رهبران جهان با توجه به راه اندازی COVID-19 مخدر واکسن طرح: که

که گفت: در اواخر روز پنجشنبه آن را اعلام خواهد کرد یک “نقطه عطفی همکاری” روز جمعه به سرعت توسعه امن داروهای موثر آزمایش و واکسن برای جلوگیری از, تشخیص و درمان COVID-19.

که سخنگوی Fadela Chaib گفت: سازمان ملل متحد در جلسه روز جمعه که در پاکسازی و رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen را در 1300 به وقت تهران اعلام, رهبری که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus.

انگلیسی, وزیر امور خارجه Dominic Raab و دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ نیز به بخش منابع دیپلماتیک به رویترز گفت.

“امروز یک نوع تعهد سیاسی از همه این همکاران را به مطمئن شوید که هنگامی که ما همه این ابزارهای جدید هیچ کس پشت سر گذاشت که کسانی که استطاعت واکسن و یا درمان می توانید آنها را خرید و (قرار داده) آنها را در اختیار مردم” Chaib گفت.

“این بسیار مهم است که مطمئن شوید که شما باید دسترسی عادلانه به کیفیت و کارآمد ابزار جدید برای COVID-19” او گفت:.

بیش از 2.7 میلیون نفر آلوده شده اند با این بیماری است که ادعا کرد که نزدیک به 190,000 زندگی پس از ظهور در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

بیش از 100 بالقوه COVID-19 واکسن در حال توسعه از جمله شش در حال حاضر در آزمایش های بالینی گفت: Dr ست برکلی مدیر عامل شرکت GAVI واکسن داد یک مشارکت عمومی-خصوصی است که منجر واکسیناسیون فرزندتان مبارزات در کشورهای فقیر.

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود که وجود دارد به اندازه کافی واکسن برای همه ما در حال رفتن به نیاز به رهبری جهانی برای شناسایی و اولویت بندی واکسن نامزدها گفت:” جداگانه ژنو, اخبار جلسه توجیهی قبل از شرکت در مسابقات رسمی که اعلام.

جهانی ظرفیت تولید باید ramped تا پیش از انتخاب “برنده” واکسن برکلی گفت و اشاره کرد که GAVI و بانک جهانی به دنبال این مسئله است.

“ما نمی تواند تکرار آنچه که اتفاق افتاده در سال 2009 H1N1 واکسن هنگامی که وجود دارد نه به اندازه کافی برای عرضه در کشورهای در حال توسعه و یا زمانی که عرضه آمد آن را بعدا آمد,” او گفت:.

یکی دیگر از سوالات مهم این بود که چگونه به خوبی یک واکسن را در افراد بیشتر در معرض خطر از COVID-19, برکلی گفت.

“چگونه به خوبی کار می کنند در سالمندان آنها یک یا چند دوز, و غیره?” او گفت و اشاره کرد که افراد مسن به حال سیستم ایمنی ضعیف تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو