بدون عمده مداخله اندونزی می تواند 71,000 COVID-19 موارد توسط مارس پایان

انتقال COVID-19 در اندونزی کشور با بیش از یک چهارم میلیارد نفر ممکن است افزایش نمایی در صورتی که دولت هیچ تلاش فوری برای کاهش گسترش یافته است.

با استفاده از تابع نمایی, تحلیل برآورد ما – با اطلاعات جمع آوری شده پس از 2 مارس و با فرض دو برابر شدن زمان مشابه هستند که در ایران و ایتالیا – که در پایان آوریل سال 2020 ممکن است 11,000-71,000 COVID-19 نفر در اندونزی.

اندونزی ممکن است آمار تعداد کسانی که اگر کشور را از دست داده و از شیوع کروناویروس تغییر نمی کند. در حال حاضر وجود دارد کمبود اطلاعات در محل در بيماران آلوده تعداد آزمایشات انجام شده و زمینه برای جلوگیری از. هنوز هم وجود دارد عدم آگاهی و پذیرش در میان مردم در مورد اجتماعی فاصله گرفته است. نیز وجود دارد که عدم تحریم علیه خود قرنطینه موارد نقض.

رئیس جمهور Joko Widodo اعلام کرد اندونزی دو COVID-19 مورد در مارس 2. در روزهای بعد تعداد موارد جدید همچنان ادامه دارد و به سرعت در حال افزایش. از مارس 27 تعداد کل موارد در سراسر کشور است 1046 آن افزایش 523 بار از اولین روز موارد اعلام شد. و هنوز هم وجود دارد یک احتمال غیر قابل تشخیص عفونت در جامعه است.

دولت اندونزی قرار است در یک فاجعه طرح اضطراری برای COVID-19 شیوع تا 29 مه سال 2020 است. پس مارس 20 اول سریع تست های انجام شده در جنوب جاکارتا و دولت تبدیل شده است چهار آپارتمان برج Kemayoran ورزشکاران روستا در جاکارتا به عنوان یک جدید اورژانس بیمارستان برای رسیدگی به COVID-19 بيمار.

کمپین اجتماعی فاصله نیز همچنان ادامه دارد. با این حال هنوز هم بسیاری از انتقاد از مقیاس و اثربخشی این طرح.

این مهم است به یاد داشته باشید که در پایان آوریل اسلامی روزه ماه رمضان شروع می شود. در طول این زمان مسلمانان را تشکیل می دهند که اکثریت اندونزی جمعیت معمولا برگزاری فعالیت های بسیاری همراه است که شامل تماس نزدیک مانند شکستن سریع در شب و زیر نماز جماعت در مساجد.

در اواخر ماه مه عید فطر تعطیلات عید فطر. نزدیک به 15 میلیون نفر معمولا ترک جاکارتا در طول این زمان برای سفر به, West Java, Central Java, East Java و دیگر استان ها به جشن اسلامی تعطیلات.

اندونزی باید یاد بگیرند از این نشست جمعی بیش از 40 ، 000 خانواده ها پیش از سال جدید قمری در Baibuting منطقه ووهان چین در ژانویه 18. جلسه تصور اولیه متوسط توده گسترش این بیماری در سراسر سرزمین اصلی چین است که پس از آن به 198 کشور و سرزمین.

وحشتناک رشد نمایی

از لحاظ تئوری مداخلات مانند محدود کردن گردهمایی های اجتماعی و توده تست و انزوا از موارد مثبت باید آهسته تعداد موارد جدید پایین.

بدون این سخت محدودیت رشد در تعداد COVID-19 بيمار خواهد بود نمایی. این به این معنی است که برای هر دوره مشابه تعدادی از بیماران ضرب شده توسط تعدادی از بیماران قبل از.

برای مثال اگر تعداد بیماران را افزایش می دهد توسط دو هر روز, هر بیمار انتقال به دو نفر در هر روز است. بنابراین تعداد زیادی از بیماران در اولین روز به 7 روز خواهد بود: 1, 2, 4, 8, 16, 32 و 64.

در این هفته برای اولین بار کارکنان پزشکی هنوز هم قادر خواهد بود که مسئولیت رسیدگی به تعداد زیادی از بیماران که نیاز به درمان. اما اگر دو برابر ادامه, در پایان هفته دوم تعداد بیماران خواهد بود 8,192. در پایان هفته سوم از آن خواهد شد یک میلیون مارک.

در پایان هفته چهارم این تعداد را خواهد شکست گذشته 10 میلیون و در 13,421,728.

این میزان افزایش پویا بسته به دوره مورد تجزیه و تحلیل و مداخلات انجام شده به سرعت گسترش ویروس.

برای جلوگیری از سیستم بهداشت و درمان از غرق با بیماران دو برابر باید متوقف شود به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در ابتدای شیوع زمانی که تعدادی از بیماران است که هنوز هم کوچک است.

به طور کلی یک بیماری عفونی شیوع چهار دوره: تاخیر فاز نمایی فاز استاتیک فاز و کاهش فاز.

تاخیر فاز

تاخیر فاز است که فاز اولیه که وجود دارد تنها تعداد کمی از مردم از آمدن به امکانات پزشکی با شکایت.

دوره کمون برای coronavirus 1 تا 24 روز. این دوره کمون فراهم می کند فرصت برای این ویروس به تکثیر و گسترش از یک فرد به دیگری است.

برخی از افرادی که COVID-19 را نشان نمی دهد علائم. بدون آزمایش آنها ممکن است متوجه آنها حامل ویروس.

در این مرحله بسیاری از مقامات بهداشت و جامعه تمایل به نادان و در برخی موارد محرومیت از یک بلندی مشکل است.

کره جنوبی برای مثال در گزارش خود اولین مورد در ژانویه 20, 2020. چهار هفته بعد تعداد موارد جدید تنها 30 رسیده. در فوریه 18, یک COVID-19 تأييد بیمار با حضور در روال رویداد مذهبی در یک کلیسای, که همچنین با حضور بسیاری از مردم دیگر. دو روز پس از آن تعداد موارد منفجر شد 346.

وجود دارد یک تاخیر فاز از چهار هفته است که در طی آن مقامات بهداشتی تنها ردیابی تماس از موارد مثبت و نه قرار دادن در محل مداخلات شدید. پس از آن بود وجود دارد یک رشد نمایی از موارد. همانطور که از 18 مارس تقریبا چهار هفته پس از نمایی فاز آغاز شد, کره جنوبی, گزارش 8,413 موارد و 81 مرگ و میر.

نمایی فاز

طولانی تاخیر در تشخیص عفونت معمولا به دنبال یک انفجار از موارد. در این مرحله مقامات بهداشت و درمان و بسیاری از افراد تنها فقط شروع به درک این خطر است.

آنها شروع به وحشت و بلافاصله اقدام به کنترل وضعیت. متاسفانه خدمات بهداشتی و درمانی در حال حاضر در حال غرق شده است.

ایتالیا یک مثال از یک بیشتر شدید رشد نمایی رای دادن. این کشور در گزارش خود اولین مورد در پایان ژانویه سال 2020 است. سپس آن آغاز شده و به گزارش برخی از موارد مثبت از شهروندان ایتالیایی از بازگشت از چین است.

اما ناگهان در 20 فوریه (سه هفته پس از اولین مورد است) یک شهروند ایتالیایی که تا به حال بنا به گزارش ها هرگز سفر به چین و یا تماس با هر کسی که آمد از آسیا آزمایش مثبت تایید انتقال محلی آغاز شده است.

از آن زمان به بعد موارد را منفجر کرد و به دنبال یک الگوی رشد نمایی. حدود شش هفته پس از اولین مورد در مارس 18, SARS-CoV-2 ویروس تا به حال آلوده 31,506 مردم و ناشی از بیش از 2500 مرگ و میر.

ایران یک مثال از نمایی نرخ رشد بالاتر از ایتالیا و در یک دوره کوتاه. مورد اول در ایران پیدا شد و گزارش آهسته تر در مقایسه با ایتالیا و کره جنوبی در فوریه 19 سال 2020 است.

انتخابات و فشار سیاسی وجود دارد تاخیر در بررسی بیماران آلوده. دولت مجازات کسانی که به گسترش شایعات درباره شیوع مانند آنچه ووهان دولت محلی را در اوایل ژانویه سال 2020 است.

در کمتر از دو هفته به وزارت بهداشت گزارش 593 موارد و این تعداد همچنان در حال افزایش است. تنها یک ماه پس از اولین مورد در 18 مارس در ایران وجود دارد و تقریبا 16,200 موارد و 988 مرگ و میر.

استاتیک فاز

در این مرحله موارد باید افزایش یافته و به یک نقطه از آن آنها شروع به کاهش می دهد. و علاوه بر این از موارد جدید است و دیگر به عنوان سریع که در نمایی فاز. موارد جدید هنوز هم به نظر می رسد اما تعداد نسبتا پایدار است.

