تورنتو — بزرگترین تصادفی کارآزمایی بالینی کنترل شده در طیف وسیعی از درمان های بالقوه برای بزرگسالان بستری با توجه به COVID-19 در حال راه اندازی در انگلستان با بیش از 5,400 بیماران از بیش از 165 بیمارستان.

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان اثبات شده برای COVID-19 که به کشته شدن بیش از 145,000 مردم در سراسر جهان تا کنون, اما بیمارستان ها در سراسر جهان آزمایش شده است با تعدادی از داروهای مختلف به عنوان محققان در تلاش برای توسعه یک واکسن انجام تست آنتی بادی و کاوش های مختلف ممکن است روش های درمانی مانند استفاده از پلاسما از بهبود COVID-19 بيمار.

بهبود دادگاه (تصادفی بررسی COVID-19 درمانی) با هدف جمع آوری قابل اعتماد بالینی داده ها در برخی از شایع تر درمان در حال حاضر در سراسر دنیا استفاده می شود با این امید که پاسخ را می توان در تعیین ایمنی و اثربخشی این گزینه های درمان.

مواد مخدر از جمله لوپیناویر-ریتوناویر معمولا مورد استفاده برای درمان HIV استروئید دگزامتازون به طور معمول استفاده می شود برای درمان التهاب ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین و آنتی بیوتیک آزیترومایسین در میان محبوب تر داروها استفاده می شود حتی اگر داده های قابل اعتماد در اثربخشی آنها هنوز وجود ندارد. بهبود محاکمه یکی از چندین عمده آنهایی که در حال انجام با هدف پر کردن که بحرانی فاصله.

هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین عناوین ساخته شده در ماه گذشته پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد مواد مخدر, شعار های بالقوه خود را به “یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی” با وجود فقدان شواهد علمی.

پزشکان هشدار داده اند به خود درمانی با این حال هشدار داد که مواد مخدر مانند هیدروکسی کلروکین می تواند عوارض جانبی خطرناک. مغلوب ساختن پیشی جستن ادعاهای اثبات نشده نیز ناشی از کمبود هیدروکسی کلروکین برای بیماران مبتلا به بیماری های دیگر از جمله لوپوس و آرتریت روماتوئید و دیگر بیماریهای خود ایمنی است.

“بازیابی دادگاه ارائه خواهد شد بسیار مورد نیاز شواهد در بهترین مراقبت برای بیماران مبتلا به COVID-19” پیتر Horby استاد در حال ظهور بیماری های عفونی و بهداشت جهانی در Nuffield گروه پزشکی دانشگاه آکسفورد در بیانیه ای گفت: در اوایل این ماه. Horby است که منجر به محاکمه.

“بیشتر بیماران که در حال ثبت نام هر چه زودتر ما می دانیم که چگونه بهترین برای درمان این بیماری است.”

آزمایشی است که توسط افسران ارشد پزشکی سراسر کشور و حمایت مالی توسط یک کمک مالی به دانشگاه آکسفورد از انگلستان تحقیقات و نوآوری/موسسه ملی تحقیقات بهداشت (NIHR), کمک های مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس و چند سازمان دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de