نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرده است که تنها پنج نفر می تواند شرکت در یک عروسی به عنوان بخشی از سختی محدودیت های جدید برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

اما چرا این تعداد به طور خاص ؟ با توجه به قانون ازدواج سال 1961 برای ازدواج باید از نظر قانونی معتبر در استرالیا پنج حداقل تعداد افرادی که نیاز به حضور در مراسم: این زن و شوهر دو شاهد و زنا ،

اما نیاز به حداقل دو شاهد و یا حتی ازدواج برگذار نیست همیشه یک الزام قانونی است.

مختصری از تاریخچه حقوقی

رسمی نیاز است که یک ازدواج برگذار officiate عروسی برای اولین بار معرفی شد در شورای چهارم Lateran از 1215 های قرون وسطی شورای ارشد کلیسای مقامات برگزار پاپ.

کلیسای کاتولیک رومی تا به حال به دنبال تضعیف نامنظم یا راز ازدواج با اصرار مردم به ازدواج قبل از یک کشیش. به عنوان ازدواج درک بود به یک امر مقدس ازدواج برگذار شد لازم نیاز به اطمینان حاصل شود که زوج های ملاقات شرعی و قانونی میدانیم.

قرن 16 شورای ترنت یک سری از ضد اصلاحات جلسات معرفی شده نیاز است که یک مدرک معتبر کلیسا ازدواج نیز نیاز به دو شاهد. هدف این بود که برای جلوگیری از تقلب و ترویج یقین در شکل گیری ازدواج.


ادامه مطلب: در سن coronavirus تنها کوچک عروسی مجاز و خانواده BBQ است


انگلستان تا به حال دستخوش اصلاحات پروتستان در این زمان و نه تا به حال به تصویب رسید همه از این قوانین است. با توجه به قرون وسطی قانون شرع زوج انگلیسی می تواند ازدواج بدون هر کس دیگری در حال حاضر به سادگی با تبادل عروسی پاکستان در زمان حال (برای مثال “من شما را به جهنم همسر من از این روز به بعد”).

این ناشی از عدم قطعیت و منجر به elopements. نیز وجود دارد سرکش کشیش که انجام شده راز ازدواج برای eloping, ارتباط جنسی, شناخته شده به عنوان “ناوگان ازدواج” (به نام بعد از لندن آموزش روحانیون در ناوگان زندان).

بزرگ شاعر انگلیسی John Donne ازدواج در این راه است. او دستگیر شد و تنها آزاد پس از اثبات این است که ازدواج خود را قانونی بود.

کلیسای انگلستان در نتیجه می خواستم به اعمال کنترل بیشتر بر ازدواج. خداوند Hardwicke ازدواج عمل 1753 متعاقبا معرفی نیاز است که همه به رسمیت شناخته شده و ازدواج باید توسط مجاز روحانی از کلیسای انگلستان.

حضور برگذار شد و در نتیجه یک الزام قانونی برای ازدواج در انگلستان است. (یهودی و لرزنده ازدواج بودند معاف از این قانون است.)

این قانون ازدواج سال 1836 به پایان رسید کلیسای انگلستان را در انحصار بیش از, ازدواج, legalising مدنی مراسم که امروز وجود دارد.

این قانون همچنین به معرفی نیاز است که دو شاهد حاضر در یک عروسی. یک سیستم ثبت تولد و مرگ و ازدواج معرفی شد در انگلستان در همان سال است. این بدان معنی است که بیشتر رسمی مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام ازدواج, از این رو شهود.

انگلیسی قوانین آورده و سپس به استرالیا و این است که چرا پنج نفر را برای حضور در یک عروسی.

عروسی هنوز هم اتفاق می افتد در سراسر جهان در طول coronavirus از جمله در تایلند, اما مردم در حال گرفتن بیشتر احتیاط کنند. RUNGROJ YONGRIT/EPA

می تواند ما legalise پروکسی ازدواج?

با توجه به زمان حکومت اجتماعی و فاصله آن ممکن است زمان را در نظر بگیرید که آیا پروکسی ازدواج باید معرفی شده است.

یک پروکسی ازدواج یک عروسی ساده برگذار ازدواج که در آن یک یا هر دو از ازدواج احزاب وجود ندارد. یک پروکسی, نامزد و یا ازدواج با حزب به عنوان یک جانشین برای یک یا هر دو نفر که ازدواج کرده است.


ادامه مطلب: من باید لغو عروسی ؟ من بچه ها جشن تولد ؟ چرا دولت ممنوع داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر


یک پروکسی ازدواج از نظر قانونی به رسمیت شناخته شده شکل از ازدواج در استرالیا به خاطر یک زن و شوهر باید حضور فیزیکی در یک مراسم عروسی برای ازدواج معتبر است. پروکسی ازدواج نیز غیر قانونی در بسیاری از کشورهای دیگر به دلیل نگرانی بیش از شم ازدواج به خصوص برای مقاصد مهاجرت.

اما پروکسی ازدواج بودند در طول تاریخ مورد استفاده قرار گیرد به منظور تسهیل در ازدواج بیش از مسافت های طولانی مانند ناپلئون بناپارت پروکسی ازدواج به اتریش دوشس در سال 1810.

پروکسی ازدواج ویژه حقوقی امروز در چند ایالت آمریکا هر چند از آن است که به طور کلی محدود به اعضای نیروهای مسلح که در وظیفه فعال است. برخی از پروکسی ازدواج نیز در حال وقوع بیش از اسکایپ یک عمل به طور فزاینده ای رایج در جوامع مهاجر.

تا زمانی که رضایت واقعی از یک فرد برای ورود به یک اصل رابطه متعهد می شود, تاسیس, پس از آن واقعا وجود دارد هیچ دلیلی برای یاغی پروکسی ازدواج. از جان گذشته بار تماس برای اقدامات ناامید.

دولت استرالیا در حال حاضر محدود مراسم به پنج نفر. اگر یک مستند است که تا کنون نام و مراسم ازدواج ممنوع, زندگی و عشق هنوز هم نیاز به رفتن. پروکسی ازدواج می تواند یک راه حل مناسب در یک سیاره تنهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو