سازمان بهداشت جهانی کامل نیست اما بهترین ها ما رو

کشورهای مانند ما باید تشخیص امتیاز خود را در این بار تلاش. استرالیایی بهره مندی از ثبات حکومت و رسمی بازار کار است که می تواند حمایت و خیزها ما جهانی سیستم بهداشت و درمان. ما بیماری سیستم های نظارت اپیدیولوژی, قابل اعتماد, رسانه های عامل و دیگر منابع برای آمادگی همه گیر. اما وجود دارد بسیاری از کشورها در جهان است که لازم نیست که در, و نگاه به سمت سازمان هایی مانند این که برای حمایت از.

آن است که وظیفه ما به عنوان به خوبی-منابع کشورها برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات ما از ما به اشتراک گذاری منابع مالی و کمک به تمام جهان از این طریق دریافت کنید. روشن است که این نمی تواند تا بیش از هر کشور می شود بیش از خط.

در حال بارگذاری

رهبران ما تماس بگیرید برای “اصلاحات عمده” از سازمان ملل متحد و که شاید چشم پوشی به این که اخیر تحول دستور کار است. این گسترده اصلاحات در خدمت به نوسازی این که روش ها و برای حمایت از کشورها در دستیابی به “سه گانه میلیارد target”: یک میلیارد بیشتر مردم با بهره گیری از جهانی بهداشت تحت پوشش; یک میلیارد بیشتر مردم بهتر محافظت از بهداشت و درمان اضطراری و یک میلیارد بیشتر مردم لذت بردن از سلامتی بهتر و خوب بودن.

“مسلما بیشترین بار که که خرس است که نام آن” نوشت: چلسی کلینتون و دوی Sridhar در حاکم بهداشت جهانی. این تند و تلخ عبارت حلقه درست از یک سازمان با گسترده ترین دستور: برای بهبود بهداشت جهانی. بنابراین در حالی که دولت مانند ما تعجب در مورد استفاده از این سازمان آنها باید از خود بپرسید: چه نقشی را که ما در ساخت یک امن تر و سالم تر و عادلانه تر است ؟ آنچه ما انجام می شود برای جلوگیری از آلودگی هوا سیاهی ریه کودکان در عمده شهرهای? آنچه ما انجام می شود برای جلوگیری از فاجعه بار خارج از جیب هزینه های مراقبت های بهداشتی سوق دادن مردم به فقر ؟ آنچه ما انجام می شود برای پایان دادن به ختنه زنان?

بیماری همه گیر و در واقع بیماری های عفونی در کل تنها یک بخش از این که دستور به بهبود سلامت برای همه است. سازمان هایی مانند این که بیش از همیشه مورد نیاز و برای جلوگیری از بودجه که در میان این بحران خواهد بود پرتاب نوزاد با bathwater.

شارلوت اولری است junior دکتر در بیمارستان سلطنتی ملبورن و یک مدافع برای جوانان نامزدی در بهداشت جهانی. به عنوان افسر رابط به این که برای International Federation of Medical Students’ Associations, او نماینده رسمی 1.3 میلیون دانش آموز از بیش از 120 کشور جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im