کره و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گزارش شش مورد جدید ترین شماره از Feb. 28 اوج 909 در کره جنوبی که دچار عمده coronavirus بیماری همه گیر در خارج از چین است.

با هیچ جدید, مرگ و میر, عوارض باقی مانده در 240 و مقامات امیدوارم که روزانه موارد جدیدی را به صفر کاهش در روزهای آینده پس از فرو بردن زیر 10 روز یکشنبه پس از چند روز آن سطح بالاتر. کل ثبت عفونت در 10,708 در کشور حدود 52 میلیون نفر است.

گسترده تست فشرده, تماس, ردیابی و ردیابی برنامه های کاربردی را فعال کره جنوبی به منظور محدود کردن گسترش ویروس با اجتماعی فاصله به جای طولانی مستندات.

سئول یافته اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست تا مارس 5, در حالی که ارائه برخی از کمک برای کلیساها و اماکن ورزشی اما خواست هوشیاری به عنوان وارداتی موارد و خوشه های کوچکتر در ادامه به ظهور.

“برخی از کارشناسان پیش بینی COVID-19 خواهد ماند تا زمانی که دو سال و ما مجبور به قبول این واقعیت است که ما نمی توانیم بازگشت به قبل از COVID-19 زندگی در آن زمان” معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت: یک جلسه.

“دولت در حال آماده سازی یک انتقال به یک پایدار معمول فاصله طرح با هدف انجام منظم اجتماعی و فعالیت های اقتصادی و جلوگیری از COVID-19 عفونت در همان زمان” او گفت:.

دستورالعمل جزئیات یک کد رفتاری در مناطق از جمله محل کار, حمل و نقل, رستوران, خرید و وسایل ورزشی شروع با قوانین کلی مانند شستن دست و حفظ فاصله و متوسط به طور منظم چک و ضد عفونی.

هر کسی که در سفر خارج از کشور در دو هفته گذشته باید به کار برای برخی از زمان و در محل کار هستند به شدت توصیه می شود برای استفاده از ویدئو کنفرانس های آنلاین و آموزش از راه دور کار می کنند و ساعت های انعطاف پذیر.

مسافران حمل و نقل عمومی نیاز به پوشیدن یک ماسک و سعی کنید با رزرو یک صندلی خالی در ردیف, در حالی که پرداخت های تلفن همراه باید با استفاده از تاکسی.

دستورالعمل خواست مردم به صرف حداقل زمان و در رستوران ها و کافه ها و استفاده از صفحات فرد برای به اشتراک گذاشتن مواد غذایی است. صاحبان کسب و کار باید به جای صندلی از هم جدا تقسیم پارتیشن بندی در صورت امکان و به طور فعال ترویج بایگانی اطلاعات و ارائه خدمات در کنار پرداخت آنلاین.

خصوصی آکادمی و امکانات مذهبی هستند به شدت توصیه می شود برای ارائه به دست sanitisers اما هیچ مواد غذایی است.

در مراکز خرید مشتریان باید تست نمونه و باید صبر کنید حداقل 1 متر (39.4 اینچ) پشت سر دیگران وسیله در حالی که مغازه داران باید خودداری از درخواست برای کسب و کار و برگزاری اول بیا اول خدمت رویدادها.

کره جنوبی بازار سهام منعکس و پیوند جریان منجر آسیا به عنوان سرمایه گذاران در سئول را از دست داده و بحران است.

مقامات می گویند که این استراتژی تنها کار خواهد کرد اگر مردم محتاط باقی می ماند.

“بزرگترین نشانه ای از خطر در جامعه ما در حال تبدیل شدن به بی دقتی که خطرات ناشی از عفونت از بین رفته اند” KCDC مدیر Jeong Eun-kyeong گفت: در یک جلسه جداگانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de