با هواپیماهای بدون سرنشین و تست های هند جنگ برای نگه داشتن ویروس از محله های فقیرنشین بمبئی

هنگامی که دوربین گرفته شده ده ها تن از خریداران thronging یک بازار در بمبئی کم درآمد Dongri منطقه در هفته گذشته نقض سراسر کشور مستند آغاز کرده اند در مارس 25, مقامات به نام در پلیس برای متفرق کردن جمعیت.

بیست دقیقه بعد این فیلم از Dongri نشان داد که تنها تعداد انگشت شماری از مردم هنوز هم فرز.

برای کمک به اجرای یک مستند در یکی از پرجمعیت ترین مناطق روی زمین مقامات با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین re گرا دوربین های ترافیک و گرما, نقشه, اما این می تواند به سقوط وقتی که می آید به پیچ و خم مانند زاغه کوچه.

“صدها تن سقوط خواهد کرد از طریق ترک هزاران نفر. اما به عنوان طولانی به عنوان آن است که در میلیون ها نفر ما امن هستند” Praveen Pardeshi که سران اصلی شهرستان است مدنی گفت: رادیو فردا در مصاحبه.

بمبئی به حدود 12 میلیون نفر که برخی از 65% زندگی در محله های فقیرنشین. بیشتر از شش میلیون نفر برآورد شده برای زندگی در محیطی منطقه.

موارد تایید شده در این شهرستان را علامت بالا 1,900 از جمله 113 مرگ و میر تا حدود 15% از هند بیش از 12000 مورد شناخته شده.

بمبئی Dharavi اغلب در نظر گرفته آسیا بزرگترین حلبی آباد با برآورد 1 میلیون نفر گزارش کرده است 71 موارد ترس و کارشناسان این تعداد می تواند به صعود به سرعت.

مقامات استرس است که بخشی از بمبئی نرخ بالا بنیادی از تهاجمی تر تست. این شهرستان انجام شده 2,374 فتح کرد گرفته شد آزمون در هر میلیون در مقابل 448 میلیون در پایتخت دهلی نو با توجه به بمبئی گزارش دولت بررسی رویترز روز پنج شنبه.

حدود 82 درصد از coronavirus بیماران در بمبئی پایدار تنها با 2 درصد نیاز به مراقبت ويژه داده ها را نشان می دهد.

“اگر این درصد باقی مانده از ثبات موارد پس از آن ما از طریق” گفت: Pardeshi.

مقامات محاصره بخش هایی از محله های فقیرنشین ای ویژه تب درمانگاه ها و ایجاد مراکز قرنطینه در یک استادیوم خالی و ساختمان های دولتی.

اما محدودیت های سخت برای مشاهده زمانی که زندگی در چنین نزدیک سه ماهه. در اخیر بعد از ظهر در یک قطعه باریک از encumbered توسط بز و سیم برق افسران پلیس التماس کرد با یک دوجین Dharavi ساکنان به خانه بروم.

آصف صدیقی, ساخت و ساز, فروشگاه, کارگر است که زندگی در یک آپارتمان یک اتاق با شش اعضای خانواده قرار داده ماند.

“آنها از ما بخواهید به نگه داشتن یک متر فاصله است اما خانه من است و دو متر است. ما در حال تلاش برای co-operate, اما این غیر ممکن است به ماندن در یک محل مانند این زمینه گفت:” صدیقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im