چهار روز قبل از ایالات متحده, Iowa دموکرات قفقاز بعدی شنبه AEST این RealClearPolitics نظرسنجی متوسط است برنی ساندرز دقت پیشرو با 23.8% و به دنبال آن جو بایدن در 20.2% پیت Buttigieg 15.8% الیزابت وارن 14.6 درصد و ctq 9.6 درصد.

در سراسر کشور آن را 28.8% بایدن 22.5% Sanders 14.1% Warren 8.5% مایکل بلومبرگ و 6.0 درصد Buttigieg. در دو هفته گذشته بایدن و به خصوص ساندرز به دست آورده اند عمدتا در هزینه وارن و Buttigieg.

آیووا مهم است زیرا آن کمک می کند تا به باد افشان زمینه از نامزدها و داوطلبان که فراتر از انتظارات اغلب افزایش ملی خود را به رای گیری می شود.

اما تقریبا همه سفید آیووا را نمایندگی نمی کند به طور کلی دموکراتیک اولیه رای دهندگان. بایدن به نظرسنجی به شدت با رای دهندگان اما نه به خوبی با سفیده.


ادامه مطلب: موریسون را تصویب رتبه بندی سقوط بیش از bushfires در اولین سال 2020 Newspoll; ساندرز است باریک و سرب آیووا


اگر به عنوان برخی از نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن با این وجود برنده آیووا او خواهد بود به احتمال زیاد حزب دموکرات نامزد به صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. اگر او نتواند به پیروزی آیووا بایدن است که هنوز هم به خوبی قرار داده شده که مسابقه تبدیل به متنوع تر متحده است.

تحلیلگر سی ان ان هری Enten می گوید که با وجود ساندرز’ زمان, آیووا, نظرسنجی, سرب, او هنوز هم تنها یک تا دو در پنج شانس را به نفع خود. از لحاظ تاریخی سنجی نشده اند خوب است در قفقاز وجود دارد و می توان در اواخر نوسانات در آیووا. تحلیلگر Nate نقره ای می گوید: نظر سنجی در این مرحله در هشت گذشته 11 رقابت آیووا قفقاز برای هر دو حزب بوده است نادرست است.

چه اتفاقی می افتد در قفقاز

این خبری بلومبرگ مقاله توضیح می دهد که آیووا قفقاز. آنها آغاز خواهد شد دوشنبه در 7بعد از ظهر به وقت محلی (12 بعد از ظهر شنبه AEST). در ابتدا جلسه شرکت کنندگان تقسیم به گروه های مربوطه به نامزد آنها پشتیبانی می کند.

اگر نامزدها برنده شدن در کمتر از 15% در یک خاص حزبی سایت حامیان آنها خواسته خواهد شد که به تراز قرار گیرند. یک نامزد در ابتدا اعلام کرد “عملی” می تواند تبدیل به قابل دوام در دور دوم اگر آنها پس از روشن شدن 15% آستانه. داوطلبانی که اعلام شد ماندگار در دور اول نمی تواند از دست دادن پشتیبانی می کند اما می توانید از حامیان عملی نامزدها.

همانطور که من نوشت: قبلا یک انجمن مجزا از یک اصلی است که انجام شده توسط دولت در انتخابات اقتدار. یک تفاوت عمده از استاندارد های انتخاباتی تمرین است که یک حزبی است نه رأی مخفی است. قفقاز به مراتب پایین تر مردم در انتخابات از مقدماتی و در نتیجه وزن بیشتر برای فعالان حزب.

این آیووا دموکرات ها را در گزارش سه نتایج خود را از قفقاز: خام مجموع رای قبل از تجدید این مجموع پس از تجدید و تعداد هيئت دولت معادل که مانع عملی نامزدها. قبلا تنها نمایندگان ایالت گزارش شده است. این امکان وجود خواهد داشت اختلاف بین این اقدامات به خصوص با نزدیک رای دادن.

چه اتفاقی می افتد پس از آیووا?

وجود دارد سه دموکراتیک ریاست جمهوری رقابت در فوریه: مقدماتی نیوهمپشایر (11 فوریه) در نوادا حزبی (فوریه 22) و کارولینای جنوبی اولیه (مارس 29). پس از نوادا وجود دارد این است که تنها یک دولت (وایومینگ) است که با استفاده از حزبی فرمت به تصمیم نمایندگان خود را.

ساندرز اتحاد رسید در نیوهمپشایر و آگهی های با 26.3% به دنبال بایدن در 16.8%, Buttigieg 14.8% و وارن 13.5%.

دو ژانویه نوادا سنجی به بایدن یک تا شش نقطه سرب بیش از Sanders. شده است وجود دارد تنها یک ژانویه نظرسنجی از ایالت کارولینای جنوبی که به بایدن 21-نقطه سرب بیش از نزدیکترین رقیب.

چهار اوایل متحده به حساب فقط 4 درصد از نمایندگان متعهد و مهم هستند و عمدتا به ایجاد دونده جلو و باد افشان در این زمینه است.

در “شنبه” 3 مارس 14 متحده رای از جمله نماینده سنگین تگزاس و کالیفرنیا. بیش از 1500 متعهد نمایندگان یا 34 درصد از تمام نمایندگان متعهد خواهد بود تصمیم گرفت در سه شنبه. این روز می تواند تعیین کننده باشد.

نمایندگان در حال متناسب اختصاص داده اما نامزدها باید با 15% آستانه را به نفع خود هر گونه نمایندگان هر دو در داخل یک دولت و کنگره District (CD). نمایندگان را به خود اختصاص دادند متحده و سی دی بر اساس جمعیت و چگونه دموکراتیک متمایل به آنها هستند.


ادامه مطلب: ما دموکرات در انتخابات مقدماتی: بایدن پیشرو به دنبال Sanders, Warren, Harris; و تهمت بود مورد ضرب و شتم?


اگر ساندرز بزرگ برنده در آیووا و نیوهمشایر, او به احتمال زیاد به افزایش در نظر سنجی های ملی. کابوس سناریو برای متوسط دموکرات است که وارن حامیان تغییر ساندرز در حالی که متوسط رای تقسیم شده است بین بایدن و داوطلبانی که بعید است برای رسیدن به 15% آستانه مانند بلومبرگ ، Buttigieg و Klobuchar.

بایدن است محروم توسط اوایل تقویم به عنوان آیووا و نیوهمپشایر تقریبا همه سفید با ساندرز به احتمال زیاد با بهره گیری از سناتور برای همسایه ورمونت در نیوهمپشایر.

مغلوب ساختن پیشی جستن رأی و انتخابات و نظر سنجی

با تمام سنجی megyn kelly کل اتحاد مغلوب ساختن پیشی جستن رتبه بندی در 42.8% تایید 52.8% رد برای خالص تصویب -10.0%. با نظر سنجی از احتمال زیاد یا ثبت نام رای دهندگان مغلوب ساختن پیشی جستن رتبه بندی در حال 44.3% تایید 52.0% رد (خالص -7.7%).

از اواسط ژانویه, مقاله, مغلوب ساختن پیشی جستن شبکه رتبه بهبود یافته است و حدود دو امتیاز با وجود استیضاح جلسات. قوی ما اقتصاد است که به مراتب مهم تر به غیر از کالج فارغ التحصیل رای دهندگان.

ملی در انتخابات, نظر سنجی, بایدن آگهی تهمت 4.3% در RealClearPolitics میانگین Sanders, آگهی 3.0% وارن آگهی 1.2% بلومبرگ آگهی 3.2% اما Buttigieg مسیرهای پیاده روی مغلوب ساختن پیشی جستن 0.2%. این حاشیه ها کمی تغییر از ماه دسامبر است.

اقتصاد ایالات متحده در حال 2.1% annualised رشد در سه ماهه دسامبر

در دسامبر 2019 چهارم اقتصاد آمریکا رشد 2.1% annualised سرعت بدون تغییر از رشد در ماه سپتامبر سه ماهه. ایالات متحده در گزارش سه ماهه خود را رشد به عنوان اگر آن اعمال شده به کل سال است. تقسیم بر چهار می دهد آنچه معمولا مورد استفاده در استرالیا – کمی بیش از یک 0.5% رشد.

برای سال 2019 در اقتصاد رشد 2.3% زیر 2.9 درصد رشد در سال 2018 و در زیر برگ برنده دولت پیش بینی حداقل 3 درصد رشد پس از عبور از 2017 کاهش مالیات.

مبارزه با تروریسم در اروپا و انگلستان و کار رهبری و ایرلندی انتخابات

من نوشت: این نظرسنجی Bludger شنبه که Brexit نیست بیش از در ژانویه 31; دولت بریتانیا تا 31 دسامبر به مذاکره یک معامله تجاری با اتحادیه اروپا و تصویب آن را از طریق مجلس است. نیز تحت پوشش: انگلستان کار رهبری مسابقه و فوریه 8 ایرلندی انتخابات.

در وب سایت شخصی در ژانویه 8, من تحت پوشش چپ برنده حیاتی رای اعتماد توسط دو رای در اسپانیا و تشکیل یک محافظه کار/سبز دولت ائتلافی در اتریش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو