کنترل گرفتن از شیلات یکی از مسائل وابسته به توتم متحد حامیان کمپین انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا. این موضوع دوباره در دستور کار بالا زمانی که مذاکرات بر آینده روابط بین بریتانیا و اتحادیه اروپا قادر به گرفتن محل.

این به نوبه خود بر اساس اصول آزادی دسترسی به آبهای سرزمینی و قوانین حاکم بر قوانین اتحادیه اروپا در مجموع مجاز گرفتن تقسیم شده است بین کشورهای عضو است. هر دو مندرج در اتحادیه اروپا مشترک شیلات سیاست و ماهیگیری سهمیه ثابت شده است از سال 1983. به عنوان “ثبات نسبی” این مجوز یک مقدار نامتناسبی از ماهیگیری در آبهای انگلستان است. عروق از دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا برآورد شده برای گرفتن هشت برابر مقدار ماهی از آبهای انگلستان به عنوان راه دیگری در اطراف.

نقره عزیزان. غنی کری

دولت بریتانیا نشان داده است که یک معامله بهتر برای ماهیگیران خواهد بود یک خط قرمز در مذاکرات است. در آن پیشنهاد می کند که دسترسی به آبهای انگلستان باید با مجوز و سهمیه بندی سهام باید مذاکره شود سالانه بر اساس “منطقهای فایل های پیوست” که ابعاد بین المللی ذخایر ماهی که اقامت 200 مایل منطقه در سواحل یک کشور شناخته شده به عنوان منطقه انحصاری اقتصادی است.

مشکل این است که دسترسی مداوم به انگلستان آب و حفظ موجود سهمیه بندی سهام در حال خطوط قرمز برای اتحادیه اروپا. به نظر می رسد احتمال وجود دارد که بروکسل به دنبال ایجاد یک تعرفه-توافقنامه تجارت آزاد مشروط بر این ترتیبات. علاوه بر این مذاکرات در نهایت به شامل نروژ که همچنین دارای یک مشروع ادعا در دریای شمال سهام و به شدت متکی به دسترسی به آبهای انگلستان برای جلب برخی از گونه.

با چنین موقعیت های مختلف وجود دارد مناسب چشم انداز است که دو طرف قادر خواهد بود برای رسیدن به توافق بر سر یک چارچوب برای جابجایی سهمیه – حداقل نه به رضایت انگلستان ماهیگیری میباشد. این است که قرار است به دست آورد جولای سال 2020 به زمانبندی تعیین شده در انگلستان خروج توافق هر چند که تاریخ است که به احتمال زیاد به اسلاید با توجه به شیوع کروناویروس.

ما مدل سازی

بدترین سناریو این خواهد بود که طرفین به طور یک جانبه خود را تنظیم سهمیه نظر آنها به سهم عادلانه خود را از هر ماهی سهام و در مجموع این تجاوز پایدار گرفتن حد توصیه شده توسط دانشمندان است. دانشگاه Strathclyde انجام مدل سازی مطالعه ارزیابی زیست محیطی پیامدهای چنین احتمال استفاده از دریای شمال به عنوان یک مطالعه موردی.

ما گزارش های دیگر بیشتر ویژگی های نسخه موجود است که در اینجا – پیش بینی سهمیه که مذاکره طرفین ممکن است مجموعه ای از دریای شمال شیلات در صورت مذاکرات شکستن. اینها بر اساس اخیر فرود داده ها و برآورد منطقهای فایل پیوست برای کلید ذخایر ماهی.

ما محاسبه شده است که بریتانیا می تواند به دنبال چهارگانه آن دریای شمال, شاه ماهی گرفتن و سه برابر مقدار آن جلب برای برخی از گونه های دیگر مانند saithe و تنها. از سوی دیگر بریتانیا در حال حاضر دارای یک سهم عادلانه از سهمیه برای گونه ها مانند ماهی و اکثر سهمیه برای صدف بنابراین آن گونه احتمالا کمتر بحث برانگیز است.