عوامل متعددی ممکن است باعث کاهش در این مرحله ، اولین عفونت رشد کاهش می یابد با توجه به مداخلات است که کاهش انتقال است. دوم, جامعه توسعه یافته ایمنی و مقاوم به عفونت است. سوم وجود دارد کاهش در افراد آسیب پذیر به عفونت (به عبارت دیگر بسیاری از مردم فوت کرده اند).

کاهش فاز

آخرین مرحله این است که عفونت های رای نشان می دهد یک روند منفی و تعداد موارد جدید است که در یک روند نزولی (دوره کاهش).

طول دوره هر مرحله دشوار است برای پیش بینی. اما قطعا نمایی فاز به زودی اتفاق خواهد افتاد پس از تاخیر فاز.

چگونه در مورد دو برابر شدن زمان در اندونزی است ؟

سایت جهان ما در داده های محاسبه نرخ رشد موارد جدید برای کشورهای مختلف.

کره جنوبی تعداد موارد جدید دو برابر در هر 13 روز. ایران و ایتالیا در حال بدتر دو برابر هر هفت و پنج روز بود. چین در ماه مارس دو برابر آن موارد هر 33 روز.

اندونزی دو برابر زمان است دو روز. به عبارت دیگر تعدادی از اندونزی موارد دو برابر خواهد شد و در هر دو روز. اگر ما با اشاره به این رقم تخمین زده می شود که تا پایان ماه مارس سال 2020 اندونزی گزارش خواهد شد بیش از 20 ، 000 موارد است.

این است که تعداد بسیار زیادی است و می تواند فلج اندونزی نظام سلامت است.

اما بیایید فرض دو برابر شدن زمان از اندونزی است که همان ایران (هفت روز) و یا ایتالیا (پنج روز) پس از آن ما یک تصویر از موارد ستون در ماه آوریل است. با فرض رشد نمایی شبیه به ایتالیا و ایران و سپس در پایان ماه مارس اندونزی را گزارش بین 600-1,000 موارد و در پایان مارس وجود خواهد داشت بین 11,000-71,000 coronavirus موارد است.

ما باید توجه داشته باشید که موارد گزارش شده هستند افرادی که به یک مرکز پزشکی خود را. این افراد پس از به رسمیت شناختن علائم شبیه COVID-19 یا مردم از ردیابی تماس با ردیابی های قبلی مثبت بيماران است.

ما هنوز هم نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم که COVID-19 نیست و یا نمی خواهید به می آیند برای تست چون تقریبا سه هفته پس از اولین مورد تشخیص وجود توده به عنوان تست در کره جنوبی و ایتالیا.

عظیم COVID-19 تست سریع با 125,000 COVID-19 آنتی بادی مبتنی بر سریع تست کیت شروع این هفته در شهرهای مختلف و regencies از coronavirus نقطه داغ, از جاکارتا, West Java و Banten استان با تمرکز بر گروه های آسیب پذیر از جمله پزشکی کارگران است.

مداخلات برای جلوگیری از رشد نمایی

اندونزی به تازگی وارد نمایی فاز. دولت باید اقدام فوری برای کاهش دو برابر شدن موارد توسط:

  1. افزایش امتحانات از افراد در معرض خطر در مناطق که در آن آلوده مورد رخ داده است و یا مناطقی که باید نشانه ای از انتقال. استفاده سریع و بالا تشخیص تست های عملکرد به تفکیک دقیق بین آلوده و غیر آلوده به افراد است.

  2. ارائه اطلاعات در محل سکونت بیمار در زیر سطح منطقه به طوری که مردم می توانند در بررسی خود و اجتناب از تماس با این مناطق

  3. افزایش آگاهی عمومی و تشویق جامعه به حداقل رساندن تماس با هر یک از دیگر و یا اجتماعی فاصله. برای مثال محدود کردن تحرک بین آلوده مناطق یا شهرهای پیاده سازی سخت مهاجرت نظارت به افراد بازگشت به خانه از مناطق آلوده و اعمال تحریم ها به نقض حقوق بشر در انبوه جمع آوری بان.

با فشرده تر استفاده از علم و تکنولوژی و بهبود هماهنگی بین نهادهای محلی و همچنین همکاری بین سازمانها در سطوح منطقوی و بین المللی ما معتقدیم که این بیماری همه گیر می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو