با همه گیر در داخل خانه esports آماده است برای آن زمان در خورشید

در برابر جهانی افت لغو ورزشی لیگ و به عنوان بخشی از فصل افتتاحیه لیگ ملی راگبی (NRL) طرفداران به تازگی بسته بندی غرفه از تاونزویل جدید کوئینزلند کشور, بانک ورزشگاه.

خوشبختانه حرفه ای ورزشی و بدن را در حال حاضر متوجه اجتماعی فاصله اقدامات نمی توان نادیده گرفت. برای حفظ فن نامزدی, ورزش, لیگ باید تجدید نظر خود را به حالت تحویل می باشد.

Esports یکی از گزینه امیدوار کننده. این رشد سریع و حرفه ای بازی های ویدئویی رقابت متوسط است که بین افراد و یا تیم. در حالی که این شامل غیر ورزشی در زمینه ورزش-بر اساس بازی ها, esports ارائه می دهد یک واقعیت که در آن ورزشکاران دیجیتالی نشان داده شده است.

Esports در حال حاضر نقشه کشی درخواست تجدید نظر توده اتصالات به راحتی به زندگی آنلاین بسیاری از ما منجر شود.


ادامه مطلب: استادیوم در حال تخلیه کردن در سطح جهانی. پس چرا باید ورزشی استرالیا بوده است تا به کندی عمل می کنند ؟


پاسخ در زمان نامشخص

ورزشی مدیران در حال حاضر مواجه با سابقه اختلال. مشتاق ورزشی طرفداران خود منزوی در خانه cabin fever تنظیم است و آنها ولع مصرف خود را معمول ورزش حل کنند.

در ابتدا NRL و AFL مدیران تلاش خود را برای حفظ نجومی وسایل با طرفداران اما این سرعت غیرقابل دفاع شد.

همانطور که ما سر خم کردن برای مسافت های طولانی و گسترش AFL فصل تعلیق فراتر از آن ممکن است به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد ساخت چشم انداز esports همه جذاب تر.

آینده تصحیح با esports

مالی ترک در استرالیا پیشرو در ورزش حرفه ای لیگ هستند و نه محدود به COVID-19.

سقوط free-to-air تلویزیون دیدگاه ها و کاهش تعداد تماشاگران مسابقه مطرح تجاری قابل توجهی تهدید. تولید درآمد در درجه اول از تلویزیون پخش حقوق دیگر پایدار است. بنابراین esports نشان دهنده بیش از یک فصل پر کننده – آن را یک فرصت ورزش مدیران تا حد زیادی نادیده گرفته, اما ممکن است نیاز به سرعت مدرسه خود را در.

حتی قبل از این بیماری همه گیر, ضربه, Australian sports fan نامزدی در حال تغییر بود. آمار منتشر شده در سال 2017 نشان داد 11.4 میلیون استرالیایی مصرف های ورزشی در گوشی های هوشمند و رومیزی و یا قرص در ماه ژوئیه آن سال – 6 درصد افزایش از ماه ژوئن است. رشد 10 درصد در میان زنان در مقایسه با 3 درصد در میان مردان است.

برای استرالیا طرفداران ورزش پرش به esports خواهد نیاز به کمی تغییر در رفتار مصرف کننده. کشورهای دیگر در حال حاضر شاهد این تغییر. ما Major League Soccer (MLS) مدیران یافت می شود 65 درصد از آنها بیشتر از طرفداران اختصاص داده شده برجسته فیفا بازی به رانندگی علاقه خود را در فوتبال.

“بازی است که در واقع برای ما مهم تر از مردم بازی فوتبال خود گفت:” MLS مدیر ارشد خواص جیمز اموزش.

در سال گذشته یک رکورد شکستن شماره (109,000) از شرکت کنندگان در سراسر جهان به رقابت در فرمول 1 را در نرم افزار پیش نویس یک مرحله از 2019 فرمول 1 جدید تعادل Esports سری.


ادامه مطلب: در حال esports بعدی لیگ برتر ورزش ؟


Esports و COVID-19

فرمول 1 باعث شده است که اجرای از esport احتمالات در طول COVID-19 نشان دادن تعهد مجازی خود را راه اندازی جایزه بزرگ سری. در حال اجرا در محل مسابقات برنامه ریزی شده برای به تعویق افتاد فصل و شامل چندین مجازی رانندگان F1 طرفداران در خانه هنوز هم می توانید F1 خود را حل کنند.

این لیگ ملی بسکتبال (NBA) بیشتر مردد اما باید غوطه ور انگشتان خود را در آب با ترویج یک esport رقابت شامل 16 از NBA بسکتبال بازیکنان. آن را به احتمال زیاد خواهیم دید بیشتر ورزشی کدهای عمل و آزمایش با حالت های جدید از تحویل در آینده نزدیک.

در استرالیا, همه باشگاه ها بودند آهسته به تشخیص پتانسیل esports. بیش از چهار سال پیش آدلاید کلاغ مقامات متوجه سنتی خود را جریان درآمد شد “اشباع” و شناسایی esports به عنوان یک خیابان برای رشد.

اما AFL تعهد شده آزمایشی در بهترین حالت. این NRL نیز در عین حال به هر یک از تاخت و تاز بود اما با شریک زندگی با یک استرالیا esports شرکت رسانه ای برای Fortnite رویداد سال گذشته است.

نه جنسیتی فعالیت

Esports مانند ورزش واقعی است و نه فقط برای مردان است. تحقیقات نشان می دهد زنان و مردان بازی های ویدئویی در مورد تعداد مساوی. با توجه به سرمایه گذاری خرس در ایالات متحده به تنهایی 11 میلیون نفر به تماشای جریان زندگی در حرکت یا کشش ناگهانی سال گذشته است.

در بازار استرالیا و تجاری رشد از طریق esports سرمایه گذاری می تواند با نفوذ استراتژی به دانه لیگ جوانان. به عنوان بازاریابان به دنبال جذب طرفداران جدید و تقویت های موجود فن وابستگی esports’ اثرات می تواند دو قسم است.

Esports می تواند جذب یک موج جدید از جوان ورزشی, طرفداران آورد و فرعی فرصت برای تعمیق موجود از طرفداران نامزدی.


ادامه مطلب: زمان و صرف هدر نمی رود: بازی های ویدئویی در حال افزایش رفاه در طول coronavirus مستند


نگه داشتن سنت های رفتن

همانطور که همه ما حل و فصل را به همه گیر راه زندگی ورزشی استرالیا مدیران ممکن است نیاز به تغییر از dabbling در esports به توسعه پیچیده تر و جامع esports استراتژی است.

اتکا سنتی جریان درآمد و “دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ورزشگاه صندلی” را ترک کرده اند ورزش ما آسیب پذیر و در برخی موارد به دنبال یک کمک مالی.

شاید مدیران از دست رفته فرصت محوری به سرعت به نگه داشتن طرفداران خود را درگیر خود کارکنان شاغل و آینده خود را امن. در هر صورت در طول این زمان مشکل esports ممکن است کمک به تنفس زندگی جدید را به یکی از کشور از سرگرمی های مورد علاقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im