کار از خانه ؟ انگلستان پهنای باند و وای فای قرار داده خواهد شد برای تست

دولت بریتانیا اعلام کرد که مردم باید کار در خانه “در هر کجا که ممکن است” شیفت تمرکز بیشتر نسبت به نیرومندی از کشور پهنای باند شبکه و توانایی خود را برای مقابله با افزایش استفاده از. در اسپانیا که وارد یک 15-روز-plus مستند از جمعیت تماس ساخته شده بودند برای ساکنان خود را به کاهش استفاده از اینترنت.

و همانطور که بیشتر مردم نیز خود جدا و به نوبه خود آنلاین برخی از آنها شروع به سوال که آیا بریتانیا “پیری” پهنای باند زیرساخت ها می تواند در مقابله با میلیون ها نفر از مردم ورود از صفحه اصلی. در حالی که انگلستان پهنای باند اپراتورها استدلال می کنند وجود دارد کافی است ظرفیت شبکه برای مقابله با خوشه در استفاده از آن است که مشخص نیست که آیا صفحه اصلی کاربران باید انتظار کاهش در توانایی خود را برای اتصال. Coronavirus همه گیر است که به احتمال زیاد در حال حاضر در حال انجام چالش برای کشور پهنای باند زیرساخت ها و استفاده از آن است.

اگر چه نه همه کارگران خواهد بود قادر به تغییر خانه خود را, برای مثال, فرفره, اقتصاد, کارگران, این احتمال وجود دارد که بسیاری از مردم انجام خواهد شد تا در آینده نزدیک. پهنای باند اتصال حیاتی برای بسیاری از کارگران آنها را قادر می سازد برای دسترسی به اطلاعات و همکارانش از راه دور. این نیز می تواند کمک به تماس با دوستان و بستگان و دسترسی به خرید و سایر خدمات که ممکن است حیاتی در هر دوره طولانی از کار از خانه و یا خود انزوا. در این رابطه پهنای باند و نقش آن در حمایت از سلامت روان روشن است.

خانواده ها ممکن است به صورت فوق العاده چالش های مرتبط با کاربران متعدد از wifi به خصوص اگر مدارس نزدیک است. این ممکن است نیاز به والدین برای محدود کردن زمان روی صفحه نمایش از کودکان و تشویق مشق و ارتقاء سرعت اتصال. در واقع یکی از چالش های اصلی رو بیشتر خانه مشغول به کار در انگلستان در دسترس بودن بالا و سرعت و پهنای باند فیبر.

نه در همه جا در دسترس است. ThomBal

فیبر را فراهم می کند سریع و قابل اعتماد سرعت نسبت به سیم مسی اتصالات مانند ADSL. Ofcom, انگلستان, تنظیم کننده, اخیرا تخمین زده است که حدود 3 میلیون خانه (تنها 10 ٪ از همه خانه ها) می توانید دسترسی فیبر اتصالات – یک شکل است که به طور قابل توجهی در پشت کشورهای دیگر است.

پهن باند تلفن همراه به طور فزاینده ای در حال استفاده توسط برخی از کارگران به آنها دسترسی مبتنی بر ابر برنامه های کاربردی مانند زوم Google Hangouts و مایکروسافت تیم (که چهره خود را تست). این است که بیشتر استقرار چالش در انگلستان با دسترسی به 4G وابسته به جایی که شما زندگی می کنند. Ofcom گزارش پیشنهاد 80 درصد از خانه ها و کسب و کار در انگلستان را داخل پوشش 4G با 5G در حال حاضر در دسترس در بیش از 40 انگلستان شهرها و شهرستانها.

این به این معنی است که بسیاری از خانواده ها می تواند به صورت بالقوه چالش ها در استفاده از ویدیو کنفرانس cloud دسترسی و دیگر فن آوری های دیجیتال لازم برای کار. ما در تحقیقات خود در کاردیف مدرسه کسب و کار ما در بر داشت هر دو دسترسی به پهنای باند و استفاده از آن متفاوت بوده و به طور قابل توجهی در سراسر بخش های کسب و کار با بالاترین سطح استفاده در گزارش اطلاعات و ارتباطات و کسب و کار و خدمات حرفه ای بخش ها و کمترین ها در ساخت و ساز و مسکن و مواد غذایی است.

با وجود این چالش ها و شواهدی وجود دارد که افزایش مصرف ممکن است در پشت اخیر برخی از موبایل و دیجیتال قطع ارائه دهندگان پهنای باند می گویند شبکه های خود را به اندازه کافی قوی برای جلوگیری از کاهش سرعت اینترنت در انگلستان است. آنها استدلال می کنند که شبکه طراحی شده است برای مقابله با حجم بالا استفاده قله در شب که مردم در ورود به رسانه های اجتماعی و تصویری در شب. Openreach نیز ادعا کرد که کسب و کار استفاده از پهنای باند و فعال فناوری نیاز به سطوح پایین تر از پهنای باند (انتقال داده) از نمونه برنامه های اجتماعی و این که “پیشنهادات که شبکه ‘نمی خواهد مقابله’ هستند بد آگاه و بسیار غیر مسئولانه”.

نه فقط کار می کنند اما ارتباط اجتماعی و پر کردن وقت. در اسپانیا اپراتورها به نام برای جیره بندی استفاده کنید. نیکولاس Maderna/ شاتر

اما ترس از کاهش سرعت متوسط پهنای باند اپراتورها نیاز به اولویت بندی انعطاف پذیری است. واقعیت در انگلستان است که حدود 3 میلیون خانوار و کسب و کار در مس مبتنی بر ارتباطات هستند و به احتمال زیاد به صورت بزرگترین تهدید کندتر از سرعت پهن باند و دسترسی. این اتصالات به طور کلی کمتر قوی و موضوع را به بیشتر ترک تحصیل. این شهر همچنین دارای یک بعد فضایی – تحقیقات ما امتیاز برای سریع تر سرعت پهن باند و فن آوری دیجیتال استفاده در شهری به جای مناطق روستایی بیشتر دلالت بر چالش های تشویق گسترده از راه دور کار از خانه در مناطق مختلف است.

اضافی نگرانی مطرح شده است که کار از خانه ممکن است حمل بیشتر cybersecurity خطرات. آن را به خوبی ثابت شده است که خانه اتصالات بیشتر از باز کردن شبکه های شرکت های بزرگ به هک. بنابراین کارگران از راه دور نیاز به اطمینان خود را وصله های امنیتی تا به امروز و در جایی که امکان اتصال به شبکه های کسب و کار ساخته شده است امن از طریق فن آوری های مانند شبکه های خصوصی مجازی – به خصوص که در آن کار با داده های حساس.

در حالی که ممکن است مزایای قابل توجهی در دسترسی به پهنای باند در زمان فعلی علامت سوال هنوز هم وجود دارد و سپس در مورد استحکام انگلستان پهنای باند شبکه جغرافیایی آن برسد و توانایی کارگران برای استفاده کامل از فن آوری های دیجیتال نیاز به کار آنلاین. و در حالی که این یک حرکت سریع مایع, وضعیت, همه از این نقاط به دراز مدت اهمیت دولت انگلستان ارائه در آن “خوش بینانه” انتخابات وعده در پهنای باند تضمین “هر خانه و کسب و کار” دسترسی به یک “پر فیبر و gigabit-قادر به پهنای باند” خدمات تا پایان سال 2025 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو