جهان برای اولین بار COVID-19 دیالیز درمان می آید از کانادا, تیم تحقیقاتی پزشکان می گویند

لندن, ONT. — یک تیم از محققان در لندن, Ont. برای اولین بار در جهان اقدام به درمان انتقادی COVID-19 بيمار با اصلاح فرم دياليز پزشکان می گویند.

این تیم در Lawson پژوهشکده سلامت توسط رهبری دکتر کریس مک اینتایر است که در حالی که مشغول به کار در واحد مراقبت های ویژه در لندن, علوم سلامت مرکز (LHSC) مصمم تر درمان گزینه های مورد نیاز برای مبارزه با COVID-19 در سخت ترین آمار بیماران.

“این منجر به این ایده از درمان یک بیمار خون خارج از بدن است. ما می تواند برنامه ریزی مجدد سلول های سفید خون همراه با التهاب به تغییر پاسخ ایمنی” گفت: McIntyre.

التهاب او اشاره به این است که مربوط به چیزی به نام “cytokine طوفان” یک افزایش پاسخ ایمنی بدن به عنوان یک نتیجه از ویروس.

تیم درمان اولین بیمار مبتلا به این نوع دیالیز در هفته گذشته در LHSC. مک اینتایر می گوید بیمار شد و در وضعیت بحرانی و مبتلا به نارسایی ارگان های متعدد.

“هنگامی که ما آغاز شده و آنها تا به حال 98 درصد شانس از مرگ. هنگامی که ما که محاسبه نمره در حال حاضر که حدود 30 درصد شانس از مرگ.”

مک اینتایر می گوید بیمار است که هنوز در بخش مراقبت های ویژه و هنوز هم نیاز به ارگان پشتیبانی می کند اما آن را بسیار پشتیبانی کمتر از قبل.

این اولین بیمار نتایج امیدوار هستند با توجه به اینکه در حال حاضر گزینه های درمانی محدود به داروهای خاص و با وجود نگرانی در مورد کمبود جهانی.

مک اینتایر می گوید: با استفاده از دستگاه دیالیز در این راه به معنای استفاده از منابع که در حال حاضر به راحتی در دسترس است.

COVID-19 Dialysis Treatment

سنتی دیالیز فرایند از بین بردن بیش از حد آب و املاح و سموم از خون در افرادی که کلیه ها دیگر می تواند انجام دهد این توابع به طور طبیعی.

در این مطالعه محققان با استفاده از یک نسخه اصلاح شده از یک استاندارد dialyzer.

آن را به آرامی حذف خون بسیار کندتر از مدار استاندارد دیالیز. ایده این است که آن اهداف و تبدیل سلول های سفید خون همراه با التهاب قبل از انتشار آنها را به بدن بیمار.

این تیم تحقیقاتی امیدوار است که این “برنامه ریزی” سلول های مبارزه خواهد کرد بیش از حد تحت تاثیر التهاب در اندام مانند ریه ها.

دادگاه رسیده و مرحله درمان فقط 40 روز پس از آن مفهوم اصلی.

“هدف نهایی این است برای بهبود بیمار بقا و کاهش وابستگی به اکسیژن و تهویه گفت:” مک اینتایر

در آزمایش های بالینی این تیم خواهد شد استفاده از این روش در حدود 40 بیماران بدحال در LHSC ویکتوریا بیمارستان و بیمارستان دانشگاه.

اگر موفق به درمان نیز دارای پتانسیل برای استفاده در شرایط دیگر مانند سپسيس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de