, روشن, رویداد – کسی که عطسه یا سرفه بر روی تلفن خود را – من فکر می کنم این امر می تواند معقول و منطقی به پاک کردن تلفن خود را. اما من فکر نمی کنم این است برای رفتن به یک مکانیسم انتقال است.”

استاد Peleg رهبری 2018 تحصیل در ملبورن بیمارستان که 7 درصد از گوشی های تلفن همراه مورد آزمایش قرار گرفتند آلوده مقاوم به چند دارو در موجودات زنده.

در حال بارگذاری

اما هیچ نشانه ای کسانی که اشکالات بودند که منتقل شده به بیماران است.

“وجود خواهد 100 درصد باکتری ها بر روی تلفن خود را. اما اهمیت بالینی است که به احتمال زیاد حداقل برای بسیاری از افراد,” او گفت:.

پس از انجام تحقیقات پروفسور McLaws در حال حاضر حمل در اطراف یک بطری کوچک از الکل بر اساس دست sanitiser او با استفاده از قبل از دست زدن به صورت خود را.

“این سخت است” نه لمس صورت خود او اذعان می کند. “و ما نمی توانیم جلوگیری از همه چیز. اما زمانی که ما باید این شیوع در آستان ما این مهم است که به تمرین.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im