ویمبلدون لغو شده است که بریتانیا همچنان در مستند

لغو چهارشنبه اعلام کرد بود که برای اولین بار در سال 75 برای ویمبلدون که تاسیس شد در سال 1877 و قبلا به نام فقط در طول جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم است. اما همه گیر باعث این مسابقات را رهبری به لغو این جشنواره که برنامه ریزی شده بود از 29 ژوئن تا جولای 12. این تصمیم همچنین انتظار می رود منجر به لغو مقدماتی چمن-دادگاه های نجومی.

بریتانیا همچنان تحت یک مستند آغاز شد که هفته گذشته ممنوعیت تجمعات عمومی از بیش از دو نفر اجازه ساکنان به خانه های خود را ترک تنها برای مغازه ضرورت به ورزش و به سفر به کار می کنند.

“در حال حاضر تنها وجود دارد هیچ گزینه های آسان; راه پیش رو سخت است” گفت: بوریس جانسون دیوید کامرون نخست وزیر بریتانیا که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus هفته گذشته است.

محدودیت های اعمال شده بررسی خواهد شد و در اواسط این ماه اما همه انگلستان باشگاه که مراحل ویمبلدون را انتخاب و صبر کنید تا تصمیم نهایی.

باشگاه رهبران در حال حاضر حکومت بازی ویمبلدون بدون تماشاگر. آنها توضیح داد: هفته گذشته که به تعویق افتادن بود و بعید است که به دلیل باریک پنجره برنامه ریزی برای چمن-زمین تنیس.

ویمبلدون همواره در چمن بود که یک بار تنیس’ شایع ترین سطح بازی کرده است اما مدتها جایگزین رس و مصنوعی hardcourts. مسابقات اتحاد خود را حفظ اعتبار و ارتباط این و آن لغو است و ضربه ای بزرگ به تنیس حرفه ای.

مجموع پول جایزه در ویمبلدون در سال 2019 شد 38 میلیون پوند (حدود 47.3 میلیون در نرخ ارز در حال حاضر).

برگزارکنندگان فرانسه باز رس-دادگاه رویداد در پاریس که معمولا قبل از ویمبلدون منتقل کرده اند خود را در مسابقات به سپتامبر. 20 تاریخ شروع. اما به دلیل مقاومت از بازیکنان و رهبران مردان و زنان تورهای برگزارکنندگان ممکن است مجبور به تغییر این برنامه.

ما باز به طور معمول در آخرین گرند اسلم بازی هر سال باقی مانده برنامه ریزی شده Aug 24 سپتامبر 13, اما رهبران آن نیز بررسی امکان به تعویق افتادن.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im