اگر اتحادیه اروپا حاضر به رها کردن هر یک از سهمیه خود و تلاش برای گرفتن آن در خارج از آبهای انگلستان این امر ترجمه به 60 ٪ به طور کلی افزایش در trawling برای pelagic ماهی مانند ماهی خال مخالی و عجیب و غریب. این امر فشار بین المللی شاه ماهی گرفتن به 70 درصد بیشتر از سطح توصیه شده توسط شورای بین المللی برای اکتشاف دریای (ICES). همانطور که برای demersal ماهی مانند ماهی روغن ماهی و سفیداب ما پیش بینی 10 درصد افزایش می یابد در هر دو trawling فعالیت و در مجموع بین المللی گرفتن.

Pelagic کرجی لنگر در لرویکک در جزایر شتلند. مایکل هیت, نویسنده ارائه شده

ما با استفاده از دو مدل مختلف ریاضی برای شبیه سازی چگونه این تغییر تاثیر می گذارد دریای شمال اکوسیستم و ذخایر ماهی. اولین مدل پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد به هفت کلید شیلات گونه: ماهی کاد, ماهی, whiting, saithe, ماهی پهن و تنها. آن را تعیین احتمال تخم ریزی سهام در حال سقوط به زیر پیشگیرانه سطح (Bpa) که در آن ماهیگیری شروع به تهدید آینده از یک گونه. این نقطه که در آن یخ توصیه برای کاهش ماهیگیری به حفظ سهام.

ما دوم مدل پیش بینی آنچه که اتفاق می افتد به عنوان یک کل به وب غذایی است که شبکه ای که می خورد و چه در دریا. این مدل به نمایندگی از طیف وسیعی از گیاهان و حیوانات در دریا, از باکتری ها برای نهنگ ها.

هر دو مدل پیش بینی کرد که اگر بریتانیا و اتحادیه اروپا عمل یک جانبه به مجموعه خود سهمیه بزرگترین خطر این است که برای سهام پلانکتون-خوردن pelagic ماهی به خصوص ماهی. خطرات به demersal ماهی به عنوان یک کل در حال کوچکتر هر چند هنوز هم وجود دارد یک خطر مهم برای cod سهام. نگاه کوتاه مدت و بلند مدت چشم انداز هدف قرار دادن Bpa نمودار زیر مقایسه اثر یک طرفه سهمیه جدید بریتانیا-توافق اتحادیه اروپا است که حفظ وضع موجود (بر روی نمودار به آنها را بزرگتر).

SSB = تخم سهام زیست توده. دانشگاه Strathclyde

اگر هیچ توافق رسیده است ما مدل دوم نیز پیش بینی کاهش در پرندگان دریایی و cetaceans – نهنگ دلفین ها و porpoises. این بود که با توجه به ترکیب و در نتیجه کاهش مواد غذایی اصلی خود عرضه است که عمدتا pelagic ماهی و بیشتر از آنها در حال مرگ از گرفتار شدن در تورهای ماهیگیری.

یافته فرض کنیم که انگلستان نمی شنده ابتلا به sandeels پس از حذف کشتی های خارجی از آب آن. نروژ و دانمارک در حال حاضر در حال گرفتن بیش از 150.000 تن از sandeels در هر سال در انگلستان دریای شمال برای پردازش به ماهی غذا. بریتانیا بسیار کوچکتر سهمیه تخصیص برای این گونه اما به طور معمول معاملات آن برای گونه های دیگر و جلب فقط 2000 تن است.

بعید به نظر می رسد که بریتانیا توسعه می تواند وسیله ای برای گرفتن و پردازش sandeels در کوتاه مدت حتی اگر بازار در دسترس بود و این پشتیبانی توسط سیاست. Sandeel ماهیگیری نیز ممنوع کردن ساحل شرقی اسکاتلند و شمال شرق انگلستان برای حفاظت از تامین مواد غذایی برای seabird مستعمرات. واضح است که اگر انگلستان sandeel شیلات بود که میان به این مدل علاوه بر سهمیه موجود توسط نروژ و دانمارک عواقب آن برای اکوسیستم خواهد بود تشدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو