با تقاضای در حال افزایش PM می گوید هزاران نفر از شرکت های ارائه به COVID-19 لوازم

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید که تقاضا برای بحرانی منابع آزمون کیت هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی است که رفتن در سراسر کشور به عنوان COVID-19 مورد صعود و تقریبا 5,000 کانادا شرکت های رسیده به ارائه کمک به تولید این اقلام است.

ترودو گفت: دولت فدرال از تماس برای کسب و کار مجددا با ابزار تولید است کمک به متراکم کردن ساخته شده در کانادا ذخایر.

برجسته کردن برخی از معاملات در حال حاضر برای امضا لوازم برای شروع به نورد از تولید داخلی خطوط ترودو به ذکر است که بیش از 30000 دستگاه تهویه مصنوعی هستند که ساخته شده و بیش از 20 شرکت در حال کمک پزشکی لباس. که شامل AutoLiv یک شرکت است که به دنبال لباسهای از مواد آن به طور معمول استفاده می کند برای ساختن کیسه های هوا.

دولت همچنان به توصیف زمان تلاش های بین المللی برای تهیه تجهیزات پزشکی به عنوان یک “غرب وحشی” اما بیشتر محموله های ضروری دنده محافظ مجموعه وارد این هفته است.

در میان کسانی که محموله در حال 500,000 ماسک از ایالات متحده شرکت 3M ترودو گفت: پس از چند روز از دیپلماتیک به عقب و جلو.

او زبان به کانادا از خارج از Rideau کلبه, بحث در مورد آخرین اقدامات دولت فدرال گرفتن در جریان همه گیر پاسخ.

ترودو هنوز به تاریخ به زمانی که مجلس سر گرفته خواهد شد برای آن دومین جلسه فوق العاده تصویب چند میلیارد دلاری توسعه به COVID-19 کمک های مالی اقدامات است.

همانطور که از شنبه شب دولت و مجلس رهبر پابلو رودریگز گفت که لیبرال ها تا به حال ارائه پیش نویس یک کپی از قانون پیشنهادی به احزاب مخالف. انتظار می رود کانون مرکزی قانون است که اجازه می دهد برای گسترش دستمزد یارانهای که دولت به نام بزرگترین برنامه های اقتصادی در تاریخ کانادا.

ترودو گفت که خانه رهبران خواهد بود صحبت کردن در طول روز برای رسیدن به یک توافق به سرعت عبور کردند.

جمعه بود و روز اول کانادایی می تواند درخواست جدید کانادا واکنش اضطراری بهره مند و بیش از 788,000 مردم اعمال می شود. اضافی 178,000 زمینه برای اشتغال بیمه معنی نزدیک به یک میلیون کانادایی کاربردی برای فدرال کمک مالی در تاریخ 6 آوریل به تنهایی.

در مجموع 3.67 میلیون کانادایی را برای اعمال این مزایا پس از 15 مارس با اکثریت این ادعا در حال حاضر پردازش شده است.

ترودو روز دوشنبه گفت که دولت فدرال به زودی معرفی اقدامات جدید به اورژانس مزایای در دسترس برای کانادایی که در حال حاضر نمی واجد شرایط مانند قرارداد کارگران و دانش آموزان است.

او در زمان یک لحظه در سخنان خود در روز سه شنبه برای تشکر از خدمات عمومی است که در حال کار در سراسر ساعت به روند این ادعا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im