زنان هاکی قهرمانی لغو بیش از coronavirus نگرانی

رقابت های جهانی هاکی قهرمانی در هلیفکس و ترورو, N. S. لغو شده است با توجه به نگرانی از گسترش coronavirus, International Ice Hockey Federation جمهور رنه Fasel گفته آسوشیتد پرس.

این مسابقات برنامه ریزی شده برای شروع در 31 مارس است.

Fasel گفت: AP نگرانی های مطرح شده در مورد سلامت بازیکنان و طرفداران حضور در این مسابقات در نور از گسترش جهانی ویروس. هاکی کانادا در فرایند اطلاع رسانی آن مقامات و شرکای لغو.

Fasel با اشاره به مشکلات برخی از هشت کشور برخورد خواهد شد در به سادگی به ساخت برنامه های سفر مانند ژاپن که در آن تقریبا تمام رویدادهای ورزشی و گردهمایی های زیادی لغو شده اند.

“این ترسناک” Fasel گفت.

این علامت برای بار دوم به دنیای زنان لغو شده اند. 2003 مسابقات برنامه ریزی شده برای پکن بود به نام خاموش به دلیل شیوع سارس در چین است.

لغو خیمه زنان هاکی رقابت است آخرین ضربه به ورزش است.

کانادا هاکی زنان لیگ به طور ناگهانی تعطیل عملیات در ماه آوریل ترک مستقر در ایالات متحده زنان ملی هاکی لیگ به عنوان تنها حامی لیگ در شمال امریکا است.

بیش از 200 نفر از زنان بازیکنان پس از آن تشکیل حرفه ای هاکی زنان انجمن و متعهد به رقابت حرفه ای در آمریکای شمالی در این فصل در یک پیشنهاد به شکل یک لیگ می پردازد که آنها را قابل زندگی و دستمزد را فراهم می کند مراقبت های بهداشتی.

Fasel گفت: وضعیت دیگر آینده بین المللی هاکی مسابقات تعیین خواهد شد در ماه آینده شروع با زیر 18 مردان قهرمانی در میشیگان از مارس 16-26. Fasel گفت: تصمیم گیری در مورد که مسابقات به احتمال زیاد خواهد شد در عرض 10 روز.

و IIHF را در انتظار تا اواسط ماه مارس برای تعیین اینکه آیا به ادامه با این مردان قهرمانی جهان را به باز کردن 8 مارس در سوئیس.

“برای ما نگران هستند و ما در حال نظارت بر این” Fasel گفت.

با فایل های از آسوشیتد پرس

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شد 7 مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de