بدون جزئیات بیشتر آن را زودرس می گویند داوطلبانه مرگ کمک قوانین در ویکتوریا در حال کار خوبی

داوطلبانه مرگ کمک انجمن نقد و بررسی این هفته با انتشار گزارش جزئیات شش ماه اول این قانون در عمل در ویکتوریا.

این گزارش نشان می دهد که 52 نفر از نظر قانونی به پایان رسید و زندگی خود را از زمان داوطلبانه مرگ کمک قانونی شد در تاریخ 19 ژوئن سال گذشته به پایان ماه دسامبر است.

در حالی که دولت ویکتوریا است نقطه این گزارش به عنوان یک شاخص قانون است و عامل موفقیت برخی از سوالات باقی می ماند.

قابل توجه این گزارش تنها در اسناد و مدارک افرادی که دسترسی به این قانون است. آن را نمی کند به ما بگویید که در مورد کسانی که ممکن است می خواستم به ارزیابی به صورت داوطلبانه کمک حال مرگ اما قادر نبوده است.


ادامه مطلب: داوطلبانه کمک حال مرگ به زودی قانونی در ویکتوریا و این چیزی است که شما نیاز به دانستن


آنچه در این گزارش به ما می گوید

داوطلبانه مرگ کمک مدیره بررسی خواهد, گزارش در این عملیات داوطلبانه کمک حال مرگ در ویکتوریا هر شش ماه برای دو سال اول و سپس در سال است.

هیئت مدیره بررسی اولین گزارش در مجلس مطرح در آگوست 27 2019. به عنوان اولیه این گزارش تنها تحت پوشش قانون در اثر از 19 ژوئن تا 30 ژوئن دوم این گزارش در مجلس مطرح در چهارشنبه برای اولین بار به ارائه هر یک از جزئیات در مورد داوطلبانه کمک حال مرگ در عمل است.

این گزارش به ما می دهد یک تصویر لحظهای از تعداد بیماران مبتلا به پیشرفت از طریق مراحل مختلف ارزیابی و تایید روند. خلاصه:

  • 136 بيمار به اتمام بود “ارزیابی”

  • 102 بيمار به اتمام بود “مشاوره ارزیابی” (این یک دوم ارزیابی به تایید یک فرد واجد شرایط انجام شده توسط یک دکتر های مختلف)

  • 81 داوطلبانه کمک حال مرگ اجازه تصویب شده

  • 52 مرگ شده بود تایید کرد. برخی از 43 مردم خود اداره کشنده ماده در حالی که نه نیاز به پزشک برای تجویز آن برای آنها.

هیئت مدیره بررسی نتیجه این آمار و ارقام نشان می دهد “این عمل زده است تعادل بین بودن سخت با انطباق در حالی که هنوز هم در دسترس برای کسانی که می خواهند این انتخاب”.


ادامه مطلب: وا را در حال مرگ کمک کرده است شباهت های بسیاری با ویکتوریا قانون – و برخی از تفاوت های مهم


دولت ویکتوریا تخمین زده می شود حدود ده بيماران خواهد دسترسی داوطلبانه کمک حال مرگ در سال اول پس از تعداد مرگ و میر گزارش شده و در حال حاضر بیش از این.

صندلی هیئت مدیره بررسی عدالت بتی پادشاه QC گفت: تعداد بیماران دسترسی داوطلبانه کمک حال مرگ را نشان می دهد این چیزی است ویکتوریایی می خواستم و در حال حاضر آن را در دسترس آنها در حال استفاده از آن است.

ویکتوریا وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت: این گزارش نشان می دهد این قانون “است و به خوبی کار به عنوان در نظر گرفته شده”.

52 ویکتوریایی به پایان رسید و زندگی خود را در سال 2019 با استفاده از جدید داوطلبانه کمک حال مرگ ، شاتر

آنچه در این گزارش نیست به ما بگویید

نکته مهم در این گزارش نمی ارائه هر گونه اطلاعات در مورد بیماران مبتلا به درخواست دسترسی به داوطلبانه کمک حال مرگ قبل از رسمی اولین ارزیابی.

این بدان معنی است که ما نمی هر گونه اطلاعات در این مرحله در مورد بیمارانی که ممکن است می خواستم برای دسترسی داوطلبانه کمک کرد اما نمی توانست و یا دلایلی که ممکن است این مورد بوده است.

برای مثال ما شاهد گزارش های موردی از مردم قادر به پیدا کردن یک دکتر مایل و یا واجد شرایط برای ارزیابی آنها به صورت داوطلبانه کمک حال مرگ.

بیماران در منطقه یا روستایی ویکتوریا نیز بنا به گزارش ها تا به حال مشکلات دسترسی داوطلبانه کمک حال مرگ با توجه به قانون فدرال منع پزشکان از آن بحث و گفتگو با بیماران از طریق تلفن و یا آنلاین.

این مسائل علاوه بر این به “بند بند” از ویژگی های ویکتوریا قانون ممنوع است که همه دست اندرکاران بهداشت از آغاز بحث در مورد داوطلبانه کمک حال مرگ با بیماران خود را.

هیئت مدیره بررسی آن گفت: به تازگی شروع به جمع آوری داده ها در علاج بیمار و افرادی که قادر به دسترسی به قوانین. اما این نظارت است که سیستماتیک فرآیندهای جمع آوری این اطلاعات نیست در جایی از ابتدا.


ادامه مطلب: در مکان های که در آن حقوقی که چگونه بسیاری از مردم در حال پایان دادن به زندگی خود را با استفاده از سر ترحم?


در رابطه با آن ارزیابی به صورت داوطلبانه کمک حال مرگ را گزارش نمی کند و توضیح تفاوت در گزارش شماره در هر مرحله از فرایند ارزیابی و تایید. در حالی که برخی از اختلاف به احتمال زیاد توضیح داد: زمان آن طول می کشد مردم را به حرکت را از طریق مراحل آن مشخص نیست که آیا برخی از بیماران تصمیم به ادامه و یا فوت در طول فرآیند است.

این گزارش همچنین نمی جزئیات چه مدت آن طول می کشد بیماران به پیشرفت از یک ارزیابی از طریق به مجوز برنامه مرحله هر چند بررسی هیئت مدیره با اشاره به روند می تواند چند هفته طول بکشد.

یک فرد که مایل به پایان دادن به زندگی خود را تحت قانون نیاز به واجد شرایط تلقی و توسط دو جداگانه پزشکان. Shuttershock

بیشتر گزارش ارائه نمی شود هر جمعیتی جزئیات در مورد بیمارانی که دیده داوطلبانه کمک حال مرگ مانند سن و جنس و سطح تحصیلات یا درآمد. در حالی که هیئت مدیره بررسی دریافت اطلاعات جمعیتی و اذعان دارد این است که مهم نیست گزارش این اطلاعات.

محدود اطلاعات گزارش شده توسط هیئت مدیره بررسی باید با احتیاط تفسیر کرد به خصوص از نظر درک جامعه دسترسی (و بالقوه inaccess) به داوطلبانه کمک حال مرگ در ویکتوریا.

بدون جزئیات بیشتر آن را پیش از موعد به نتیجه گیری داوطلبانه مرگ کمک قانون “کار خوبی”.

چه بعدی ؟

سایر حوزه های قضایی و یا با توجه به اجرای داوطلبانه مرگ کمک کرده اند یک فرصت برای یادگیری از دوره اولیه عملیات و همچنین به عنوان جمع آوری داده ها و گزارش در ویکتوریا.

غربی استرالیا گذشت مشابه داوطلبانه مرگ کمک قانون در سال 2019 خواهد شد که به اثر می آیند در 2021. در ضمن کوئینزلند جنوبی استرالیا و تاسمانی نیز کاوش legalising داوطلبانه کمک حال مرگ.


ادامه مطلب: غربی استرالیا به نظر می رسد مجموعه ای برای legalise داوطلبانه کمک حال مرگ. در اینجا چیزی است که به احتمال زیاد به رخ می دهد از هفته آینده


این گزارش ارائه می دهد مفید عکس اولیه جذب داوطلبانه کمک حال مرگ در ویکتوریا. اما ما باید دقیق تر داده ها به ارزیابی بهتر عملکرد این قانون از جمله اینکه آیا یا نه دسترسی عادلانه و “در دسترس برای کسانی که می خواهند این انتخاب” به عنوان هیئت مدیره بررسی پیشنهاد کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im