از دست دادن از دانشجویان بین المللی با توجه به COVID-19 محدودیت پیش بینی شده ترم دوم کاهش را ببینید دانشگاه بین از دست دادن$3 و 4.5 میلیارد دلار با توجه به دانشگاه های استرالیا است.

بخش آموزش عالی پرداخته می شد یکی دیگر از ضربه این هفته دولت گفت: دانشگاه نمی کنید افزایش دسترسی به یک$130bn JobKeeper صندوق برای ثبت نام موسسات خیریه.

دانشگاه برآورد بیش از 21,000 مشاغل در معرض خطر در شش ماه آینده و پس از آن.

در آوریل 3, نخست وزیر اسکات موریسون گفت: در مورد دانشجویان بین المللی:

اگر آنها در یک موقعیت برای حمایت از خود و سپس وجود دارد جایگزین برای آنها را به بازگشت به کشورهای خود.

این سرد بود و در آن بی تفاوتی. مشترک المنافع است دلیل خوبی برای حمایت از دانشگاه ها ضربه توسط سقوط دانشجویی بین المللی درآمد به عنوان بخشی از آن همه گیر اقدامات محرک اقتصادی.

زمان دانشگاه شغل بستگی دارد این درآمد است. با توجه به Deloitte دسترسی به اقتصاد گزارش به سفارش دانشگاه های استرالیا, دانشگاه های کمک$41 میلیارد دلار به اقتصاد استرالیا و پشتیبانی در مجموع 259,100 شغل تمام وقت در سال 2018 است.

دولت نیز دلایل خوبی برای حمایت از دانشجویان بین المللی که شغل از دست داده اند و نمی توانند برای JobKeeper یا کارجویان پرداخت.


ادامه مطلب: JobKeeper پرداخت: چگونه آن کار خواهد کرد که دست و چگونه به آن را دریافت ؟


دانشجویان بین المللی در استرالیا کمک بیش از هزینه های آنها پرداخت. آنها همچنین صرف پول در حالی که آنها در اینجا, ایجاد شغل و درآمد در اقتصاد گسترده تر.

در واقع بین المللی در بخش آموزش و پرورش تبدیل شده است تا از لحاظ اقتصادی قابل توجهی است که برای سوزاندن آن در حال حاضر خواهد شد تعدیل استرالیا پس از همه گیر بازیابی.

چقدر قابل توجهی ؟

از سال 1985 زمانی که مشترک المنافع اجازه استرالیا دانشگاه ها و کالج ها برای شارژ کامل به جای یارانه, هزینه, درآمد, از دانشجویان بین المللی نمایی رشد کرده در شرایط واقعی پهن تنها به طور خلاصه توسط GFC.

نمایی است از یک اصطلاح آشنا در این همه گیر روز. این یکی دیگر از راه صحبت کردن در مورد ترکیب – رشد بر رشد. خط آبی در زیر نمودار در استرالیا صادرات آموزش نمایی است.

مجموع صادرات آموزش – استرالیا به عنوان حسابهای ملی آنها دسته بندی – شامل هر دو هزینه های دانشجویان بین المللی پرداخت و مقدار آنها صرف کالا و خدمات در حالی که در استرالیا.


نمودار یک


آموزش صادرات به عنوان ما می دانیم که آنها امروز رشد کرده بود از نزدیک به صفر در سال 1970 به حدود 37$میلیارد سال مالی گذشته (2018-19). در 2018-19 آنها تشکیل شده تقریبا 40 درصد از استرالیا-صادرات خدمات و 9 درصد از صادرات همه کالاها و خدمات است.

مقایسه کل استرالیا روستایی-صادرات به جهان حدود 44 میلیارد سال مالی گذشته.


ادامه مطلب: Coronavirus شیوع بزرگترین بحران تا کنون به آمار بین المللی آموزش و پرورش


دانشگاه در حال تقلا برای تعیین اندازه اجتناب ناپذیر دانشجویی بین المللی کاهش آنها را تجربه کنند. برای مثال در مارس 1 سال 2020 56% بین المللی دارندگان ویزای دانشجویی از چین به خارج از استرالیا و دانش آموزان چینی حساب برای یک سوم از کل صادرات آموزش.


نمودار دو


از سال 2003 تا سال 2018, بین المللی, خشکی, دانشجو, درآمد, گل رز به طور متوسط به عنوان یک سهم از همه دانشگاه’ درآمد از 14 درصد به 26 درصد است. برای برخی از دانشگاه ها این وابستگی است و حتی بیشتر نیز بیش از 30 درصد است.

کلی دانشجو درآمد نیز رشد هر دو به عنوان یک سهم و نسبت بیشتری از درآمد کل. نه مشترک المنافع بودجه به اشتراک گذاری و نه هزینه های دانشگاه ها در آموزش دانشگاهي نگه داشته است. دوم کاهش یافته است به عنوان یک سهم از درآمد حاصل از 37 درصد در سال 2003 به 30 درصد در سال 2018 است.


نمودار سه


آنچه دولت باید انجام دهید

وزیر آموزش و پرورش دن Tehan پیام به دانشجویان بین المللی را برنده چند نفر از دوستان. در یک طرف آن می گوید: “شما ما دوستان ما همکلاسی ما همکاران و اعضای جامعه ما” و اجازه می دهد تا کسانی که در استرالیا برای بیش از 12 ماه دسترسی به superannuation.

طلبانه آن اضافه می کند که که در آن ما نیاز شما (مانند پرستاری و مراقبت از سالمندان) ما به شما اجازه کار بیشتر از حد مجاز 40 ساعت در هفته.

و هیچ کارجویان پرداخت حتی برای کسانی که در اینجا برای بیش از یک سال اما صرفا دسترسی به, آنچه باید ناچیز بازنشستگی حساب است تکان دهنده, راه درمان “دوستان ما” و “اعضای جامعه ما”.

با توجه به مقدار پول این دانش آموزان را در آورده و به اقتصاد ما به آنها دسترسی به کارجویان پرداخت خواهد به نفع همه ما است.


ادامه مطلب: 3 راه coronavirus شیوع تاثیر می گذارد دانشجویان بین المللی و چگونه متحده کمک می کند


آموزش عالی نیز نیاز به یک سیاست هماهنگ در سراسر کشور پاسخ خود را – نه فقط یکی که روابط آن با دیگر اقدامات است.

دولت باید در نظر reintroducing تقاضا محور بودجه که در عمل بین 2012 و 2017. تحت این سیستم دانشگاه ثبت نام می تواند تعداد نامحدودی از لیسانس-مدرک دانش آموزان به هر رشته ای غیر از پزشکی و پرداخت می شود برای هر یک از آنها.

بازگرداندن این سیاست به ویژه در نور از یک افزایش اجتناب ناپذیر در دانش آموزان داخلی است که به دنبال این بیماری همه گیر و افزایش بیکاری. دن Tehan است حاکی از حمایت بیشتر است در فروشگاه برای دانشجویان داخلی اما روشن نیست که آیا تقاضا محور بودجه خواهد بود دوباره بازسازی شد.


ادامه مطلب: تقاضا محور بودجه برای دانشگاه ها یخ زده است. این به چه معناست و باید سیاست بود بازگرداند ؟


به دانشگاه دسترسی به همان JobKeeper وضعیت به عنوان سازمان های خیریه که واجد شرایط هستند در صورتی که تجربه 15% درآمد کاهش حس می کند. این امر به معنی دانشگاه بهتر خواهد بود قرار داده شده برای حمایت از آسیب پذیر ترین کارکنان یعنی بزرگ نسبت های گاه به گاه آموزشی و کارکنان اداری که بر روی آنها تکیه می کنند.

دانشگاه ها را کوچک

بدون کافی حمایت دولت از دانشگاه ها خواهد بود مجبور به کوچک شدن با زیان کار به احتمال زیاد اتفاق می افتد نسبت به کاهش در درآمد. دانشگاه هزینه شده اند به طور گسترده نسبت به درآمد کل.

از آن نشده است که اگر این رشد در دانشجویان بین المللی درآمد قرنطینه و اختصاص داده شده به مقاصد خاص. این فقط همراه با داخلی دانشجویی درآمد و بودجه رشد.

در شرایطی که از سراسر کشور پاسخ هماهنگ برای این بخش کاهش درآمد نیز نامتناسب اثر است. برخی از دانشگاه ها این ذخایر نقدی به جذب زیان های کوچک و آن را به عنوان شد سوار از طوفان است.

فقیر دانشگاهها نیست و در چنین موقعیت. برخی ممکن است ذخایر نقدی به مجوز آسان کاهش در اندازه. اگر مجبور پشتیبانی ناکافی به تامل زوائد آن را بدهی را افزایش می دهد و برخی ممکن است شکست بخورند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو