طوفان زمستانی به برف و باد و باران به انتاریو کانادا و آتلانتیک کانادا

تورنتو — عمده سیستم آب و هوا است ساخت راه خود را به شرق کانادا با انجماد باران و بادهای قوی و بارش برف سنگین انتظار می رود در انتاریو کانادا و بخش هایی از Maritimes در روزهای آینده.

کم فشار سیستم آغاز شده و مؤثر در جنوب انتاریو صبح روز چهارشنبه با بارش برف هشدارهای صادر شده برای مناطق اطراف تورنتو است.

با توجه به محیط زیست و کانادا و شهر تورنتو باید بین 15 و 25 سانتی متر برف در قبل از پنج شنبه صبح.

این سیستم در حال حاضر نقل مکان کرد و به انتاریو از جنوب غربی ایالات متحده با اکثریت برف قرار است به پاییز های بعد در بعد از ظهر چهارشنبه و به شب.

بدترین بارش برف انتظار می رود که یک شبه به دوشنبه صبح.

محیط زیست کانادا هشدار می دهد که پنج شنبه بعد از ظهر خواهد usher قوی در برف squalls و باد برف در مناطق شرق دریاچه هیوران که ممکن است گسترش به نعل اسب طلایی.

آب و آژانس توصیه می شود رانندگان برای تنظیم رانندگی خود را با تغییر شرایط جاده.

“دید ممکن است به طور ناگهانی کاهش می یابد, در زمان, در برف سنگین,” هشدار بخوانید. “ممکن است تاثیر قابل توجهی در ساعت شلوغی ترافیک در مناطق شهری است.”

به مناطق شمال تورنتو, برف آغاز خواهد شد در حال سقوط چهار شنبه بعد از ظهر در اطراف باری, Ont. با برف سنگین و مداوم از طریق یک شبه ساعت و تدریجی به چند خورشید توسط شنبه صبح.

شمال بیشتر در اطراف Haliburton, Ont., تا آنجا که 40 سانتی متر از برف می تواند سقوط در اواخر روز پنج شنبه.

شرق تورنتو, طوفان در زمستان هشدارهای هستند در اثر پیتربورو و Kawartha Lakes منطقه با 20 تا 30 سانتی متر برف انتظار می رود ظهر پنج شنبه.

در اتاوا, نور, برف سقوط خواهد کرد و صبح روز چهارشنبه قبل از آن سنگین تر می شود در شب. سنگین برف ادامه خواهد داد و یک شبه با عظیم 20 تا 40 سانتی متر و انتظار می رود در اواخر روز پنج شنبه.

محیط زیست کانادا هشدار داد که بارش برف مقادیر بالاتر از 40 سانتی متر ممکن است در برخی از مناطق به خصوص کسانی که در نزدیکی کبک مرز.

“نظر به تعویق انداختن غیر ضروری سفر تا شرایط را بهبود بخشد. به سرعت در حال جمع آوری برف می تواند سفر دشوار بیش از برخی از مکان های,” هشدار بخوانید.

طوفان سیستم است که انتظار می رود برای ادامه مسیر به سمت شرق با جنوب غربی کبک بودن آمار بعد از ظهر چهارشنبه قبل از تاثیر مناطق در بخش مرکزی این استان پنج شنبه.

در مونترال محیط زیست کانادا بارش برف هشدار پیش بینی 10 تا 20 سانتی متر از برف سقوط خواهد کرد در منطقه با احتمال برف و یا باران-برف مخلوط یک شبه به پنج شنبه. بارش می تواند تغییر به بیشتر پایدار برف در اوایل صبح روز پنجشنبه آب و آژانس گفت.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر و شب, New Brunswick خواهد بود ضربه با برف در بار سنگین حرکت خواهد کرد که در سراسر استان از جنوب غربی به شمال شرقی است.

محیط زیست کانادا هشدار داد که باد برف تحت تاثیر قرار می دید در این منطقه با برف مخلوط کردن و یا حتی تغییر به گلوله های یخ در زمان روز پنج شنبه.

فردریکتون است که انتظار می رود برای دریافت 20 تا 30 سانتی متر برف در بين پنج شنبه بعد از ظهر و پنج شنبه شب با توجه به آب و آژانس است.

در نهایت, نوا اسکوشیا ساکنان را مجبور به بند خود را برای توانا باد با تعدادی از باد هشدارها در اثر برای بخش شرقی استان است.

شهرستانهای Shelbourne Yarmouth و Digby همه تحت محیط زیست کانادا باد هشدارهای با حداکثر gusts از 80 متر/ثانیه, رود, پنج شنبه بعد از ظهر و شب. همراه بخش هایی از سواحل مناطق حتی ممکن است با آمار 100 متر/ثانیه, gusts باد در زمان.

“سست اشیاء ممکن است پرتاب باد و موجب آسیب یا خسارت” آب و آژانس هشدار داد.

علاوه بر باد و بارش باران به مقدار 15 تا 25 میلی متر نیز ممکن است برای این مناطق به عنوان کم فشار سیستم می گذرد بیش از استان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>