امنیت غذایی جهان در معرض خطر به عنوان صادرکنندگان جلوگیری از فروش واردکنندگان خرید بیشتر

هراس از خرید خانوار کالاهای اساسی مانند کاغذ توالت و تمیز کردن محصولات رخ داده است تقریبا در هر کشور ضربه توسط ویروس و قفسه های خالی در سوپر مارکت ها رایج بوده است.

ترکیب اضطراب ناشی از نامنظم خرید مصرف کننده شده است و نگرانی است که برخی از دولت ها ممکن است حرکت می کند برای محدود کردن جریان مواد غذایی و کالاهای اساسی برای اطمینان از خود را در جمعیت خود را به اندازه کافی در حالی که زنجیره تامین دریافت مختل همه گیر.

“مردم شروع به نگران گفت:” پروسه فین Ziebell محصولات کشاورزی اقتصاددان در بانک ملی استرالیا.

“اگر صادر کنندگان عمده شروع به نگهداری غلات در خانه آن خواهد شد که خریداران واقعا نگران است. آن وحشت است و منطقی نیست که اساسا جهان است و با عرضه مواد غذایی است.”

ویتنام سومین صادر کننده برنج و قزاقستان تعداد نه گندم صادر کننده در حال حاضر ساخته شده حرکت می کند برای محدود کردن خرید و فروش آن دسته از کالاهای اساسی در میان نگرانی های داخلی در دسترس است.

هند بالای جهانی برنج صادر کرده است فقط وارد سه هفته مستند به ارمغان آورده است که چندین تدارکات کانال متوقف شد.

در جای دیگر روسیه را با روغن نباتی اتحادیه خواستار محدودیت صادرات در دانه آفتابگردان و روغن پالم خروجی کاهش پیدا کرده است و در شماره دو تولید کننده مالزی.

در وارد سمت عراق اعلام کرد که نیاز به 1 میلیون تن گندم و 250.000 تن برنج پس از یک “کمیته بحران” توصیه ساختمان استراتژیک غذا سهام.

با هم این حرکت را نگرانی در میان کشاورزی معامله گران در مورد غیر ضروری مواد غذایی عرضه تحریف.

هیچ کمبود

ترکیب تولید جهانی برنج و گندم – گسترده ترین داد و ستد محصولات غذایی – پیش بینی یک رکورد 1.26 میلیارد تن در سال جاری با توجه ایالات متحده وزارت کشاورزی داده است.

که خروجی تناژ باید به راحتی پیش افتادن از کل ترکیب مصرف آن دسته از محصولات و باید منجر به ساخت در پایان سال موجودی به رکورد 469.4 میلیون تن آمار وزارت کشاورزی ایالات متحده نشان می دهد.

اما کسانی که بینی فرض نرمال محصول جریان از جایی که آنها تولید می شود به جایی که آنها مصرف می شود و همچنین به عنوان به طور معمول در دسترس بودن جایگزین.

قیمت برنج در حال حاضر با توجه به افزایش انتظارات بیشتر فشار بر صادرات.

“این یک موضوع تدارکات. ویتنام را متوقف کرده است صادرات هند در یک مستند و تایلند می تواند اعلام اقدامات مشابه گفت:” یک مقام ارشد سنگاپور مبتنی بر معامله گر در یکی از جهان بالا معامله گران برنج.

معیار قیمت برنج در تایلند <RI-THBKN5-P1> صعود به بالاترین سطح از اوت سال 2013 در $492.5 یک تن.

بازار تا به حال در صدر $1000 تن در طول بحران غذا در سال 2008 زمانی که محدودیت های صادرات و وحشت خرید رو قیمت.

“ما در حال بعید است برای دیدن تکرار 2008” سنگاپور برنج معامله گر گفت. “یک چیز است که جهان دارای منابع به اندازه کافی به خصوص در هند که در آن موجودی انبار بسیار بزرگ است.”

جهانی برنج سهام برآورد شده به پیش افتادن از 180 میلیون تن برای اولین بار در این سال تا 28% از فصل 2015-16.

اما کسانی که موجودی به طور مساوی توزیع نشده با بیش از 153 میلیون تن در چین و هند به تنهایی.

که به معنی بزرگ برنج خریداران مانند فیلیپین بالا وارد کننده و دیگران در آسیا و آفریقا می تواند آسیب پذیر اگر محصول حرکات محدود هستند که برای مدت طولانی.

“ما برنج موجودی خوب است و 65 روز. ما به اندازه کافی برنج برای دو ماه آینده گفت:” فیلیپین کشاورزی, منشی, William Dar.

با عرضه اضافی که از این فصل خشک برداشت Dar خبرنگاران فیلیپین به اندازه کافی برنج برای چهار ماه آینده.

اکثر خریداران گندم در آسیا به رهبری جهان و دومین وارد کننده اندونزی برای تحت پوشش تامین تا ژوئن معامله گران گفت.

“همانطور که از در حال حاضر ما دیده نمی شود هر گونه گندم وارد عجله برای پوشش منابع بیش از حد معمول نیاز دارد” گفت: یک معامله گر در سنگاپور در یک شرکت بازرگانی بین المللی به فروش می رساند که دریای سیاه و گندم آمریکایی در آسیا است.

شیکاگو گندم قراردادهای آتی صعود تقریبا 10 درصد در این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de