با برخی از استانهای بازگشایی آن کانادا PPE زنجیره تامین ایستاده ؟

تورنتو — تلاش های سراسر کشور و خارج از کشور در حال کمک به کانادا توسعه پایدار تامین نیاز تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در میان COVID-19 pandemic مقامات فدرال روز یکشنبه گفت.

به دست آوردن PPE شده است یک چالش عمده برای دولت در طول این بیماری همه گیر به عنوان بسیاری از کشورها شده است outbidding یکدیگر و رقابت برای دسترسی به یک منبع محدودی از ماسک ماسک ها و موارد دیگر.

این وضعیت در چین که در آن بسیاری از عرضه های جهان از PPE است ساخته شده است تشبیه به “غرب وحشی” با اجاره هواپیما در حال تبدیل به اطراف و فرستاده شده به خانه پس از یک پیشنهاد عالی در آمد و برای تامین آنها به معنای حمل. ماه گذشته تحت تاثیر این دو پرواز سازمان یافته توسط دولت کانادا.

این مهم است که نه تنها به دلیل مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگران در معرض COVID-19 بیماران نیاز به حفاظت از این بیماری اما به دلیل کافی منابع PPE یک عامل کلیدی در برنامه ریزی برای بازگشایی بسته بخش هایی از جامعه و برخی از استان های آماده به حرکت به جلو با بازگشایی.

“همانطور که ما باز کردن و ما به عنوان بیشتر و بیشتر انتقال برنامه به طور بالقوه … ما باید مطمئن شوید که هنگامی که بیماران شروع به آمدن به بيمارستان و ما شروع به دیدن یکی دیگر از خروش که PPE است که هنوز هم در دسترس” دکتر Zain Chagla, یک متخصص بیماری های عفونی در سنت جوزف بهداشت و درمان در Hamliton, Ont., گفت: CTV News Channel در روز یکشنبه.

صحبت کردن از راه دور بر روی چهار شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در اتاوا خدمات عمومی و تدارکات وزیر آنیتا آناند گفت: کانادا توانایی برای به دست آوردن PPE از چین به طور قابل توجهی بهبود یافته از روز خالی هواپیما پرواز به خارج از کشور. او اشاره کرد که وجود داشته است “پروازهای تقریبا هر روز این هفته” از جمله جمعه شب ورود بزرگترین هواپیمای باری.

“در یک محیط رقابتی تیم اختصاص داده شده ما بر روی زمین در چین تضمین می کند که منابع در حال آمدن به انبار و ساخت راه خود را بر روی هواپیما به کانادا,” او گفت.

به عنوان دولت می یابد و جای پای خود را در تامین امنیت PPE از چین تولید کنندگان داخلی در حال تجهیز نشدن کارخانه های خود را به تولید تجهیزات مورد نیاز ساخت کانادا کمتر متکی به واردات است.

معرف های شیمیایی مورد استفاده در پردازش COVID-19 آزمون یک نمونه از این. در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر در کانادا مواجه جمع شدن در انجام آن آزمون با توجه به کمبود میان بالا تقاضای جهانی برای مواد. در حال حاضر, New Brunswick مبتنی بر LuminUltra قادر به تولید به اندازه کافی معرف برای رسیدگی به یک بار از 500,000 آزمون در هر ماه تا سال آینده.

آناند دقیق چندین قرارداد دولت امضا شده با کانادا تولید کنندگان گفت: توافق با Medicom تماس برای 80 میلیون فولاد ماسک در هر سال بیش از 10 سال آینده از شرکت و کارخانه در کبک و همچنین 20 میلیون N95 ماسک.

یکی دیگر از کبک تولید کننده Logistik Unicorp امضاء کرده و به تولید 11 میلیون پزشکی لباس آناند گفت: در حالی که انتاریو استرلینگ صنایع و کانادا بازوی هیولت پاکارد را تولید 15.5 میلیون دلار به صورت سپر.

امضای قرارداد تنها قدم اول است ، با توجه به آمار دولت کانادا دستور داده است تا بیش از 52 میلیون سپر چهره صدها میلیون ها نفر از ماسک و بیش از یک میلیارد جفت دستکش, اگر چه تنها بخش کوچکی از این منابع دریافت شده است.

برای کمک به صاف کردن مسیر از سفارش به دستیابی به دولت ایجاد کرده است آنچه در آن است که تماس با COVID-19 شورای تامین است که ارائه مشاوره به دولت در مورد نحوه ساخت زنجیره تامین قادر به دست زدن به کانادا خواسته در حال حاضر و در آینده از جمله اگر همه گیر بدتر. اعضای آن شامل بسیاری از کسب و کار و تولید و حمل و نقل ذینفعان و همچنین نمایندگانی از گروه هایی مانند کانادا انجمن داروسازان و صلیب سرخ کانادا.

“از تولید به ورود و یا تولید در کانادا و آنچه در آن است که ما می تواند انجام متفاوت به اطمینان حاصل شود که ما مناسب و موثر و کارآمد تدارکات در درون دولت ما و در سراسر کشور؟” آناند گفت.

“این است که تدارک مثل آن را هرگز قبل از انجام شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de