زنان دستکاری با تسهيلگر را فشار از همه گیر کار تاثیر

تورنتو — یک روز معمولی برای کیم جکسون آغاز می شود خیلی زود در صبح کمک به همسرش که دچار یک بیماری مزمن کلیه با دیالیز درمان است. او سپس می رود و خوراک او پنج سال قبل از صبحانه بازگشت و checkingon ، زمانی که همه انجام شده است این ساعت یک بعد از ظهر و وقت ناهار. بین کمک به او “مامان وظایف” در طول روز او تلاش می کند به بررسی ایمیل و مقابله با کار فوری-مسائل مربوط.

برای جکسون یک تصدی آهنگ استاد دانشگاه وسترن انتاریو تلاش برای دیدار با انتظارات تحصیلی دشوار بوده است.

“این تنها شده بسیار چالش برانگیز به نوعی تعادل در این شرایط در هر نوع راه است. و به صداقت, من احساس می کنم شکست در بسیاری از جنبه های” جکسون گفت CTVNews.ca در یک مصاحبه تلفنی.

“به زنان در دانشگاهیان ما در حال حاضر در حال کار بسیار سخت به چالش کشیدن هنجارهای اجتماعی و صریح و ناخودآگاه تعصبات که در حال حاضر وجود دارد در آکادمی. و پس از آن ما در حال اضافه کردن به این یک رویداد بزرگ است که رفتن به واقعا به طرز چشمگیری تغییر بهره وری و نتایج در طول این دوره آن است.”

لونا Vives, دستیار استاد در دانشگاه مونترال چهره مبارزات مشابه. به عنوان یک مادر تنها به پنج و نه ساله او می شود قبل از آنها انجام و به رختخواب می رود بسیار دیر در تلاش برای حقه بازی برنامه خود را در اطراف جلسات ضبط دوره سخنرانی های مدرسه در منزل و فعالیت های دیگر. تحقیقات دانشگاهی در انتظار نگه داشته به دلیل آن را به سادگی امکان پذیر نیست در حال حاضر.

“روز مانند یک دوره مانع از ابتدا تا پایان,” او گفت: “با آرامش “اولین چیزی که می رود از پنجره به بیرون.”

با انتظارات همه گیر خواهد شد و جلوگیری از بازگشت به حالت عادی به طور نامحدود تاثیر که عدم قطعیت است که به طور نامتناسبی احساس مادران شاغل – از کسانی که در دانشگاه ها و پیدا کردن خود را چاپ و نشر مقالات کمتر از همتایان مرد خود به کسانی که در صنعت خدمات قادر به بازگشت به کار بدون مراقبت از کودکان مقررات.

سازمان ملل متحد هشدار داد در ماه گذشته که همه گیر شد “عمیق تر از قبل موجود نابرابری افشای آسیب پذیری های اجتماعی و سیاسی و سیستم اقتصادی است که در نوبه خود تقویت اثرات این بیماری همه گیر.”

“همانطور که زنان در بیشتر مراقبت خواسته در خانه شغل خود را نیز به طور نامتناسبی تحت تاثیر کاهش و lay-offs. از جمله اثرات خطر عقب در حال حاضر دستاوردهای شکننده madein زن مشارکت نیروی کار محدود کردن توانایی زنان برای حمایت از خود andtheir خانواده ها به خصوص برای زنان سرپرست خانوار” سازمان ملل متحد نوشت: در سیاست مختصر بررسی تاثیر COVID-19 در زنان است.

با توجه به آمار کانادا نزدیک به 300,000 زنان بین سنین 25 و 54 شغل خود را از دست مارس. که بیش از دو برابر تعداد مردان در همین رده سنی هستند که در حال حاضر از کار. نزدیک به نیمی از این زنان مشغول به کار پاره وقت و اغلب در کم-شغل پرداخت در خدمات و مراقبت های صنایع. و حتی اگر زنان را کمتر از نیمی از نیروی کار در کانادا, آنها حساب برای نزدیک به دو سوم از کل مشاغل از دست داد. در همان زمان StatsCan می گوید: مادران تنها را تا 81 درصد از تک-پدر و مادر خانواده. نزدیک به 70 درصد از آنها کار 78 درصد کار تمام وقت.

مهد کودک بخشی از بازیابی معادله

با برخی از استان ها به دنبال به آرامی باز اقتصاد دوباره حتی به مدارس بسته باقی می ماند و C. D. هاو موسسه چرخه کسب و کار شورا اعلام جمعه که کانادا رسما وارد رکود اقتصادی توانایی برای زنان به واقع بازگشت به نیروی کار می تواند تأثیر عمده ای بر بهبود اقتصادی خود است.

“شما در حال رفتن به ریکاوری و بدون مراقبت از کودکان. آن را که ساده” Armine Yalnizyan گفت: CTV خود را در صبح است. او آن را به نام اولین “خدمات-led رکود اقتصادی” در تاریخ اقتصادی و گفت: بسیاری از کارگران شاغل با کسب و کار است که تعطیل هستند. او همچنین اشاره کرد که در بسیاری از حوزه های قضایی, رایگان مهد کودک ارائه شده است برای بسیاری از کارگران ضروری اجازه می دهد آنها را به کار و کسانی که مقررات نیاز به گسترش به عنوان اقتصاد ری استارت.

“چگونه می خواهیم به ادامه دوره نقاهت بدون مقرون به صرفه و قابل دسترس مهد کودک برای کارگران شیفت بیش از حد؟” Yalnizyan پرسید. “COVID نشان داده است بسیاری از چیزهایی که یکی از چیزهایی که آن را نشان داد – ماهیت اساسی مهد کودک … زندگی نمی بازگشت به حالت عادی فقط به خاطر کار بازگشایی.”

بدون کافی مهد کودک حمایت بیشتر از زنان به احتمال زیاد به ماندن در خانه او توضیح داد: طولانی تر شدن دوره بهبود. پدر و مادر نیز ممکن است تصمیم به نگه داشتن فرزند خود در خانه اگر آنها احساس می کنید که آن است که هنوز امن برای ارسال آنها را به مهد کودک ، کمتر بچه ها نیز می تواند به معنای افزایش هزینه های ارائه دهنده است که می تواند به خانواده ها است.

“هنگامی که مردم منابع مالی محروم شده اند و مهد کودک است که چنین هزینه ماهانه برای خانواده های جوان که مشخص نیست که برای رفتن به فرستادن کودکان خود به مهد کودک که به معنی کمتر از درآمد خانوار گفت: Yalnizyan که همچنین نگران است که دستاوردهای ساخته شده توسط زنان بیش از دراز مدت ممکن است از دست رفته در میان مدت.

“این یک پدیده کوتاه مدت.”

زنان انتشارات کمتری مقالات پژوهشی

پشت در, دانشگاه, چند, اخبار, مقالات و گفتگو در رسانه های اجتماعی به تازگی مشخص شده این واقعیت است که مجله علمی سردبیران متوجه شد که زنان به ارسال مقالات کمتر.

معاون سردبیر مجله انگلیسی برای فلسفه علم به تازگی پرسیدم ناچیز تعداد مطالب ارسالی به مجله از زنان در ماه گذشته. هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.” همکاری سردبیر تطبیقی مطالعات سیاسی در پاسخ به ذکر است که مطالب ارسالی از زنان بودند بدون تغییر در سال بیش از سال از اما شد تا نزدیک به 50 درصد برای مردان است.

دانشگاه مونترال لونا Vives, که همچنین یک ویرایشگر برای ACME: مجله بین المللی برای بحرانی جغرافیای گفت: انتشار آنها متوقف ماند پذیرش جدید ارسالی ربطی به COVID-19 برای زمان حال به جای این بسیار چالش است.

“ما کار … با نویسندگان آمده است که از جوامع به حاشیه رانده شده بسیاری از آنها را زنان است. بنابراین ما متوجه است که آنها در واقع آنهایی که در آسیب پذیر ترین موقعیت زمانی که می آید به انتشار” Vives, گفت:, و اضافه کرد که همه گیر آورده به نور و تشدید نابرابری است که همیشه وجود داشته است.

“این یک پاسخ کاملی به این وضعیت اما ما تصمیم گرفتیم که ما در حال رفتن به پذیرش مقالات برای زمان حال تا زمانی که این عبور می کند و ما در حال رفتن به ارسال درخواست برای بررسی همکار.”

هر دو Vives و غربی KimJackson هستند وابسته به التزام در قرارداد, که بدان معنی است که آنها باید “اثبات” خود و قضاوت جامعه علمی بر اساس کیفیت و کمیت تحقیقات خود و تعداد و اندازه از کمک های مالی آنها را دریافت خواهد کرد.

“من تحقیق بهره وری در واقع سنگ به توقف در حال حاضر گفت:” جکسون. “این واقعا خلاق و مغزی ورزش است و من همین حالا باید از این ظرفیت برای انجام این کار در حال حاضر.”

هنوز Jackson نظر خودش خوش شانس در برخی از راه استناد به یک همکار که به تدریس سه دوره و تا به حال به محوری برای آموزش آنلاین در سه روز در حالی که دستکاری مراقبت از سه فرزند.

صرف نظر از صنعت و کارفرمایان شرکتها و موسسات در سراسر کل اقتصادی طیف دیگر ممکن است قادر به چشم پوشی از این مسائل مربوط به سیستم.

“این واقعا متفاوت و فوق العاده ای شرایط در حال حاضر گفت:” جکسون است که “محتاطانه خوشبین” است که این بیماری همه گیر خواهد شد نیروی دریایی تغییر در محل کار حقوق صاحبان سهام.

“ما یک وضعیت که در اینجا ما نیاز به حضور اگر ما نمی خواهیم به طور عادلانه محل کار برای جنسیت و نژاد…من فکر می کنم این را در واقع آن را به مقدم و باعث شود مردم به توجه در حالی که شاید در گذشته آن را نمی خواهد درام علاقه بسیار.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de