SMITHERS, B. C. — انتظار می رود کار به رزومه امروز در یک خط لوله گاز که در بریتیش کلمبیا واقع شده است در مرکز تظاهرات که باید هر دو مختل راه آهن و ترافیک جاده ها در بسیاری از نقاط کشور است.

آن را به شرح زیر پیشنهاد تنظیم که رسیده بود یکشنبه در طول مذاکرات در Smithers, B. C., مربوط, مرطوب’suwet’en ارثی فرماندهان ارشد و وزیران فدرال و B. C. دولت. توافق هنوز هم نیاز به تصویب مرطوب’suwet’en مردم است.

جزئیات پیش نویس توافق که در مراکز بومی حقوق و زمین عنوان اعلام نشده اما یک بیانیه مشترک توسط نمایندگان مرطوب’suwet’en ملت استان و دولت فدرال اذعان کرد که آنها تا به حال نه رسیدن به یک توافق در این خط لوله است.

رئیس Woos یکی از مرطوب’suwet’en ارثی رهبران به نام پیش نویس یک نقطه عطف برای همه درگیر هر چند او افزود: “میزان رضایت است نه آنچه که ما انتظار می رود.”

مرطوب’suwet’en حکومت هر دو سنتی ارثی ارشد سیستم و انتخاب گروه شوراها. اکثریت آن شورا را تایید خط لوله, اما برخی از ارثی ستاد از جمله Woos باقی می ماند به شدت با آن مخالف در حال اجرا را از طریق قلمرو سنتی خود را.

پس از این پیشنهاد اعلام شد, ساحلی GasLink با صدور بیانیه ای گفت: این امر از سرگیری فعالیت های ساخت و ساز در Morice رودخانه منطقه در روز دوشنبه. که قرار بود در مکث در حالی که مذاکرات آغاز شد که روز پنج شنبه ادامه یافت.

در ضمن Kenneth گوزن دبیر Mohawk ملت Kahnawake روز یکشنبه اعلام کردند که فعالان تصمیم گرفته بود خود را برای حفظ راه آهن محاصره در خاک جنوب مونترال حداقل در حال حاضر.

گوزن گفت: Mohawks می خواهم توضیح بیشتری در این پیشنهاد تنظیم قبل از اتخاذ تصمیم نهایی.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شده در تاریخ 2 مارس سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو