جهان می ترسید چین بیش از coronavirus. در حال حاضر جداول تبدیل شده است

با ایتالیا و اسپانیا و ایالات متحده صعودی در سرایت بسیاری از کشورها در آسیا است که از طریق رنج می برد این بیماری همه گیر برای اولین بار به نظر می رسد که کشتی آن را به تسلیم به خصوص چین و در حال حاضر مبارزه برای محافظت در برابر موج جدیدی از عفونت از خارج.

در سراسر آسیا و مسافران از اروپا و ایالات متحده هستند که منع یا مجبور به قرنطینه. ورزشگاه کلینیک های خصوصی و رستوران ها در هنگ کنگ هشدار می دهند آنها را به دور ماندن. حتی چینی ها پدر و مادر که با افتخار خود را فرستاده کودکان به مطالعه در نیویورک یا لندن در حال حاضر پستی آنها ماسک و sanitiser یا عجله آنها را به خانه در پرواز است که می تواند هزینه $25,000.

“ما آمد چرا که ما فکر می کنم رفتن به چین است امن تر از اقامت در نیویورک گفت:” فرح لباس lyu 24 سال اخیر فارغ التحصیل که پرواز خانه به شرق چین با هم اتاقی خود را در این ماه.

واژگونی بخت شده اند غیر قابل تصور چند هفته پیش. در آن زمان چین شیوع جهانی epicentre با مردم در حال مرگ توسط صدها نفر در هر روز.

اما روز شنبه این گزارش هیچ محلی از موارد برای اولین بار از زمان شیوع آغاز شد. آن را غیر قابل انعطاف پاسخ — قفل کردن شهرها و بستن کارخانه ها و آزمایش هزاران نفر — به نظر می رسد که آورده چین سرایت تحت کنترل است.

در حال حاضر این بیماری همه گیر است که در چین نشات گرفته است مهاجرت و شروع به recirculate. در سراسر آسیا که در سنگاپور و تایوان و کره جنوبی با موفقیت با این ویروس دست و پنجه نرم اوایل در کنار چین در حال رشد است حس ترس و ترس. خیلی از این منطقه به نظر می رسد غرب و می پرسد: ما در حال گرفتن آن را حق — چرا شما ؟

برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ این است که انحراف شده است. رو به یک تورنت از انتقاد برای بازی کردن این بیماری در مراحل اولیه بسیار مهم است و تلاش برای فشار سرزنش بازگشت به چین وخیم تر شدن تنش موجود بین دو ابرقدرت. با وجود هشدارهای که او تشویق بیگانه ستیزی تهمت بارها استفاده از اصطلاح “چین ویروس” در آنچه منتقدان را به عنوان تلاش برای فاصله خود را از مشکل.

پکن انتقام به دروغ نشان می دهد که این ویروس آغاز شده و با نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا در حالی که تصویر خود را به عنوان یک جنگجو قهرمانانه در برابر سرایت و یک مدل برای جهان است.

به خصوص در چین و چینی ها در خارج از کشور در حال رشد است تقاضا برای به رسمیت شناختن از کار سخت و فداکاری است که رام شیوع و تمایل به دنیا بگویید چه رفته است درست و غلط و به همین دلیل است.

“مردم در کشورهای غربی گفت: چین در واکنش بیش از حد استبدادی نیست احترام مردم را به دموکراسی و آزادی به اندازه کافی” گفت: یین چوی لام ویتنامی-چینی صاحب رستوران در ملبورن استرالیا است. “در حال حاضر مقایسه آن را به مکان هایی مانند ایتالیا که در آن میزان مرگ و میر بسیار بالا و یا امریکا که در آن هیچ کس می داند که چگونه بسیاری از مردم بیمار هستند. شما نه می توانست آزادی و یا نگه داشتن زندگی خود را؟”

مشابه استدلال سیل چینی رسانه های اجتماعی. یکی از محبوب کمیک نشان می دهد چین بیمار به عنوان ساعت جهان پشت یک مانع شیشه ای, به دنبال یک پنل با قهر سالم چین پشت شیشه به دیگر کشورها بازی و کشمکش بدون ماسک مانند کودکان سرکش.

برخی از سنگین ترین تمسخر اما ذخیره شده است برای کسانی که بازگشت به چین و سوال در این کشور سخت رویکرد است. یک ویدیو که ویروسی رفت در این هفته نشان داد چینی-استرالیایی, زن و مواجه شدن با پلیس در پکن پس از او طفره رفت قرنطینه به منظور ورزش است.

کاربران از پلت فرم میکروبلاگینگ Weibo به نام برای او فرستاده می شود و بازگشت به استرالیا.

منتقدان در داخل و خارج از چین توجه داشته باشید که این کشور استبدادی پاسخ این است که نه تنها یا بهترین راه برای مبارزه با یک بیماری همه گیر. مقامات نگهداری ویروس های مخفی برای هفته اجازه می دهد آن را به گسترش کنترل نشده در چین مرکزی و سپس مردم مجبور به ماندن در ضعف شهرستانها.

در مقابل کره جنوبی, پر جنب و جوش دموکراسی سرمایه داری همراه با تایوان و سنگاپور موفق شده اند این ویروس با شفافیت و بهره وری و همبستگی در حالی که حفظ آزادی حرکت.

بخشی از آنچه را که مجموعه ای از برخی از کشورهای آسیایی از هم جدا است تجربه گفت: Leighanne Yuh, یک مورخ در کره جنوبی دانشگاه.

“از همان ابتدا از این بیماری همه گیر کره جنوبی در زمان وضعیت بسیار جدی شاید به دلیل تجارب قبلی با سارس و MERS” او گفت:. “با پوشیدن ماسک, شستن دست ما اجتماعی فاصله — اینها همه اقدامات آشنا.”

در ایالات متحده و اروپا وجود دارد بیشتر تردید. و در حال حاضر آنها در حال هاب عفونت ارسال بیماری در سراسر جهان است. در استرالیا و ایالات متحده است که در حال حاضر پیشرو منبع coronavirus موارد پس از ایتالیا و پس از آن چین است.

عفونت در چین نیز که از خارج. مقامات روز پنجشنبه گفت که 34 مورد جدید آن تأييد شده بود و در میان افرادی که وارد شده بود از جاهای دیگر.

بسیاری از مردم در چین در حال حاضر می خواهند دولت خود را به طور کامل مسدود کردن دسترسی از ایالات متحده و دیگر نقاط داغ در همان راه کشورهای دیگر به حالت تعلیق در ورود از چین است.

“من امیدوارم که چین می تواند به سفت شدن آن از مرزهای ملی به طور قابل توجهی کاهش تعداد از مردم از ورود به کشور گفت:” تانگ Xiaozhao جراحی پلاستیک مدیر در شانگهای. “دولت ها و مردم در بسیاری از کشورهای نا امید من است.”

در هنگ کنگ semiautonomous خاک چینی است که اغلب در عمل به عنوان یک پل بین چین و غرب تغییر حس وحشت و نگرانی را می توان در هشدار از کسب و کار که در آن مردم جمع آوری شده است.

یکی آنلاین هشدار ارسال شده توسط میخانه به نام همینگوی را دسی بل می گوید که شرح آنها خواهد بود به پلیس گزارش اگر آنها را نقض جدید و رسمی مورد نیاز برای 14 روز از خود انزوا پس از بازگشت از خارج از کشور. و تناسب اندام زنجیره ایمیل مشتریان به هر کسی که در بازگشت از خارج از کشور از ماه مارس 10 یا زندگی با کسی که: “لطفا فراموش نمی کنید.”

برای کسانی که با اعضای خانواده در ایالات متحده یا اروپا نیز وجود دارد که از کوره در رفته با عجله برای کمک به. روز چهارشنبه در هنگ کنگ اصلی, اداره پست, مردم در صف برای ارسال جعبه از ماسک و دستمال مرطوب الکل.

“در طول سارس مادرم را از کانادا به ایالات متحده برای خرید ماسک بنابراین من تا به حال به ارسال برخی از پشت به او گفت:” اریک چان, 45, یک سرمایه گذار.

او را به گذشته خود جعبه در هنگ کنگ بود اما رفته از داروخانه به داروخانه تا او snagged چند جعبه برای مادر و خواهر و برادر در قیمت های متورم.

چهره خود را پوشانده بود — اکثر مردم در هنگ کنگ هنوز هم با پوشیدن ماسک.

این شهر با جمعیت 7 میلیون است اجتناب شود کل خاموش شدن ناگهانی حتی به عنوان ویروس به اوج خود رسید و در سرزمین اصلی چین است. اما این هفته هنگ کنگ نقل مکان کرد به سفت شدن مرزهای خود را به عنوان آن ثبت شده قابل چشم انداز مثبت در عفونت های بسیاری از آنها وارد شده است. مقامات در حال بررسی پنج مورد مربوط به Lan Kwai Fong یک شب زندگی در منطقه ای که فشار می آوردند با مهاجران در تعطیلات آخر هفته.

بسیاری از کسانی که به تازگی به چین ممکن است پیش بینی کرده اند که فقط یک خوشه. آنها در ایالات متحده و اروپا میل بیشتری به آن مراجعه به تنهایی — و مطالعات نشان داده است که آمریکایی ها و اروپایی ها تمایل به تمرکز بر فرد و نه از آنچه را به هم پیوسته است.

لباس lyu 24 و او هم اتاقی در نیویورک Tianran کیان, 23 — کسانی که پرواز را به خانه های خود در هانگژو در شرق چین — گفت: آنها به ما پاسخ disorienting. آنها تا به حال هر دو مطالعه در مورد شیوع خوشه در سراسر جهان در هفته و برای یک زمان آنها باقی می ماند در داخل و عینک و ماسک به عنوان آنها را در خانه.

اما خود دوستان آمریکایی ادامه داد: به معاشرت توصیف ویروس به عنوان کمی بیش از آنفولانزا.

“بر روی تلفن خود را شما ببینید چه چیزی اتفاق می افتد در سراسر جهان در ژاپن و کره جنوبی و هنگامی که شما را به زندگی واقعی مردم عمل به عنوان اگر آن را یک روز عادی” لباس lyu گفت: توصیف آنچه در آن بود در نیویورک قبل از او باقی مانده است.

“آنها یا آن را دریافت نمی کند و یا آنها فقط آن را نادیده گرفت” کیان گفت. “مردم بسیار بی تفاوت است.”

در خانه در چین آنها گفت: آنها احساس امن تر است. آنها خود قرنطینه در اتاق خود را با پدر و مادر خود را ترک غذا و رمان در اتاق خواب خود را درب.

مواد غذایی خود تحویل داده شد و حتی خود را در سطل زباله جمع آوری شد و تحت درمان توسط کارکنان بیمارستان در hazmat مناسب.

“همه چیز برنامه ریزی شده بود,” لباس lyu گفت. “ما لازم نیست که به نگرانی در مورد همه چیز.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو