زن inflicts $375,000 آسیب در بریزبن camper-تریلر شرکت

در آوریل یا مه سال گذشته آقای Coles نوشت در خود ایجاد سایت و خواست بالقوه Massimo مشتریان به تجدید نظر در خرید بالا پایان تولید کننده تریلر.

وب سایت حذف شد توسط آقای Coles در 15 مه و ژوئن 20, اما نه قبل از یک لیمو کاروان & rv ها در استرالیا عضو به اشتراک گذاشته شده لینک به Facebook و Ms لی اظهار نظر در پست.

An EXP-6 camper-trailer from Brisbane-based manufacturer Bruder.

یک EXP-6 camper-تریلر از بریزبن-بر اساس تولید کننده Massimo.اعتبار:Massimo

“من امیدوار هستم که با نشان دادن این به 45,000 اعضای که Massimo ممکن است انتخاب کنید تا خود را عمل می کنند. از دست دادن فروش و هزینه آنها ثروت,” او نوشت: با توجه به قبلی حکم دادگاه.

Ms لی رفت و در را به نام پنج شرکت از جمله Massimo که او گفت: تا به حال راه اندازی و یا تهدید به راه اندازی اقدام قانونی در برابر مشتریانی که تا به حال نوشته شده است بررسی منفی.

“میزان شرم آور رفتار و شیوه های خطرناک در این صنعت است که به مراتب بزرگتر از بسیاری از خواهد می دانم” او نوشته شده با توجه به قبلی حکم دادگاه.

در جولای 2, Massimo خواستار Ms Leigh حذف پست. او نیست و اقدام قانونی گرفت.

بریزبن دادگاه منطقه اعطا دستور موقت در جولای 10, جلوگیری از Ms لی از ارسال مورد Massimo و یا محصولات خود را تا دادگاه.

سپس در تاریخ 1 نوامبر یک هیئت منصفه در بر داشت Ms لی تا به حال منتشر شده مضر دروغ و در نتیجه باعث Massimo واقعی از دست دادن مقدار به $375,000.

اما Ms لی یک کار افتادگی مستمری کمی از دارایی و نه به اندازه کافی برای پوشش قضاوت در دادگاه. او قبلا خواسته هواداران برای کمک به پوشش هزینه های دادگاه.

پس نتیجه محاکمه قاضی سوزان شریدان با صدور دستور دائم به مهار نشریه بیشتر از Ms لی از همان یا قابل ملاحظه ای همان اثر.

در حال بارگذاری

در نوامبر 3, دو پست جدید به نظر می رسد در لیمو کاروان & rv ها در استرالیا, Facebook, گروه تحت نام تریسی لی.

“این یک دروغ است زیرا … آن را به آنها داد تا مقدار اعتبار که آنها سزاوار نیست چرا که یک عنصر در درخواست حق ثبت اختراع جوش نقطه در کیسه هوا پیوست جزء ضعیف بود و شکست خورده” اولین پست گفت: در بخش بر اساس آخرین حکم دادگاه.

پست دوم بود که در پاسخ به کاربر دیگری تلاش برای اصلاح Ms لی.

“به عنوان بخشی از کشف فرایند دریافت کردم بیش از 500 اسناد از Massimo که نشان داد چارلی Coles گفته بود 100% حقیقت است. و خیلی بیشتر به” Ms لی گفت: با توجه به حکم دادگاه.

او مدافع سیمون Trewavas استدلال این دستور مشخص نیست و دادگاه می تواند راضی نمی شود که خانم لی می دانست که منظور و یا شرایط آن و یا که او مسئول آن پست.

اما قاضی دادگاه منطقه Leanne کلر گفت: یکی از نوشته های منتشر شده پس از دستور دائم تحت Ms لی نام پیشنهادی او درک شرایط از دستور.

“من محدود در حال حاضر از انتشار هر چیزی در رابطه با اول تا چهارم انتشارات در بیانیه ای از ادعا در مورد. این را شامل نمی شود Massimo ادعا می کنند که آنها تا به حال ثبت نام ثبت اختراع. بیشتر به آمده است زمانی که حکم نهایی سفارشات در حال حل و فصل در هفته آینده و من می دانم آنچه که من می تواند و نمی تواند در معرض,” پست گفت: بر اساس آخرین حکم دادگاه.

در تصمیم گیری Ms لی مجازات قاضی کلر گفت: “خانم لی در عمل به انتشار مجدد اتهامات پس از یک هیئت منصفه آنها را پیدا کرده بود به غلط و قابل ملاحظه ای مضر و پس از یک قاضی دستور داده بود او را به متوقف شود. او خیلی زود پس از سفارش ساخته شده بود. این یک نقض آشکار.”

Ms لی دستور داده شد برای تکمیل 200 ساعت بدون مزد خدمات اجتماعی و پرداخت Massimo هزینه های.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im