به عنوان coronavirus بحران آشکار کارگران و خانواده ها در سراسر کشور در حال پیدا کردن چگونه ضعیف ایالات متحده در شبکه امنیت اجتماعی است.

نزدیک به سه چهارم از آمریکایی ها زندگی می کنند به چک چک. حدود 30 درصد از نیروی کار فاقد کارفرما پرداخت بیمه بهداشت و درمان. یک سوم از کارگران و عدم پرداخت مرخصی استعلاجی. بسیاری از کسانی که مشغول به کار در خود اشتغالی اقتصاد به عنوان پیمانکاران مستقل حتی نمی واجد شرایط برای مزایای بیکاری.

هستند افرادی که زیاد خواهد شد هر آنچه نیاز دارید امداد اورژانس ممکن است در آینده از دولت یا کارفرمایان خود را. اما در حال حاضر آنها هیچ صوتی مستقیم در مقدار و یا فرم است که کمک ممکن است در آمده است.

من را مطالعه کرده اند, کار و روابط کار برای بیش از 40 سال و مشغول به کار به طور مستقیم با کارفرمایان و اتحادیه های کارگری برای ایجاد مشارکت قادر به حل سخت ترین مشکلات است. نمایندگان مجلس به نمایندگی از طبقه کارگر جوامع اتحادیه لابی و طرفداران برای فقرا در حال انجام آنچه آنها می توانند برای دریافت کمک, اما آنها به نظر می رسد در حاشیه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بارها و بارها در بوق و کرنا تعامل خود را با شرکت رهبران برای کمک به حل این بحران – اما گفت: هرگز یک کلمه در مورد صحبت کردن با رهبران کارگری در مورد آنچه که حمایت از کارگران ممکن است ارائه.

درس از تاریخ ایالات متحده و اقدامات کشورهای دیگر در حال حاضر نشان می دهد وجود دارد فرصت برای دولت کسب و کار و کارگران به همکاری در راه برای دریافت از طریق این بحران است. این تلاش ممکن است به عنوان آن را در گذشته نیز زمینه سازی برای جدید فراگیر قرارداد اجتماعی است که بهتر است آماده سازی جامعه برای بحران های آینده می دهد و آمریکایی ها زندگی بهتر در طول زمان خوب به عنوان به خوبی.

کارگران در ایلینوی بیوک ماشین گیاه تبدیل به جنگ خط تولید تا سیلندر بشکه برای بازرسی کنترل کیفیت در سال 1942. GHI/جهانی تصاویر, گروه via Getty Images

یک جای پای زمان جنگ

تاریخی درس می آید از جنگ جهانی دوم است. به عنوان ایالات متحده وارد جنگ در سال 1941 رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت در رهبران کسب و کار برای پیوستن به تلاش های جنگی. او ایجاد شده ملی جنگ تولید هیئت مدیره برای تبدیل اقتصاد برای پاسخگویی به این کشور در زمان جنگ نیاز دارد. وی همچنین راه اندازی ملی جنگ کار هیئت مدیره برای نظارت بر کارگران روابط با مدیریت با هدف جلوگیری از اختلال در تولید و حفظ ثبات قیمت ها.

کسانی که تلاش های مشترک فعال تبدیل کارخانه است که با افزایش تولید هواپیماهای نظامی به طوری که این کشور تا به حال حدود 3,000 هواپیماهای قبل از جنگ – و 300,000 توسط 1945.

تصمیم گیری کار, کسب و کار و رهبران دولت در جنگ کار هیئت مدیره نیز به هنگام تولد به بسیاری از شیوه های اشتغال که ایجاد شده پس از جنگ قرارداد اجتماعی: دستمزد فرمول گره خورده است پرداخت به افزایش بهره وری و هزینه زندگی; کارفرمایان پرداخت می شود و مزایای جنبی مانند حقوق بازنشستگی و بیمه درمانی و کارگران و صاحبان توافق به داوری برای حل و فصل اختلافات بدون اعتصاب.

آلمانی رویکرد به کروناویروس

در آلمان در حال حاضر به عنوان بخشی از های اقتصادی پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس دولت به دنبال جلوگیری از اخراج های دسته جمعی با کارفرمایان و اتحادیه های کارگری توافق برای کوتاه شدن کارگران برنامه. اتحادیه های کارگری و کارگران شورا در حال بحث و گفتگو با رهبران صنعت و شرکت مدیریت دقیقا چگونه برای تنظیم تولید و کارگر نیاز دارد.

در سوئد و ایتالیا و اسپانیا و اتحادیه کارفرمایان و دولت رسیده اند مشترک موافقت نامه برخورد با کارگر و ایمنی و ساعت کار و اخراج مزایای نور از coronavirus بحران است.

یک مشتری میدارد takeout غذا از یک رستوران در هوستون تگزاس. AP Photo/David J. فیلیپ

آوردن این تلاش به ما

به نظر من مشابه تلاش می تواند کمک به ایالات متحده در حال حاضر. از آن خواهد شد کمی پیچیده تر از در اروپا به دلیل union-مدیریت روابط خود را به عنوان نزدیک در اینجا, اما هنوز هم وجود دارد یک فرصت خوب است.

کارگران و شرکت ها در همه بخش ها می تواند مهارت های خود را پرسنل و تخصص برای دیدار با جامعه جدید نیاز دارد. به عنوان مثال تولید کنندگان می تواند کمک کند تا در خدمت افزایش تقاضا برای هواکش و سایر تجهیزات بهداشت و درمان.

خدمات-شرکت صنعت می تواند به کارگران ارائه مراقبت و یا کمک به کسانی که بیشترین نیاز. برای مثال هتل ها و دانشگاه ها با خوابگاه خالی از دانش آموزانی که به خانه رفته می تواند ارائه مسکن به خدمات ضروری کارکنان مشغول به کار ساعت های طولانی بی خانمان و یا دیگران که نیاز خود را چهارم. بسیاری از رستوران ها و کارکنان خود را در حال ارائه به بایگانی اطلاعات و گزینه های تحویل به خانواده ها است. مدارس و معلمان می تواند به عنوان بسیاری از در حال حاضر در حال کار با هم با پدر و مادر به خانه از مدرسه کودکان است.

حتی در صنعت مراقبت های بهداشتی وجود دارد فرصت برای کارگر-کارفرما مشارکت. برای مثال اتحادیه های کارگری می تواند رسیدن به بسیج کارکنان بازنشسته و کسانی که در اتحادیه به رهبری برنامه های آموزشی آنها را به خط مقدم که در آن آنها مورد نیاز است. کارگران شوراها می تواند کمک به نقل و کارکنان موجود برای پر کردن فوری کمبود و هماهنگی خدمات پشتیبانی برای کسانی خواهد شد که کشیدن ساعت های طولانی. در حال حاضر عمده بیمارستان و اتحادیه در سیاتل در حال توسعه یک راه برای ارائه پشتیبان مراقبت از کودک برای کارگران که به کمک نیاز دارند.

تمیز کردن کارگران در میان بسیاری از گروه های که به احتمال زیاد نیاز دارند – اما اغلب لازم نیست پرداخت مرخصی استعلاجی از شغل خود. AP Photo/کتی Willens

به عنوان وقایع آشکار

نگاه به آینده کارگران و اتحادیه های کارگری در صنایع دیگر می تواند مطمئن شوید که کمک دولت موقت مرخصی استعلاجی, خانواده, ترک, بیکاری پرداخت و سایر مزایا و خدمات به کسانی که بیشترین نیاز.

تحقیقات من نشان می دهد که کارگران در حال مشتاق به گسترده تر نقش در اداره شرکت و تصمیم گیری است. این می تواند انجام شود به عنوان مثال اگر دولت یونان بودجه شد مشروط بر کارگران داشتن کرسی در شرکت تخته و یا ایجاد مشترک کارگر-مدیریت مشورتی شوراها یا کمیته برای کمک به تخصیص پول است.

کارگر ورودی می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که کمک به نگه داشتن افراد شاغل به عنوان آنجا که ممکن است و تامین مالی و حمایت های دیگر برای کسانی که در حال گذاشته شدن. سپس به عنوان بازیابی می آید این همان نمایندگان می تواند کمک به نگه داشتن کسب و کار و کارگران هم با روح تعهد به کسب و کار و اقتصاد دوباره رفتن.

با همکاری با یکدیگر در این راه در این زمان بحران کسب و کار ممکن است فقط زمینه سازی برای ایجاد یک قرارداد اجتماعی جدید است که پر از چاله در شبکه امنیت اجتماعی و جعل روابط است که در خدمت جامعه خوب در آینده است.

[شما نیاز به درک coronavirus همه گیر و به ما کمک می کند. خبرنامه ما را بخوانید.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو