با COVID-19 مهار تلاش های چه حقوق و حریم خصوصی از بیماران ؟

به عنوان یک کانون COVID-19 شیوع چین راه اندازی کرده است یک بی سابقه ای در تلاش برای کنترل این بیماری قفل کردن ووهان در استان هوبئی — یک megacity از 11 میلیون نفر است.

این اقدامات ممکن است کمک به محافظت در برابر انتقال اما
آیا بیماران اطلاعات شده است به درستی محافظت شده در سوال باقی می ماند. اطلاعات شخصی مانند شناسه ملی شماره مسکونی آدرس و مشاغل شده اند به بیرون درز آنلاین برای افرادی که در سفر از ووهان به شانگهای و یا مغولستان داخلی. یک شهروند کشف شده نام خود را در لیست آنلاین پس از او گزارش به مقامات که او در بازگشت از ووهان به زادگاه خود را از لینهی.

در طول این غیر معمول زمان نگرانی در مورد اطلاعات ایمنی مبتنی بر امکان واقعی از تعصب و آزار و اذیت. اطلاعات نقض نیز می تواند منجر به سرقت هویت.

چگونه چین در پاسخ به این اورژانس بهداشت حادثه در طول سال جدید قمری جشن یک دوره سالانه بزرگترین مهاجرت انسانی در جهان و چگونه پاسخ نفوذ به حریم خصوصی مردم عادی ؟

پیگیری بیماران

برای درک این زمینه غیر قانونی افشای اطلاعات ما باید در بیمار ردیابی فرآیندهای مورد استفاده در چین و مناطق دیگر و نقش مهم نظارت و فن آوری.

آنلاین نقشه ها منابع خوب برای شهروندان نگران به بررسی کنید که آیا وجود دارد قریب الوقوع بیماری تهدید در منطقه خود است. داشبورد طراحی و توسعه توسط دانشگاه جانز هاپکینز ارائه coronavirus شیوع استفاده از داده ها از مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی است. سلامت نقشه های بیمارستان کودکان بوستون از سوی دیگر خلاصه اپیدمی هشدار از طریق گزارش های خبری و رسانه های اجتماعی پست.

یک HealthMap کارگر در بیمارستان کودکان بوستون نظارت بر شیوع بیماری در فوریه. 13, 2020. پشت سر او یک نقشه جهان با رنگ dots مارک موارد COVID-19. (AP Photo/استیون Senne)

هوش مصنوعی نیز ردیابی الگوهای فضایی از این بیماری همه گیر. یک شرکت کانادایی به نام BlueDot جمع آوری چند زبانه اخبار و گزارش ها و داده ها از رسمی عمومی و پایگاه سلامت برای پیش بینی پتانسیل شیوع آینده. محققان از دانشکده پزشکی هاروارد جمع آوری اطلاعات معتبر به علاوه داده های رسانه های اجتماعی به کاوش های جغرافیایی گرایش های این بیماری است.

اما مقامات چینی باید دقیق تر مکان های بالقوه ویروس پخش.

شرکت های مخابراتی در چین اعلام کرد که یک ویژگی است که به تولید یک لیست به تازگی بازدید استانهای زمانی که مشترکین متن یک خط تلفن. ایستگاه های راه آهن به عنوان یکی از در Yiwu مورد نیاز مسافران به نشان می دهد سفر خود را از تاریخچه خط قبل از سوار شدن به قطار و غربالگری افرادی که به هوبئی استان است.

قبل از این از ویژگی های نورد چین تا به حال شده است با استفاده از پلاک و تشخیص چهره تکنولوژی برای پیگیری افرادی که چپ ووهان قبل از شهر مستند. هواپیماهای بدون سرنشین نیز استفاده می شود برای یادآوری مردم به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی.

برخی از شهرداری دولت باید “نوآورانه” روش های دیگر از رویکردهای فنی. شروع Feb. 7 حداقل سه چینی شهرستانها از جمله Hangzhou, Ningbo و ثانیا کشیده تب و سرفه داروهای خاموش داروخانه قفسه بنابراین بیماران با چنین علائم را مجبور به بازدید از پزشکان در بیمارستان ها. برخی از مقامات از استان هبی در شمال چین تبدیل شده است “همسایه علیه همسایه” با ارائه 1,000 RMB (حدود 190) به ساکنان برای هر فرد از ووهان آنها گزارش شده است.

یک کارگر با پوشیدن یک ماسک صورت هدایت ترافیک در بزرگراه تلفات دروازه در ووهان چین در ژانویه. 21, 2020. پلاک مورد استفاده قرار گرفت برای پیگیری افرادی که چپ ووهان قبل از شهر قفل شده بود به سعی کنید برای جلوگیری از COVID-19 شیوع. (Chinatopix از طریق AP)

در خارج از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ دولت صادر کرده است ردیابی مچبند به خانواده بازگشت از هوبئی استان است. این اطمینان به وزارت بهداشت ابلاغ می شود اگر پوشنده لباس برگ های خانه خود را در طول 14 روز دوره قرنطینه.

استراتژی های مشابه استفاده شده است در تایوان که در آن گوشی های هوشمند اختصاص داده شده اند به پلیس اطلاع اگر بیماران نیست قرنطینه در خانه. آیا نظارت بر فن آوری تبدیل خانه قرنطینه به “بازداشت خانگی” همچنان قابل بحث است.

افشای اطلاعات

ردیابی کردن بیماران سخت است اما آیا خود اطلاعات حساس منتشر شده است بستگی به دولت محلی است.

یک مطالعه نشان داد که پس از یک لیست از بیمارستان با MERS-CoV بیماران فاش شد به کره جنوبی در سال 2015 تعداد آزمایشگاه تایید MERS-CoV بيماران کاهش يافت. مطالعه منتشر شده در ماه ژانویه نشان می دهد که مسئول افشای اطلاعات کمک می کند تا کنترل های عفونی بیماری های تنفسی.

احتمالا با الهام از تجربه قبلی کره جنوبی دولت بسیار باز است در مورد برقراری ارتباط با بیمار به فعالیت های عمومی است. مقامات منتشر سفر اطلاعات در 29 تأييد بیماران در وزارت بهداشت و رفاه سایت وارد شده با جمعآوری اطلاعات از تلفن همراه, کارت اعتباری و حمل و نقل کارت سوابق و همچنین به عنوان فیلم دوربین مدار بسته. هنگ کنگ دولت تا به حال مشابه و اندازه گیری, انتشار یک لیست از آپارتمان با قرنطینه ساکنان در وزارت بهداشت ،

یک داوطلب با پوشیدن محافظ ماسک صورت ظهور از سنگر ورود به یک جامعه در ووهان چین در فوریه. 22, 2020. Chinatopix از طریق AP

مقامات ژاپنی با این حال اختلاف نظر در افشای سفر اطلاعات در coronavirus بیماران. ژاپنی, سلامت, کار و رفاه, وزارت, ارائه جزئیات. پس از راننده یک اتوبوس حمل و نقل گردشگران از ووهان آلوده شد با COVID-19 نرا استانی دولت مشترک این مکان اتوبوس سفر کرده بود.

برخی از آمریکایی ها در خط با ژاپنی, وزارت بهداشت و حفظ حریم خصوصی بیمار در اولویت است. در فوریه. 5 اوهایو تصویب پروتکل حفاظت از بيماران مکان مبدا در حالی که خود را در موارد زیر بررسی است. فلوریدا مشابه دولت قانون است که مانع از دسترسی عمومی به اطلاعات در مورد بيماران مشکوک.

الزامات قانونی

در حالی که اطلاعات بیمار افشای شیوه های متفاوت از یک دولت دیگر قوانین هستند در محل برای محافظت در برابر مدیریت نامناسب از اطلاعات حساس است.

در چین اطلاعات شخصی حفاظت از مقررات است که به نام امنیت سایبر قانون جمهوری خلق چین و از بهترین شیوه های از دست زدن به اطلاعات شخصی در توضیح شخصی امنیت اطلاعات و مشخصات.

یک اخطار از فضای مجازی دولت چین (CAC) در فوریه. 9 به وضوح بیان می کند که اطلاعات شخصی مانند “نام سنین, هویت, کارت, شماره, شماره تلفن, خانگی آدرس و سایر اطلاعات از جمله” ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد دیگر از “اپیدمی کنترل و پیشگیری از بیماری.”

در ایالات متحده بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون (HIPAA) توضیح می دهد که تحت چه شرایطی مراقبت های بهداشتی حرفه ای ممکن است افشای اطلاعات بیمار به خانواده, بهداشت عمومی سازمان ها و رسانه ها. خانواده آموزشی حقوق و قانون حریم خصوصی (FERPA) اضافی را فراهم می کند راهنمایی برای پزشکان سلامت در تنظیمات مختلف از جمله دانشگاه و بیمارستان.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی نیز ارسال شده یک بولتن به یاد مراقبت از سلامت کارگران که اطلاعات در مورد “شناسایی بیمار” ممکن است فاش شود به رسانه ها و یا بدون “بیمار اجازه کتبی” به جز در شرایط خاص.

در کانادا شخصی و حفاظت از اطلاعات و اسناد الکترونیکی عمل می کنند (PIPEDA) ملی است قانون حفظ حریم خصوصی است که مقررات مربوط به افشای اطلاعات شخصی از جمله سلامت-شیوه های مربوط به. تحت PIPEDA و تحت استانی حریم خصوصی بیمار, قانون که در آن وجود دارد رضایت مورد نیاز است برای جمع آوری استفاده و یا افشای یک فرد شخصی اطلاعات سلامت. تا به امروز تنها unidentifiable بیمار اطلاعات منتشر شده توسط مقامات بهداشتی برای ایجاد یک جدول زمانی از موارد در کشور است.

با اجرای دقیق قانون حفظ حریم خصوصی گسترده بیماری پیشگیری و آموزش در محل مناسب افشای اطلاعات امید آن است که بیمار نشت اطلاعات را در کاهش چین و حفظ حریم خصوصی بیمار خواهد بود بهتر محافظت شده در طول یک بیماری همه گیر شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>