اگر از شما خواسته شده است برای کار از خانه در طول coronavirus همه گیر برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس شما ممکن است بسیار خوشحال در مورد آن برای اولین بار در. فکر می کنم از مزایای مانند صرفه جویی در زمان رفت و آمد و هزینه و بودن در یک محیط راحت است.

اما محیط خانه های متعدد است حواس او را پرت است که می توانید آن را آسان به بدفع الو قت گذراندن و دریافت کار خود را انجام می شود. این که آیا شما جدید به کار از خانه و یا در یک زمان از راه دور کارگر است که مبارزه با ماندن در کار برخی روزها این شواهد مبتنی بر استراتژی می تواند کمک به شما در کاهش تعلل و اقامت مولد.

1. راه اندازی یک چت روم روشن

محیط خانه فاقد ساختار محیط کار که در آن وجود دارد بهنگام می شکند و روشن شروع و پایان زمان. ایجاد یک برنامه متناسب با کار شما می خواهید برای دریافت انجام می شود می توانید اضافه کنید که گم شده, ساختار, کاهش اهمالکاری که تمایل به گیرد در غیر این صورت.

بنابراین ایجاد یک طرح برای کار شما است که روشن و اهداف واقع بینانه است که شما می توانید انتظار برای رسیدن به داخل قاب زمان داده شده. اگر هدف شما این است برای نوشتن یک ده صفحه گزارش شکستن این وظیفه را به کوچکتر و قابل کنترل تر مراحل که کمتر خسته کننده. برای مثال شما ممکن است بخواهید برای شروع با انجام پژوهش در زمينه قبل از نوشتن و سپس آماده سازی یک طرح تنظیم یک هدف برای نوشتن یک شماره خاص از صفحه در روز.

سازماندهی خود را بزرگتر وظیفه را به چند کوچکتر نیز فراهم می کند فرصت را به تجربه موفقیت کوچک است که می تواند جمع آوری و کمک به نگه داشتن شما انگیزه و مولد.

هر کدام راه شما را سازماندهی کار خود را در صفحه اصلی برنامه شامل سعی مناسب می شکند. برنامه ریزی برای وعده های غذایی و همچنین معافیت های کوتاه برای تازه کردن ذهن خود را. اما مراقب باشید: معافیت های کوتاه و چک کردن ایمیل شخصی و یا رسانه های اجتماعی می تواند به نوبه خود به تمام در procrastinating در قالب cyberloafing یا cyberslacking اگر شما نمی محدود کردن زمان استراحت خود را.


ادامه مطلب: آیا شما یک “cyberloafer”? چرا اینترنت تعویق زندگی آسان تر برای هکرها


2. مقابله با وظیفه قطعیت

اگر شما به خودتان پیدا کنید در تلاش برای شروع و یا پایان یک کار وظیفه آن ممکن است دلیل این که شما مطمئن نیستید در مورد آنچه باید انجام شود برای تکمیل کار خود را. هنگامی که شما در حال کار در خانه می توان آن را سخت تر برای دریافت پاسخ سریع برای کاهش این عدم قطعیت است. مردم تمایل به بدفع الو قت گذراندن در کارهایی که مبهم و گیج کننده است و زمانی که آنها مطمئن نیستید در مورد آنچه که قرار است انجام دهد.

دلیل این است که این وظایف می تواند به ایجاد احساس عدم اطمینان است که ناخوشایند است و باعث تحریک احساسات از شک و انتقاد از خود. تعویق بیشتر به احتمال زیاد به رخ می دهد زمانی که مردم تجربه ناخوشایند احساسات مربوط به یک کار است که آنها نمی تواند تحمل کند و یا مدیریت.

قبل از اینکه شما شروع به یک محیط جدید و نا آشنا کار وظیفه بررسی کنید تا مطمئن شوید که شما هدایت روشن در مورد آنچه که باید انجام شود. از آنجا که ما همیشه نمی دانند که چه ما نمی دانیم که ممکن است در شروع کار قبل از اینکه شما متوجه باشید که شما از دست رفته اطلاعات مهم و یا معلوم نیست در مورد چه چیزی مورد نیاز برای دریافت کار انجام می شود.

تبدیل شدن به آگاهی بیشتری از زمانی که شما تجربه احساس تردید اولین گام در جهت بهره برداری از این احساس ناخوشایند و اقدام به دریافت اطلاعات شما نیاز دارید. داشتن یک لیست از افراد کلیدی شما می توانید تماس با ما برای پشتیبانی سریع نیز می تواند کمک در مورد شما به خودتان پیدا کنید در حال فلج با عدم اطمینان است.

3. کاهش حواس او را پرت

کار در خانه به معنی داشتن برای مقابله با پتانسیل حواس او را پرت است که می تواند شما را وظیفه. خودتان را راه اندازی به کار در یک فضای آرام است که به احتمال زیاد به کمی و یا بدون ترافیک از اعضای خانواده و یا آپارمتانی اولین گام خوب است. اما از راه دور کار همچنین می توانید آنلاین بودن و دسترسی به تعدادی از دیجیتال وسوسه.

برخی از مردم خوب هستند در چشم پوشی به این حواس او را پرت و می توانید تمرکز بر روی کار خود را بدون توجه به جایی که آنها هستند. اما اگر شما کار را به انجام است که خسته کننده و استرس زا و یا باعث می شود شما شک سپس تماشای خنده دار گربه می تواند تبدیل به یک فرار به کمک به شما احساس بهتر در هزینه خود را به گرفتن کار انجام می شود.

کنترل چگونگی و زمانی که شما مجاز به رفتن آنلاین برای غیر اهداف کار می تواند کمک به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض حواس او را پرت از دیجیتال خود را به محیط زیست و خطر است که شما بدفع الو قت گذراندن.

تمرین نحوه مقابله با وقفه. stockfour/شاتر

4. برنامه برای وقفه

حتی بهترین برنامه گذاشته به کنار هم به کار خود را انجام می تواند سقوط از هم جدا زمانی که غیر منتظره وقفه ظاهر می شود. اگر شما آماده هستید که تماس از مادر خود را که فقط می خواهد به چت می تواند دچار وسوسه کردن شما به بدفع الو قت گذراندن و پرتاب برنامه کار خود را کردن آهنگ.

یک روش که نشان داده شده است موثر باشد برای بسته شدن شکاف بین اهداف و اقدامات – کاهش تعلل و کمک به شما اقامت مولد – به خاص اگر-سپس برنامه ای برای برخورد با وقفه.

این شامل تفکر در مورد امکان وقفه شما ممکن است روبرو می شوند و پس از تمرین چگونه به شما پاسخ خواهد داد. برای مثال زمانی که مادر تماس شما ممکن است آماده به می گویند: “من دوست دارم برای چت اما من در واقع در حال حاضر. آیا من می توانم با شما تماس بگیرد و پس از کار؟”

5. ببینید معنای کار

تحقیقات من نشان می دهد فقدان احساسات مثبت در مورد یک وظیفه نیز می تواند کمک به تعویق. هنگامی که شما کار در خانه شما هستند احاطه شده توسط چیزهایی که شخصا معنی دار به شما. در مقایسه کار خود را می تواند به نظر می رسد کمتر معنی دار است.

این تضاد ممکن است آن را دشوار است در زمان به ماندن متمرکز و مولد. خودتان یادآوری به همین دلیل کار خود را مهم و با ارزش را به شما می تواند کمک به توازن مقیاس برای افزایش احساسات مثبت نسبت به کار خود و کاهش تعویق در حالی که کار از خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو